СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Найкращі SEO інструменти 2018 року

  1. Хто краще, ніж пошуковий гігант Google для поліпшення вашого SEO? Ідеально підходить для початківців...
  2. 3. SEO-павук
  3. 4. Величні SEO інструменти
  4. 5. SEOQuake

SEO (Search Engine Optimization) є відносно недавньою галуззю веб-майстерності. На найпростішому рівні це передбачає передбачення ймовірних ключових слів потенційних відвідувачів вашого сайту, які можуть входити в пошукову систему, а потім розробляти способи переконатися, що ваші власні сторінки мають високий рейтинг у списку результатів. Чим вище рейтинг пошуку, тим вищий ймовірність того, що користувач зробить це важливим, щоб відвідати ваш сайт.

Це не завжди легко зробити, тому що ваші конкуренти намагатимуться натовп списків, змушуючи ваші сайти рейтингу вниз в SERP (сторінка пошуку результатів пошуку). Недобросовісні спамери також іноді намагаються штучно підняти свої небажані сторінки, використовуючи різні брудні трюки, такі як укладання багатьох посилань на одну сторінку.

У цьому посібнику ви знайдете деякі з найкращих інструментів SEO, доступних сьогодні, які дозволяють аналізувати ключові показники для ваших веб-сайтів, такі як щільність ключових слів, зворотні посилання та теги. Ретельно проаналізувавши ці дані, ви часто можете зробити свій сайт в результатах пошуку лише декількома незначними змінами.

Хто краще, ніж пошуковий гігант Google для поліпшення вашого SEO?

Ідеально підходить для початківців

Легкий доступ до ключових показників

Безкоштовна жива підтримка

Інструменти Google для веб-майстрів (GWT) є відмінним способом для веб-майстрів, які починають роботу з SEO. У арсеналі інструментів міститься "Fetch as Goole", що дозволяє переглядати URL-адреси так само, як і Google. Це дуже простий спосіб виявлення й усунення невдалої пошукової оптимізації. Потім ви можете змінити сторінку відповідно, і навіть переглянути код, щоб переконатися, що ваш сайт не був зламаний .

Функція "PageSpeed ​​Insights" дозволяє виконувати перевірку швидкості на робочому столі та мобільних версіях вашого сайту. Оскільки мобільний трафік зараз споживає значну частину веб-трафіку в цілому, це є надзвичайно важливим для забезпечення доступу мобільних відвідувачів і залишається на ваших сторінках.

"Інструмент тестування структурованих даних" також корисний для перевірки даних, введених правильно, виконуючи процедури перевірки правильності формату.

Google також дуже щедро пропонує безкоштовний чат з особистим представником через Hangouts. Ви можете скористатися цією функцією під час регулярних робочих годин для допомоги з проблемами сайту, наприклад, освоєння різних інструментів і виявлення шкідливих дій. Додаткову допомогу можна отримати у вікні Форум GWT . Це місце для веб-майстрів для підключення та спільного доступу до порад щодо усунення несправностей і ефективності.

GWT отримала універсальну похвалу в Інтернеті, причому лише критика - це невелика затримка між тим, коли дані опубліковані та коли вони повідомляються.

2. Інструментарій SEMrush SEO

Розширені інструменти SEO, доступні з майстерної панелі інструментів

Аналіз показників конкурентів

Інформаційна надійна панель інструментів

Використовує складну термінологію

SEMrush SEO Спочатку інструменти були розроблені в 2008 році SEMrush. У 2018 році проект отримав 40 мільйонів доларів США для розширення на такі великі платформи, як Amazon, Baidu, Ebay, Hewlett Packard та BNP Paribas.

Інструмент дослідження ключових слів доступний з надзвичайно продуманої інформаційної панелі SEMrush. Ви можете переглянути докладні звіти про аналіз ключових слів, а також резюме будь-яких доменів, якими ви керуєте.

Більш важливим є те, що інструментарій SEO дозволяє порівняти продуктивність ваших сторінок, щоб побачити, як ви порівнюєте конкуренцію. Наприклад, ви можете аналізувати зворотні посилання з інших веб-сайтів на ваш. (цей процес іноді є "будівлею посилань").

Аналітика трафіку допомагає визначити основні джерела веб-трафіку ваших конкурентів, наприклад, найпопулярніші сайти-референта. Це дає змогу деталізувати деталі того, як ваші сайти та сайти ваших конкурентів вимірюються з точки зору середньої тривалості сеансу та показників відмов. Для тих, хто новачок в SEO жаргон "ставки відмов" є відсоток відвідувачів, які відвідують веб-сайт, то залишити без доступу до будь-яких інших сторінок на тому ж сайті.

Огляд домену робить набагато більше, ніж дає підсумок стратегій SEO ваших конкурентів. Ви також можете виявити конкретні ключові слова, на які вони націлені, а також отримати доступ до відносної продуктивності доменів як на настільних, так і на мобільних пристроях.

SEMrush отримав багато позитивних згадок в Інтернеті, але був критикований за використання SEO жаргону, такого як "SERP", який може відштовхнути недосвідчених користувачів. Підписка "Pro" коштує $ 99.95 (£ 74.52) на місяць, що включає доступ до всіх інструментів SEO.

