СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Кращі SEO плагіни для WordPress - 2019 видання

 1. Що таке пошукова оптимізація?
 2. Отже, як можна зробити пошукову оптимізацію?
 3. На сторінці WordPress SEO поради
 4. Фактори ранжування SEO на сторінці
 5. Вміст
 6. Теги заголовка
 7. URL
 8. Мета опис
 9. Ключові слова
 10. Оптимізація зображення
 11. Соціальна інтеграція
 12. Кращі рекомендації плагінів SEO WordPress
 13. # 1 WordPress SEO від Yoast
 14. # 2 Все в одному SEO Pack
 15. # 3 SEO Framework
 16. # 4 Преміум SEO Pack
 17. # 5 SEO Squirrly
 18. Додаткові SEO пов'язані плагіни WordPress
 19. Перенаправлення
 20. Стиснення і оптимізація зображення Smush
 21. WP Meta Seo
 22. AMP для WP - прискорені мобільні сторінки
 23. Перевірка непрацюючих посилань
 24. Загальний кеш W3
 25. Підведенню

10 Акцій

Ваш блог WordPress або веб-сайт оптимізовані для пошукових систем? Як оптимізувати його для Google? Що таке пошукова оптимізація?

Це ті типи питань, які люди часто задають собі, коли мають справу зі своєю роботою. Як зробити свій сайт Google дружнім, чим більше ви можете зробити, щоб розширити область, чи можете ви зробити WordPress SEO себе?

Щоб допомогти вам і полегшити тягар, ми придумали список кращих SEO плагінів для WordPress, які можна використовувати для поліпшення вашого вмісту і рейтингу. Що вони роблять, як їх використовувати, який вибрати ... Чи є це безкоштовним плагіном SEO або преміум-класом, ми їх тут охопили. Але, по-перше.

Що таке пошукова оптимізація?

Коротше кажучи, це набір різних заходів, які ви робите, щоб зробити ваш сайт більш дружнім пошуковим системам. Ви використовуєте його, щоб покращити видимість сайту та покращити позицію в Google та інших пошукових системах. Від технічних до рекламних заходів, все з однією метою: мати на першій сторінці Google.

Отже, як можна зробити пошукову оптимізацію?

Ну, якщо б ми знали точну відповідь на ці запитання, ми були б мільярдерами. J Всі жарти в стороні, ви повинні ознайомитися з найважливішими факторами ранжирування і зрозуміти, як їх впровадити у вашу стратегію вмісту. За Беклінко є понад 200 факторів ранжирування які визначають свою позицію в пошукових системах. І знати, що всі вони будуть дуже складними, ви отримали це право. Фактори домену, фактори на рівні сайту, фактори на рівні сторінки, зворотні посилання, взаємодії з користувачем ... Їх дуже багато. Але, ви можете вибрати ті, які є найбільш релевантними для вас і дізнатися як можна більше. Як, наприклад, On-Page SEO. Це набір заходів, які ви приймаєте безпосередньо у вашій статті для поліпшення рейтингу в пошукових системах. Ознайомившись з нею, і за допомогою правильних інструментів, можна очікувати успіху в довгостроковій перспективі.

Але перш ніж ми перейдемо до списку рекомендованих SEO плагінів для WordPress, давайте просто перейдемо на сторінку SEO.

Але перш ніж ми перейдемо до списку рекомендованих SEO плагінів для WordPress, давайте просто перейдемо на сторінку SEO

На сторінці WordPress SEO поради

Що таке SEO на сторінці і як це допоможе вам краще класифікуватись? Просто, це все, що ви робите на своєму веб-сайті або в блозі. Якщо ваша сторінка оптимізована за допомогою конкретних рекомендацій, вона може мати значний вплив на ваш рейтинг. Від якості контенту до використання належних тегів H і фраз, тегів заголовків, тегів зображення alt, посилань… Все, що поєднується, це те, що може зробити або розірвати ваш рейтинг пошукової системи.

Як це, запитаєте ви? Давайте розберемо його з вами, чим більше ви знаєте, тим легше пізніше ви виберете правильні плагіни SEO.

Фактори ранжування SEO на сторінці

Фактори ранжування SEO на сторінці

Тепер, як ми вже говорили, існує понад 200 факторів, які шукає алгоритм Google при вирішенні рангу сторінки. Отже, які ми повинні розглянути з нашим сайтом? Назвемо деякі загальні найбільш важливі.

