СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Місцеві SEO: 5 простих кроків до рейтингу вашого бізнесу

  1. Важливість місцевого SEO
  2. Перед початком роботи: Забезпечте відповідність NAP
  3. 1. Зареєструйтеся на сторінці Google My Business
  4. 2. Оптимізуйте свій веб-сайт
  5. A. Переконайтеся, що NAP знаходиться на веб-сайті з розміткою схеми
  6. B. Переконайтеся, що ваша домашня сторінка орієнтована на місцеві ключові слова
  7. 3. Створіть цитати
  8. 4. Створюйте та перевіряйте відгуки
  9. 5. Створюйте посилання на ваш сайт
  10. До вас

Зважаючи на всю увагу, яку соціальні медіа отримали пізно, "пошук" все ще залишається одним з - якщо не найважливіших каналів трафіку для місцевих підприємств.

Легко зрозуміти, чому: локальний пошук є контекстно-часовим. Це надає користувачам рішення для нагальних проблем, коли вони найбільше потребують їх.

Користувач, що шукає «сантехніки в Атланті» - не просто покупки вікон; у неї є справжня проблема сантехніки, яка потребує швидкого вирішення.

Питання тепер: як ви можете отримати місцевий бізнес-сайт для ранжирування в пошукових системах? Які кроки займає отримання найкращих місцевих рейтингів?

У цій посаді я покажу вам 5 простих кроків, які можна виконати, щоб підвищити рейтинг веб-сайтів у місцевих сервісних центрах.

Важливість місцевого SEO

Відповідно до a Дослідження BrightEdge , 51% всього трафіку веб-сайту надходить від органічного пошуку.

До того ж органічні пошукові диски 25% всіх відвідувань до місцевих бізнес-сайтів.

Це не просто обсяг трафіку. Висока цільова природа місцевого трафіку означає, що у вас набагато більше шансів перетворити відвідувачів на покупців. Ось чому середній рейтинг конверсій для локальних пошукових запитів становить 80% на мобільному телефоні .

Насправді, згідно з одне опитування Більше 80 відсотків місцевих підприємств заявили, що SEO є їхнім найкращим каналом для залучення клієнтів.

Дані зрозумілі: локальний SEO має вирішальне значення для виживання вашого бізнесу. Нижче ми розглянемо деякі фактичні тактики, які можна використати зараз, щоб поліпшити місцеві рейтинги . Але перед цим давайте розглянемо нагальну проблему: послідовність NAP .

Перед початком роботи: Забезпечте відповідність NAP

NAP - це ім'я, адреса та телефон вашої компанії.

Послідовність NAP по суті означає, що ваш бізнес має однакову адресу, номер телефону та ім'я в Інтернеті. Не має значення, де знаходиться ваш бізнес - Yelp, Жовті сторінки, Google Місця на карті - він повинен мати той самий NAP.

Існує проста причина, чому послідовність NAP має значення: пошукові системи хочуть надати своїм користувачам найкращий досвід. Націлювання користувачів на бізнес, який не існує, має неправильне ім'я або застарілий номер телефону впливає на досвід користувачів.

Саме тому забезпечення узгодженості NAP покращує результати пошуку.

Якщо Google або Bing знають, що ваш бізнес - це саме те, що він стверджує (що стосується імені, адреси та телефонних номерів), ви отримаєте невелике підвищення рейтингу. Огляд Моз на місцевому факторі ранжування пошуку, узгодженість NAP має значну вагу (13,6%) у результатах локальних пошуків.

Переконавшись, що у вас є узгодженість NAP, виконайте наведені нижче дії, щоб краще класифікувати свій бізнес у видачах.

1. Зареєструйтеся на сторінці Google My Business

Потрібно почати з реєстрації свого бізнесу в Google. Увійдіть у свій обліковий запис Google і продовжуйте.

Шукайте свій бізнес і перевірте, чи він вже зареєстрований у Google. Якщо ви не можете знайти свою компанію, виберіть "Дозвольте мені ввести повну інформацію про підприємство".

