СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Magento SEO, інструменти для веб-майстрів Особливості в Magento, Роботи Sitemap

  1. Magento SEO - Карта Google XML
  2. Magento SEO - Карта сайту HTML в Magento
  3. Magento SEO - Роботи за замовчуванням Мета теги в Magento
  4. Magento SEO - Модуль посилання Nofollow в Magento
  5. Magento SEO - Додайте різні теги заголовка в Magento
  6. Magento SEO - RSS-канали
  7. Magento Google API - Google Analytics

Це мій третій пост на функції Magento SEO, де я розширюю деякі з менш відомих функцій Magento SEO, які мають важливе значення в роботі кожного фахівця з веб-майстрів і SEO експертів. Тут можна прочитати дві попередні публікації: URL-адреси Magento SEO, як оптимізувати URL-адреси сайту Magento і Magento SEO назви сторінок, як оптимізувати Magento заголовки сторінок .

Magento SEO назви сторінок, як оптимізувати Magento заголовки сторінок

Magento SEO - Карта Google XML

Magento має чудовий інструмент для створення XML-файлів Sitemap Google (System> Configuration> Google Sitemap), який дозволяє налаштовувати практично все, що потрібно налаштувати, включаючи різну частоту та значення пріоритету для різних типів сторінок. Наприклад, ви можете вказати частоту сторінок категорії "щоденно" і пріоритет 0,8, але ви можете встановити їх 2 на "щотижневі" і "0,5" на всіх сторінках вмісту.

Інструмент також дозволяє конфігурувати параметри генерації, зокрема, як часто потрібно оновлювати sitemap.xml, в який час протягом дня і хто є головним пунктом контакту, якщо щось піде не так.

Після налаштування потрібно лише перейти до каталогу Каталог> Google Sitemap та створити новий файл sitemap.xml.

Примітка. Шлях, куди ви зберігаєте файл мапи сайту, має бути доступним для запису - з відповідними дозволами сервера

Magento SEO - Карта сайту HTML в Magento

Існує дуже зручний модуль розширення Magento, який дозволяє створювати сторінку мапи сайту з посиланнями на всі існуючі / активні сторінки Magento - Розширений файл Sitemap

Magento SEO - Роботи за замовчуванням Мета теги в Magento

Ви можете швидко змінити метатег роботів за умовчанням для всіх сторінок у System> Configuration> Design> HTML Head. Чотири варіанти охоплюють всі можливості: noindex, nofollow; noindex, слідуйте; індекс, nofollow; індекс, слідуйте.

Magento SEO - Модуль посилання Nofollow в Magento

Pod1 розробив власний модуль, що дозволяє змінювати значення властивості rel = "" посилання в залежності від сторінки, на якій ви знаходитесь. Наприклад, веб-сайти наших клієнтів мають лише кілька кредитних посилань "dofollow" на веб-сайті Pod1, а всі інші позначені значенням "nofollow". Це запобігає тому, щоб пошукові системи розглядали це як спам.

Magento SEO - Додайте різні теги заголовка в Magento

Ця функція (System> Configuration> Design> HTML Head) може мати багато корисних програм, але те, що Pod1 SEO Лондон Команда визнала, що вона особливо корисна для додавання тегу перевірки Інструментів для веб-майстрів Google без необхідності залучати розробників до таких малих і легких завдань.

Magento SEO - RSS-канали

Конфігурація Magento за замовчуванням дозволяє генерувати кілька каналів RSS, включаючи "Нові продукти", Спеціальні продукти, Категорії верхнього рівня ". Просто перейдіть у меню Система> Конфігурація> RSS-канали та ввімкніть потрібних. Потім перейдіть до www.yourwebsite.com/rss і натисніть "Отримати канал".

Magento Google API - Google Analytics

Стандартний плагін Google Analytics у Magento надає основний код відстеження. Все, що потрібно зробити, це перейти до системи> Конфігурація> Google API> Google Analytics і ввести номер вашого сайту (як показано в налаштуваннях облікового запису Google Analytics). Це автоматично генерує стандартний код відстеження та додасть ваш UA. Якщо ви хочете почати відстеження даних електронної комерції, можливо, знадобиться це розширення Fooman_GoogleAnalyticsPlus .

Прочитайте попередні публікації Magento SEO Частина 1 - URL і Magento SEO назви сторінок, як оптимізувати Magento заголовки сторінок або більше Дизайн електронної комерції Magento , Послуги SEO в Лондоні і Мода електронної комерції веб-дизайну

Якщо ви досі не отримали достатньо цього Magento SEO Frenzy потім подивіться мій новий пост про Поради Magento SEO - Контрольний список запуску веб-сайту - Остаточний список SEO перевірок & SEO поради для запуску Magento сайту.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?