Вміст

Найбільш важливим у вашому блозі або на сайті. Якість вмісту визначає, наскільки добре ваш сайт буде зайнятий в пошукових системах. Чи є це достатньо інформативним? Це те, що люди шукають? Ви надаєте правильну та цінну інформацію? Це те, що вам потрібно відповісти на себе при створенні будь-якого вмісту для вашого блогу або веб-сайту. Якщо це достатньо добре, то більше людей читатимуть, чим більше вони читають, тим більше можливостей ви знайдете десь. І це веде нас до вищої позиції в пошукових системах. Як? Ну, все, що сигналізує Google, що ваш вміст гідний; таким чином, він поставить його над чужим аналогічним матеріалом, який може не забезпечити все, що ви робите.

Теги заголовка

Щоб Google визначився з вашою сторінкою / статтею / повідомленням, потрібно поставити відповідний тег Title. Напишіть відповідний і змістовний заголовок, який не надто довгий, і в ньому є ключове слово, на яке ви намагаєтеся визначитися. Оптимальна довжина заголовка має бути не більше 50-60 символів, з пробілами. Якщо ви думаєте про назву, спробуйте поставити ключове слово якомога ближче до початку, він посилає Google хороший сигнал.

URL

Так само, як у тезі Title, URL вашої сторінки або статті має бути змістовною, релевантною та описовою. Намагайтеся тримати його в діапазоні 3-5 слів і зберігайте структуру в чистоті. Скажімо, наприклад, ви пишете про легку випічку кращих практик. Ваша URL-адреса не буде такою:

yourname.com/category/post/ejtpa4889655.html

Але скоріше так:

yourname.com/easy-baking-best-practices

Таким чином, ви підключаєте вміст, назву та URL-адресу, які явно нагадують Google про те, про що йде сторінка, що полегшує ранжування. Це все про те, SEO цих дружніх URL.

Мета опис

Ми говорили про це Мета опис в WordPress в попередній статті, так що ми не будемо повторювати себе знову. Замість цього, ми просто скажемо, що це метод, розроблений для подальшого пояснення того, що стосується вашої сторінки / вмісту. Цей фрагмент тексту під заголовком:

Навіщо використовувати його і як правильно написати це те, що ви можете дізнатися в нашому керівництві з описом мета.

Ключові слова

Давній спосіб заповнення вашого вмісту ключовим словом вже давно минув. Продовжуйте це робити, і ви опинитеся покарані Google, так що просто зупиніться. Замість цього, зробіть своє дослідження і помістіть їх у вміст природним чином, не переходьте за борт. Хороша практика включає в себе введення ключових слів у URL, в тезі Title, мета опису, alt-tag і всередині вмісту. Але таким чином, що відбувається природно і змістовно. Якщо ви спробуєте обдурити його, Google переконається у вас.

Оптимізація зображення

Іншим способом пошуку людей і пошуку вам є зображення на вашому сайті. Тому дуже важливо також оптимізувати свої фотографії. Ви робите це з alt-теги або функції тексту альт-альт . Інша річ, про яку ми писали на нашому блозі, обов'язково перевірте її. Це також є значним фактором SEO на сторінці.

Соціальна інтеграція

Після того, як ваш вміст буде написано, вичищено і опубліковано, настав час допомогти їй жити і взаємодіяти. На сторінці SEO є одним із способів, соціальні медіа інтеграції інший. Додавши кнопки "Спільний доступ до спільного доступу", відвідувачі можуть легко обмінюватися ними. Кожна акція сигналізує пошукові системи про те, що ваш вміст гідний і що вони можуть підвищити результати. Допоможіть їм допомогти вам як-небудь.

Хоча написано кілька років тому, Керівництво Moz для ключових слів і On-Page SEO все ще є правильним місцем для вас, щоб почати вивчати більше, тому перевірте це.

Хоча Off-Page SEO це всі види діяльності, ви отримуєте інші посилання на вас і ваш контент. ( Наприклад, якщо ви вважаєте цю статтю корисною, зазначте її у своєму повідомленні з посиланням на нас, це буде приклад, що не стосується сторінки ).

Маючи право плагін SEO є правильним стабільним способом поліпшити вашу діяльність на сторінці SEO і поліпшити рейтинг. Саме тому ми придумали цей список.