3. SEO-павук

SEO-павук є ефективним веб-сканером, але безкоштовна версія трохи обмежена

Використовуються лідерами галузі

Відмінні функції сканування

Безкоштовна версія підходить тільки для невеликих веб-сайтів

SEO-павук Спочатку він був створений в 2010 році евфемістично названим "Screaming Frog". Клієнти цього шумного рептилії включають великих гравців, таких як Disney, Shazam і Dell.

Однією з найбільш привабливих особливостей SEO павука є його здатність виконувати швидкий пошук дружніх URL-адрес. Кращі практики SEO свідчать, що пошукові системи мають набагато більшу ймовірність індексувати прості, відповідні і зрозумілі для людини URL-адреси над адресами, які є безглуздим рядком символів, тому ця функція є основним бонусом.

SEO-павук також може сканувати ваш сайт, щоб перевірити наявність зламаних сторінок. Це рятує вас від необхідності вручну натискання кожного посилання, щоб виключити "404 помилки".

Інструмент також дозволяє перевіряти наявність сторінок з відсутніми тегами назви, дубльованими мета-тегами, тегами неправильної довжини та будь-якими іншими функціями, які не відповідають найкращим практикам SEO.

SEO Павук також перевіряє кількість посилань, розміщених на кожній сторінці, щоб уникнути поганої практики SEO розміщення надто багато на одній сторінці. Зазвичай це заважає відвідувачам вашого сайту, що призводить до їх переходу в інше місце, а Google також займає ряд сторінок з більш ніж 100 'outlinks'.

Існує як безкоштовна, так і платна версія SEO Spider. Безкоштовна версія містить більшість основних функцій, таких як перенаправлення сканування, але вона обмежена до 500 URL-адрес. Ви також не можете налаштувати файл robots.txt і немає інтеграції Google Analytics. Це робить "Lite" версію SEO павука підходить тільки для невеликих доменів. Платна версія $ 160 (£ 119.30) на рік і включає більш просунуті функції, а також безкоштовну технічну підтримку.

4. Величні SEO інструменти

Королівська пропозиція для всіх зворотних tinkerers

Відмінна репутація

Величезна кількість даних зворотного зв'язку

Інтерфейс користувача трохи застарілий

Величний послідовно отримував похвали від SEO ветеранів з моменту його створення в 2011 році. Це також робить його одним з найстаріших інструментів SEO, доступних сьогодні.

Основна увага інструментів приділяється зворотним посиланням, які представляють зв'язки між одним веб-сайтом та іншим. Це має значний вплив на продуктивність SEO і як така, Majestic має величезну кількість даних зворотного зв'язку.

Користувачі можуть шукати як "свіжий індекс", який сканується і оновлюється протягом дня, на додаток до "Історичного індексу", який отримав високу оцінку за швидкість отримання блискавки. Однією з найпопулярніших функцій є «Majestic Million», де відображається рейтинг перших мільйонів веб-сайтів.

«Lite» версія Majestic коштує € 46,99 ($ ​​55) на місяць і включає в себе корисні функції, такі як об'ємна зворотна перевірка, запис доменів-посилань, IP-адреси та підмережі, а також інтегрований «Site Explorer» Majestic. Ця функція, розроблена таким чином, щоб надати вам огляд вашого інтернет-магазину, отримала негативні коментарі через те, що вона виглядала трохи відтоді. Majestic також не має інтеграції Google Analytics.

5. SEOQuake

Підготуйтеся до потрясіння відмінними можливостями SEOQuake

Безкоштовний і простий в установці

Проста панель інструментів

Кілька додаткових функцій

SEOQuake розробляється SEMrush, люди, що стоять за інструментами SEMrush. Він вважається одним з найкращих безкоштовних інструментів SEO у світі і також є одним з найпростіших для завантаження: ви можете встановити SEOQuake як розширення Google Chrome або як доповнення для Firefox, Opera та Safari.

Однією з найцінніших його функцій є здатність оцінювати як внутрішні, так і зовнішні посилання. SEOQuake також може виконувати детальні порівняння вашого сайту з конкурентами.

Всі дані легко доступні з простої у використанні SEO приладової панелі. Ви можете запустити це, виконавши пошук за ключовим словом або натиснувши на виділену панель 'SQ' на поточній сторінці.

Функція аудиту SEO може також створити звіт про щільність ключових слів. Це аналізує текст на сторінці та обчислює ключові слова у відсотках від загального тексту. Інструмент також може аналізувати соціальні метрики для ваших доменів і цільових сторінок, включаючи індекс Google, Alexa Rank і Facebook "любить".

Інструмент широко очікується інтернет-спільнотою, але не включає більш просунуті функції, які пропонуються інструментами платного родича SEMrush, наприклад, детальний аналіз швидкості для мобільних і настільних пристроїв.

Хто краще, ніж пошуковий гігант Google для поліпшення вашого SEO?
Хто краще, ніж пошуковий гігант Google для поліпшення вашого SEO?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?