На наступному кроці переконайтеся, що правильно вводите кожну детальну інформацію про підприємство (ім'я, адресу, телефон тощо).

Для підтвердження Google надішле вам код поштою на вашу зареєстровану адресу.

Це воно. Ви успішно зареєстрували своє підприємство в Google. Тепер ви можете додавати деякі обкладинки для того, щоб ваш профіль виглядав вітаючим.

Після того, як ви введете код, надісланий поштою, та підтвердьте свій бізнес, він відображатиметься в результатах пошуку, наприклад:

2. Оптимізуйте свій веб-сайт

Оптимізація веб-сайту для місцевих SEO є іншою грою, ніж оптимізація для загального пошуку. Люди, які шукають місцеві підприємства, не тільки хочуть отримати загальну інформацію про бізнес, але й робочі години, напрямки руху, огляди, купони тощо.

Правильна оптимізація вашого сайту для місцевих SEO може становити стільки, скільки 18% того, що Google важить у своєму алгоритмі при ранжуванні результатів.

Ось два способи оптимізації сайту для локального пошуку:

A. Переконайтеся, що NAP знаходиться на веб-сайті з розміткою схеми

Коротко кажучи, розмітка схеми повідомляє пошуковій системі, що означає ваші дані, а не тільки те, що він говорить, коли ваш сайт індексується в результатах пошуку.

Подумайте про розмітку схеми як код, який вам потрібно буде розмістити на своєму веб-сайті, щоб допомогти пошуковим системам забезпечити більш інформативні результати для користувачів. На скріншоті нижче показано, як місцевий бізнес у Лондоні розмістив свій NAP у нижній частині свого веб-сайту, позначивши його з schema.org.

Можна використовувати Структурований помічник Google для помічників даних генерувати швидку і легку розмітку для вбудовування на ваш сайт.

Поки ви вже на ньому, додайте свій NAP також у HTML.

Як згадувалося раніше, підтримка NAP у всьому Інтернеті збільшує ваш авторитет. Це також допомагає пошуковим системам перевіряти надану інформацію та дозволяти їм перехресно посилатися на деталі.

Уникайте всіх скорочень і коротких форм. Переконайтеся, що адреси, зазначені на вашому веб-сайті, насправді є HTML - іноді це зображення. Щоб швидко перевірити, наведіть курсор на текст і перевірте, чи можна виділити окремі символи.

Коли ви закінчите, використовуйте Інструмент тестування структурованих даних Google для перевірки точності даних.

B. Переконайтеся, що ваша домашня сторінка орієнтована на місцеві ключові слова

Орієнтація на правильні ключові слова надзвичайно важлива для будь-якої компанії. Витратьте час на дослідження та визначення найбільш релевантних ключових слів для вашого бізнесу, а потім додайте локальну варіацію.

Наприклад, якщо ви націлюєте ключове слово "дешевий сантехнік", додайте у своє місцеположення, щоб перетворити його на локальне ключове слово (наприклад, "дешевий сантехнік в Атланті").

Водночас переконайтеся, що ви не надто фокусуєтеся на локальних ключових словах. Додайте також ключові слова з головною адресою без місцезнаходження, щоб збалансувати розподіл ключових слів.

Наприклад, BuloShoes використовує своє місцезнаходження - Сан-Франциско - в назві.

При оптимізації для місцевих SEO, це хороша практика, щоб ваша домашня сторінка зосереджена на одне ключове слово. Скажімо, "Вино в Денвері" в назві, мета описі і вміст, який ви генеруєте.

3. Створіть цитати

Цитати по суті вказують на інформацію вашого бізнесу на інших веб-сайтах - навіть якщо немає посилання на ваш веб-сайт.

Навіть номер телефону сам по собі вважається цитатою. Наприклад, ваш бізнес може бути вказаний на жовтих сторінках, але ваш веб-сайт не пов'язаний з ним.