Саме тому ми придумали цей список

Кращі рекомендації плагінів SEO WordPress

Не вдалося написати цю посаду, не згадавши про кращі SEO інструменти WordPress, тобто найкращі плагіни, пов'язані з SEO.

# 1 WordPress SEO від Yoast

# 1  WordPress SEO від Yoast

Коли ви думаєте про SEO в WordPress, перше, що перетинає розум, найчастіше, SEO від плагіна Yoast. Інструмент, який використовує понад 7 мільйонів веб-сайтів щодня. Поставляється у вільних і преміум варіантів, залежно від ваших потреб і бажань.

SEO від Yoast є корисним плагіном, який одночасно покращує вашу видимість і піклується про технічні речі. Все, починаючи від оптимізації тексту для пошукових систем, до реалізації мета-опису і потрібної кількості ключових слів і більше - SEO за допомогою Yoast! Безкоштовна версія дозволяє зробити багато. Вона включає в себе потужний інструмент аналізу сторінки, який пояснює досить легко, що вам потрібно зробити, щоб поліпшити свій контент. Він включений в преміум версію теж з більш технічними можливостями. Версія Premium перевіряє наявність дублікатів вмісту, перенаправляє старі URL-адреси на нові, дозволяє мати повний контроль над сухарями та подібними речами. І безкоштовна, і преміальна версія слугують потужним плагіном WordPress для ключових слів і допомагають керувати ними найкращим чином.

# 2 Все в одному SEO Pack

# 2  Все в одному SEO Pack

Ще один чудовий плагін SEO для WordPress, який можуть використовувати як початківці, так і досвідчені користувачі. Він приходить як у вільному, так і в преміальний варіант які допомагають у повсякденних завданнях SEO, які ви виконуєте у своєму блозі або на сайті. За свій вільний вибір, ви можете навіть інтегрувати цей плагін для сайтів електронної комерції, включаючи WooComemrce. Все в одному SEO Pro має додаткові функції, такі як XML Sitemaps, Social Meta, підтримка Google AMP тощо. Все це допомагає поліпшити вашу видимість і позиціонування в рейтингу пошуку.

# 3 SEO Framework

# 3  SEO Framework

Рекламні як найшвидший плагін SEO для WordPress, SEO Framework є безкоштовним плагіном, який допомагає поліпшити оптимізацію вмісту для пошукових систем. Те, що він робить, автоматично генерує назви, описи, канонічні URL-адреси, теги Open Graphs, зображення та багато іншого. Таким чином, особливо якщо ви новачок, у вас немає турбот на думці, що відбувається де і як. Він поставляється з рядком стану SEO на сторінці, який вказує стан ваших повідомлень безпосередньо в інформаційній панелі повідомлень. Але, тільки тому, що вона автоматизує багато речей, це не означає, що ви не повинні знати про них . Бажано вивчити цей матеріал, тому що інструмент може зробити тільки стільки, і він потребує людського дотику, зрештою 🙂

# 4 Преміум SEO Pack

# 4  Преміум SEO Pack

Це універсальний плагін для WordPress SEO, який включає в себе основні функції On-Page, які допоможуть вам підвищити цінність SEO вашого сайту. Він розроблений для підтримки плагінів WooCommerce і WordPress Multisite. Основними характеристиками обкладинки Premium SEO Pack є:

• Шаблони SEO для кожного типу повідомлення та типів користувацьких повідомлень
• Назва, Опис, Ключові слова, Канонічні Мета
• Відкрити зображення графіка, назви, опису, типу
• Зображення картки Twitter, назву, опис
• Опції Noindex і Nofollow для кожного типу повідомлення
• Ви можете налаштувати кожну сторінку безпосередньо з верхньої панелі попереднього перегляду або з верхньої панелі адміністратора
• Добре працює з Woocommerce та іншими плагінами електронної комерції
• Працює з WordPress Multisite

# 5 SEO Squirrly

# 5  SEO Squirrly

Допомога WordPress SEO плагін, який спеціально розроблений для не-SEO експертів. Не отримали підказки, з чого почати або як зробити SEO? Цей плагін допомагає і що ще краще - він сумісний з будь-яким іншим плагіном SEO! Таким чином, він працює однаково добре, як автономний плагін і як бустер . Що трохи відрізняється від цього плагіна є те, що він поставляється з інструментом дослідження ключових слів в редакторі WordPress. Дуже зручно, якщо ви запитаєте мене. Цей інструмент дослідження ключових слів також доступний як окремий плагін завантажити його звідси і перевірте це.

