СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Методика просування інтернет-магазину по всій Росії

  1. Присвоєння регіону інтернет-магазину
  2. Реальні способи просування по Росії
  3. Інтернет-магазин і Яндекс.Каталог
  4. Піддомени для інтернет-магазину
  5. Надаємо регіон РОСІЯ
  6. Як організувати просування на Росію

Росія - бажаний регіон для багатьох початківців бізнесменів, які планують відкриття інтернет-магазину Росія - бажаний регіон для багатьох початківців бізнесменів, які планують відкриття інтернет-магазину. На жаль, багато хто не замислюються про те, що для організації бізнес процесів (доставка, сервіс та ін.) По всій країні потрібні інші інструменти і набагато більші витрати.

Якщо у вас вже є невеликий оналйн магазин, який торгує виключно в регіоні, то просунути його по Росії цілком реальна затія, якщо тільки підійти до справи з розумом і необхідним бюджетом (друге тут є визначальним фактором вашого успіху).

Для початку необхідно виділити 2 пошукові системи, розкрутка в яких виглядає пріоритетною для переважної більшості власників інтернет-бізнесу - Яндекс і Google. І в тій і в тій системі є своя регіональна пошукова видача, т. Е. В залежності від регіону, з якого користувач робить запит, йому видаються в результатах пошуку сайти (інтернет-магазини), регіон яких збігається з регіоном користувача. Простими словами: З якого ви робите запит в Яндексі, сайти того ж міста ви побачите в топ-10 (20, 30 і так далі).

Присвоєння регіону інтернет-магазину

Абсолютно логічним виглядає ваше бажання привласнити інтернет-магазину той регіон, на який він працює, або в якому розташований його офіс і склад, а також менеджери, які приймають замовлення. Взагалі, привласнення регіону для сайту - це вкрай важливий фактор для розвитку інтернет-магазину в Яндексі. Пошукова система повинна зрозуміти до якого регіону належить ваш сайт, щоб він показувався в результатах пошуку - саме так працює алгоритм пошуку.

Ось тут і починаються проблеми, коли власники бізнесу хочуть вибрати своєю стратегією просування інтернет-магазину на Росію, оскільки магазину може бути присвоєно лише один з регіонів - той, контакти якого вказані на сайті.

Але як бути, якщо на сайті немає контактів, або, ж вони не дозволяють визначити приналежність магазину до того, чи іншого регіону? Такий сайт теж може просувати по всій країні, але без регіональної прив'язки йому буде складно конкурувати з сайтами з конкретних регіонів. По суті, у вас є два варіанти: бути попереду в своєму регіоні, або ж внизу, але по всій Росії ...

Не забувайте про статейний маркетинг:

Реальні способи просування по Росії

До останнього моменту мова йшла про інтернет-магазині, у якого було лише одне регіональне представництво - в одному регіоні. Звичайно, в такому випадку ваші варіанти просування обмежені.

Але є можливість розвитку вашого магазину по всій Росії в пошуковій системі Яндекс. Обов'язковою умова буде наявності контактів в тих регіонах, на які ви хочете просуватися додатково.

Для цього є 3 шляхи:

  1. Реєстрація в Яндекс.Каталог
  2. Створення піддоменів для сайту для кожного окремого регіону
  3. Просування без присвоєння регіону

Інтернет-магазин і Яндекс.Каталог

Зареєструвати інтернет-магазин в Яндекс Каталозі відмінна можливість для тих, хто працює на обмежену кількість регіонів - до 7. У вашому особистому кабінеті веб-майстра ви привласнюєте необхідні регіони, і після вступу в силу всіх змін, ваш магазин починає брати участь в результатах пошуку необхідних регіонів.

Для цього звичайно обов'язково виникне потреба у вказівках реальних контактних даних для кожного регіону, так як, швидше за все, буде потрібно їх підтвердження.

Піддомени для інтернет-магазину

Піддомен або домен третього рівня - хороший варіант для тих, чий інтернет-магазин в перспективі може охопити величезну кількість регіонів. Як приклади ви можете подивитися сайти великий онлайн гіпермаркетів, які часто використовую подібний прийом в розкручуванні.

В цьому випадку, кожен окремий регіональний піддомен буде являти собою окремий сайт з контактами тільки того регіону, на який він функціонує.

Даний вид розкрутки магазину по Росії найбільш трудовитрат, і вимагає великих фінансових вкладень на створення і обслуговування всіх ваших піддоменів.

Надаємо регіон РОСІЯ

Такий варіант єдино вірний, якщо у вас є контакти тільки одного регіону, або ж взагалі не мають відношення до будь-яких місту (наприклад, тільки телефон 8-800 і т. П.).

Але в даний варіант буде для вас найбільш турдозатратним в плані просування в пошукових системах. Сайти з регіональними прив'язками ранжуються краще за інших рівних умов. Т. е. Вам щоб пробитися у видачі серед інших сайтів доведеться витратити значно більші бюджети на розкрутку.

Більш того, в деяких тематиках, в пошуковій видачі беруть участь ТІЛЬКИ регіональні сайти. Тому, якщо ви заздалегідь знаєте, що ви не зможете підключити інтернет-магазин до кількох регіонах, то вибирайте, яку роботу на один регіон, або нізкоконкурентним нішу, в якій вам буде простіше пробитися в топ через великі сайти гіпермаркетів.

Як організувати просування на Росію

В даному випадку дуже важливо розуміти, що перш ніж прийняти будь-яке рішення, необхідно буде зробити якісний аналіз В даному випадку дуже важливо розуміти, що перш ніж прийняти будь-яке рішення, необхідно буде зробити якісний аналіз. І мова йде, перш за все, не про аналіз вашої ніші (бізнесу), а про аналіз видачі пошукових систем і сайтів-конкурентів.

Подібні розрахунки необхідно робити до того, як ви визначитеся з нішею вашого інтернет-магазину. Якщо ж ви вже вибрали тематику, то є ймовірність що по Росії вам можна буде просунутися тільки з використанням регіональних представництв, або ж вкладення не малу кількість капіталу в розкрутку.

Єдиною альтернативою, якщо ви не впевнені, чи зможете просунути інтернет-магазин по Росії, є контекстна реклама. Це вид реклами, яка показується на сторінках пошукової видачі.

Реклама дозволить вам навіть не мати будь-яких регіональних контактів на сайті або т. П. Яндекс і Google дозволяють налаштовувати географічний таргетинг з широким спектром можливостей - ви зможете вказати конкретні регіони, або виставити всю Росію для показів вашої реклами.

Вибір залишається за вами, і як завжди, все залежить від ваших можливостей. Радити щось конкретне складно, так як все залежить від вашого бізнесу і тематики. Єдине що зробити необхідно - це провести аналіз вашої тематики перед тим, як створювати і запускати інтернет-магазин в роботу. Краще замовити подібну послугу seo-фахівця, після чого ви зможете спокійно приступати до реалізації вашого бізнес плану.

Але як бути, якщо на сайті немає контактів, або, ж вони не дозволяють визначити приналежність магазину до того, чи іншого регіону?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?