СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Magento SEO назви сторінок, як оптимізувати Magento заголовки сторінки SEO - Magento SEO мета теги Частина 2

  1. Magento SEO - Заголовки сторінок і мета опису на сторінках вмісту Magento
  2. Magento SEO - Заголовки сторінок і мета опису на сторінках категорії Magento
  3. Magento SEO - Заголовки сторінок і мета опису на сторінках Magento докладної інформації

Це другий пост на можливості Magento SEO; Ви можете прочитати перший тут: Magento SEO Частина 1 - URL .

У цьому пості я хочу зосередитися на Magento заголовках сторінок і мета-тегах опису, які є дуже важливими факторами в оптимізація електронної комерції Magento для пошукових систем . Magento включає в себе номери SEO інструментів і функцій, які дозволяють вам мати повний контроль над редагуванням або створенням оптимізованих назв сторінок і описів, нижче наведені деякі з них.

Magento SEO - Заголовки сторінок і мета опису на сторінках вмісту Magento

Оптимізація назв контенту Magento зроблена дуже просто. Вам не потрібні ніякі навички розробки, і ви можете редагувати заголовок сторінки, перейшовши за адресою: Magento> CMS> Manage Pages> виберіть сторінку> Загальна інформація> Заголовок сторінки. Ви можете редагувати мета опис подібним чином, просто перейдіть до "Метадані" замість "Загальна інформація".

Примітка. Google перегляне лише перші 67-68 символів у заголовку сторінки Magento і приблизно перші 155 символів у описі мета. Все, що виходить за межі цього, все одно відображатиметься в браузері користувача, але буде скорочено в результатах пошуку і буде відкинуто з індексів пошукової системи .

Все, що виходить за межі цього, все одно відображатиметься в браузері користувача, але буде скорочено в результатах пошуку і буде відкинуто з індексів пошукової системи

Magento SEO - Заголовки сторінок і мета опису на сторінках категорії Magento

Ви можете легко редагувати назви категорій у Magento, перейшовши за адресою: Magento> Каталог> Керування категоріями> категорія.

Примітка. Не забудьте спробувати зробити кожну назву та опис Magento унікальними, щоб у вас не було надто багато дубльованих проблем із вмістом.

Не забудьте спробувати зробити кожну назву та опис Magento унікальними, щоб у вас не було надто багато дубльованих проблем із вмістом

Magento SEO - Заголовки сторінок і мета опису на сторінках Magento докладної інформації

Magento відображає назву продукту як типову назву сторінки. Хоча це краще, ніж нічого, це не завжди достатньо при оптимізації електронної комерції Magento.

Один простий спосіб підійти до оптимізації заголовків сторінок продукту Magento полягає в тому, щоб помістити всі оптимізовані заголовки сторінок і описи в файл імпорту продукту (у стовпці / атрибуті html_title і html_description). Це автоматично замінить всі назви сторінок за умовчанням. Це рішення може працювати на сайтах електронної комерції Magento, які часто не оновлюють акції, але можуть бути не найкращим рішенням для веб-сайтів, які мають десятки тисяч продуктів, які змінюються щодня.

На мій погляд, найкращий, найшвидший і найефективніший спосіб оптимізації назв продукції Magento - це автоматизація генерації назви сторінок за допомогою імен продуктів і категорій у поєднанні зі статичними рядками.

Найбільшою перевагою розробки власного модуля назви / опису сторінки Magento є можливість задати шаблон, який потрібно використовувати для всіх назв / описів сторінок Magento на сайті. Наприклад, можна створити правило, яке говорить: для всіх сторінок продукту генерувати заголовок сторінки за допомогою цього шаблону: "% PRODUCT%,% SUB_CATEGORY%% CATEGORY%, Дизайнерський одяг% STORE_NAME%", наприклад, "RONALD Cotton Lycra Top, жіночий одяг, дизайнерський одяг Dia Boutique"

Pod1 Дизайн електронної комерції Magento розробив власний модуль, як для всіх наших клієнтів Magento, і він буде доступний спільноті Magento дуже скоро (стежте за модулем SEO Artur).

Прочитайте попередню публікацію на Magento SEO Частина 1 - URL або більше Дизайн електронної комерції Magento , Послуги SEO в Лондоні і Мода електронної комерції веб-дизайну

Якщо ви досі не отримали достатньо цього Magento SEO Frenzy потім подивіться мій новий пост про Поради Magento SEO - Контрольний список запуску веб-сайту - Остаточний список SEO перевірок & SEO поради для запуску Magento сайту.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?