Додаткові SEO пов'язані плагіни WordPress

Крім цих ми згадували, існує чимало плагінів для подальшого оптимізації вашого вмісту. Від оптимізації зображень, щоб зв'язати перевірки і багато іншого, є SEO плагінів ви можете перевірити, теж.

Перенаправлення

Перенаправлення

У випадку, якщо ви не використовуєте преміум плагін SEO Yoast, це дозволяє вам керувати всіма 301 перенаправленнями та відстежувати 404 помилки. Так як, брудні і помилки посилання можуть в значній мірі боляче вашого рейтингу, цей тип інструменту має право, незалежно від розміру вашого сайту.

Стиснення і оптимізація зображення Smush

Стиснення і оптимізація зображення Smush

Оптимізовані зображення є одним з факторів ранжування SEO, тому корисно мати плагін, подібний до цього. Стиснення зображення і оптимізація Smush допомагає змінити розмір, оптимізувати та стиснути всі зображення, що збільшить швидкість сторінки без втрати якості зображення. Добре, дійсно.

WP Meta Seo

WP Meta Seo

Плагін SEO-контент-аналізу, який можна використовувати для масового редагування всіх мета веб-сайту, ім'я файлу зображення та мета, назву посилання SEO та багато іншого. Він також служить генератором дрібниць, перевіряє 404 помилки та внутрішні непрацюючі посилання та сумісний з редактором Гутенберга. Деякі функції в цьому плагіні також є пропозицією ключового слова Пошуку консолі Google в контенті, електронною поштою звіт про SEO, тип користувальницької публікації в мапах сайтів тощо.

AMP для WP - прискорені мобільні сторінки

AMP для WP - прискорені мобільні сторінки

Зручний безкоштовний плагін, який перетворює ваш сайт WordPress на швидку машину, додаючи прискорені мобільні сторінки / Google AMP Project / function. Знаючи, що ми зараз живемо в епоху мобільних телефонів, це робить ваш веб-сайт швидшим для мобільних відвідувачів.

Перевірка непрацюючих посилань

Перевірка непрацюючих посилань

Жоден сайт не потребує непрацюючих посилань, тому що вони стоять за ліниву, непрофесійну поведінку, а також надають негативний інтерфейс. Майте занадто багато з них і стежте за тим, як підвищується показник відмов, а ваш рейтинг зменшується.

Broken Link Checker буде контролювати ваш сайт і виявляти, чи є у вас непрацюючі посилання. Як тільки він знаходить їх все, що потрібно зробити, це виправити їх, і це все.

Загальний кеш W3

Загальний кеш W3

Ще один безкоштовний плагін, який ви використовуєте для оптимізації веб-продуктивності. Він є прискорювачем веб-сайтів, оскільки це значно збільшує час завантаження сторінок вашого сайту. Як? В основному, це зменшує кількість даних, необхідних для завантаження, а також кількість запитів, надісланих на сервер і базу даних. Завдяки цьому, ви побачите поліпшення в рейтингу результатів пошукової системи.

Підведенню

Це наш список кращих SEO плагінів для WordPress, з яких ви можете вибирати. Тепер, майте на увазі, що вони не можуть надати вам загальну реалізацію SEO, вам потрібно навчитися / принаймні / їх основи, щоб зрозуміти, як він працює і що він робить. Крім того, вам не знадобиться їх усіх, просто виберіть ті, які відповідають вашим потребам і вимогам. Якщо ви не впевнені, з чого почати, виберіть одну з безкоштовних, перевірте її і переконайтеся самі. І не забудьте дізнатися більше про SEO, як ви можете на цьому шляху.

Не соромтеся поділитися цією статтею, якщо ви знайдете його корисним і поділитися своїми думками, на яких SEO WordPress плагін, який ви бачите, є найкращим.

10 Акцій

Що таке пошукова оптимізація?
Отже, як можна зробити пошукову оптимізацію?
Як оптимізувати його для Google?
Що таке пошукова оптимізація?
Як зробити свій сайт Google дружнім, чим більше ви можете зробити, щоб розширити область, чи можете ви зробити WordPress SEO себе?
Що таке пошукова оптимізація?
Отже, як можна зробити пошукову оптимізацію?
Як це, запитаєте ви?
Отже, які ми повинні розглянути з нашим сайтом?
Чи є це достатньо інформативним?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?