Цитати є ключовий компонент алгоритмів пошукової системи . Підприємства з більшою кількістю цитат, ймовірно, стануть вищими, ніж підприємства з меншою кількістю посилань. За словами Девіда Міхма Фактори місцевого пошуку , цитати становлять до 25% перших двадцяти факторів.

Ці посилання не є корисними, якщо вони не пов'язані з вашим веб-сайтом.

Використовуйте такі інструменти Білий парк або навіть Fiverr, щоб знайти цитати і вручну з'єднати їх з вашим веб-сайтом. Ця методика може різко змінити місцевий рейтинг вашого сайту.

Підказка: Цитати з добре зареєстрованого та добре індексованого веб-сайту підвищать ваш авторитет і підвищать ваш рейтинг.

4. Створюйте та перевіряйте відгуки

Місцеві огляди мають безпосередній вплив на місцевому рейтингу пошуку.

Хоча відгуки Google є важливими, ваша увага не повинна обмежуватися лише отриманням відгуків від Google. Виходьте, щоб отримати відгуки про Yelp, місцеві каталоги та місцеві блоги.

Почніть з контакту зі своєю власною клієнтською базою і перевірте, чи готові ви залишити вам відгук. Можна навіть розглянути питання про їх стимулювання (можливо, купон на знижку). Крім того, ви можете створити спеціальну сторінку на своєму сайті - скажіть mybusiness.com/review-us. Надішліть це посилання в електронному листі своїм клієнтам, які нещодавно придбали ваш продукт (и) або послугу (и).

Наприклад, Orange Restoration збирає відгуки з Google+, Angie's List, Facebook і ряд інших платформ.

Іншим способом цього є заохочення аудиторії до перегляду вашого бізнесу на Google, Yelp тощо Огляд генератора роздавального матеріалу .

Крім того, ви також можете відстежувати свої відгуки Моніторинг безкоштовного огляду .

5. Створюйте посилання на ваш сайт

Створення посилань є невід'ємною частиною будь-якої кампанії SEO.

Місцеві SEO покладаються на посилання з інших місцевих веб-сайтів, які тісно пов'язані з вашим бізнесом або місцем розташування. Релевантність важливіше, ніж просто отримувати посилання з незв'язаних доменів з високим рейтингом домену.

Попросіть будь-якого з ваших ділових партнерів (виробників, бухгалтерів, юристів, програмного забезпечення тощо) додати вас на свій веб-сайт. Далі знайдіть місцеві веб-сайти та блоги, які охоплюють малі підприємства. Для цього можна виконати пошук за запитом "[ваше місцезнаходження] + блог".

Скажіть, якщо у вас є бізнес в Сан-Франциско. Пошук "блогерів Сан-Франциско" показує кілька списків блогерів.

Зв'яжіться з цими блогами індивідуально і надішліть їм особисте поле. Скажіть їм, що робить ваш бізнес особливим. Ви навіть можете організувати спеціальні знижки та угоди для читачів блогу.

Інша тактика полягає в пошуку "найкращих" списків для вашої галузі у вашому місті. Почніть із запиту, подібного до цього "найкраще" + "[ваша галузь]" + "[ваше місто]".

Наприклад, пошук "кращих" + "книжкових магазинів" + "Сан-Франциско" показує кілька результатів:

Кожна з них може бути метою для посилання.

Ще один чудовий спосіб полягає в тому, щоб спробувати зробити інтерв'ю з пресою, щоб отримати висвітлення в місцевих газетах.

До вас

Використовуйте наведені вище дії, щоб розпочати локальний процес SEO та підвищити рейтинг та дохід вашого бізнесу.

Відстежуйте результати за допомогою відстеження рейтингу SEO , встановлення Google Analytics , результати моніторингу в Google My Business і поділитися своїми результатами в коментарях нижче!

Питання тепер: як ви можете отримати місцевий бізнес-сайт для ранжирування в пошукових системах?
Які кроки займає отримання найкращих місцевих рейтингів?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?