СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Кращі практики для вибору доменного імені, що допомагає вашому SEO

 1. Кого я використовую для реєстрації доменного імені?
 2. Скільки я повинен платити?
 3. Чи повинен хтось реєструвати своє доменне ім'я для мене, якщо я не знаю як?
 4. Скільки часу потрібно реєструвати?
 5. Що ще я повинен знати?
 6. Поспішайте і не поспішайте.
 7. Уникайте спокуси зареєструвати домени з ключовими словами точного відповідності.
 8. Уникайте помилкових доменів
 9. Уникайте доменів з дефісами
 10. Уникайте торгових марок
 11. Уникайте доменів з номерами
 12. Уникайте "сусідніх" літер у вашому доменному імені
 13. Найгірше можливе доменне ім'я можна зареєструвати
 14. Уникайте реєстрації доменних імен, занадто схожих на закордонні підприємства
 15. Добре, що робить велике доменне ім'я?
 16. Переконайтеся, що ваш домен дуже доступний для бренду
 17. Завжди реєструйте доменне ім'я, яке відображає назву вашої компанії.
 18. Коротке ім'я домену
 19. Подумайте про збереження загального домену
 20. Переконайтеся, що ваш домен проходить тест телефону
 21. Зробіть свій домен легким для запам'ятовування
 22. Географічне націлювання
 23. Висновок

Одним з перших речей, які кожен зробить, коли розпочинатиметься онлайн, є реєстрація доменного імені. Подивимося правді, без доменного імені, ви не можете зробити багато чого в Інтернеті.

Тепер, ви могли б подумати, що процес реєстрації доменного імені буде досить прямим, але знову і знову, я бачу, власників сайтів, які роблять загальні помилки, які будуть коштувати їм великий час в ряді різних областей - особливо з точки зору SEO.

У цій статті, я збираюся забезпечити власників сайту з одним з найбільш всебічних посібників я коли-небудь писав про доменні імена. Ви можете надрукувати цей документ, поділитися ним або забронювати його, тому що я буду робити все можливе, щоб нічого не залишити.

Гаразд, давайте прямо в нього.

По-перше, давайте розглянемо деякі поширені питання….

Кого я використовую для реєстрації доменного імені?

Очевидно, одна з перших речей, яку потрібно зробити, це зареєструвати доменне ім'я. Для цього я рекомендую Божевільні домени . Ці хлопці абсолютно смокчуть на хостингу (так що не розміщуйте з ними), але для доменних імен, вони гаразд.

Звичайно, коли йдеться про реєстрацію домену, більшість реєстраторів дуже схожі, але ось деякі речі, які ви повинні взяти до уваги.

 • Ідіть з реєстратором, який добре відомий. Уникайте будь-яких реєстраторів, які ви ніколи не чули.
 • Ідіть з реєстратором, який просуває через телевізор або радіо. Ці фірми, як правило, мають високу репутацію, що означає бізнес.
 • Ідіть з реєстратором, який рекомендують ваші друзі (або мене) - особливо якщо вони були з ними протягом багатьох років - (я використовую Crazy Domains з 2008 року)
 • Уникайте витрат $ 50 доларів або близько того, щоб зареєструвати доменне ім'я .com.au. Австралійські доменні імена повинні коштувати лише близько $ 10. (Geeze, я пам'ятаю, як багато років тому платив $ 99 за домени .com.au і мав сотні з них!)

У будь-якому випадку, є декілька посилань, а також рекомендації щодо того, кого ви повинні використовувати для реєстрації вашого доменного імені. (і так, Crazy Domains також роблять .com)

Скільки я повинен платити?

Для австралійських доменних імен, ви повинні платити близько $ 10 поп, дати або прийняти. Якщо агентство або фірма з веб-розробки намагається стягувати з вас плату більше, ніж вони, вони просто укладають ціну зі своїми власними платежами. Уникайте цього. Зроби це сам.

Чи повинен хтось реєструвати своє доменне ім'я для мене, якщо я не знаю як?

Звичайно, це прекрасно - але переконайтеся, що вони роблять це у вашому імені.

Там багато власників малого бізнесу навколо, які не знають, як зареєструвати доменне ім'я, і ​​часто, вони просять їх веб-хлопець, щоб зробити це, або мати друга, або навіть агентство зробити це за них. Це все добре, але це може бути небезпечно, якщо доменне ім'я не на ваше ім'я. ЗАВЖДИ переконайтеся, що доменне ім'я зареєстровано на ваше ім'я, а ви - законний власник. Це надзвичайно важливо.

Чому?

Тому що, якщо хтось інший зареєструє ваше доменне ім'я для вас, вони його володіють і можуть у будь-який час (юридично) забрати його у вас. Не робіть цієї помилки!

Скільки часу потрібно реєструвати?

Чим довше, тим краще, хоча це не має значення. Просто переконайтеся, що не забудьте поновити його, коли термін його дії закінчиться.

Що ще я повинен знати?

Так. Ось ще кілька порад….

 • Завжди переконайтеся, що ви знаєте, коли ваш домен закінчується - ви не хочете втрачати своє доменне ім'я!
 • Переконайтеся, що ваші контактні дані оновлюються. Якщо ви дозволите ці пропуски або вони неправильні, то ви можете просто пропустити повідомлення про поновлення, а потім закінчиться гра.
 • Ніколи не діліться з усіма реєстраційними даними для вашого доменного імені. (якщо, звичайно, ви знаєте і довіряєте їм)
 • Спробуйте зареєструвати свій домен протягом 3-5 років, якщо ви серйозно. Це займе трохи напруги від турботи про оновлення тощо
 • Якщо реєстратор вашого домену виконує будь-які хитромудрі дії або отримує хакери, розгляньте можливість перейти в інше місце. Божевільні домени досі були в порядку.

Добре, тепер давайте потрапимо в справжні соковиті речі, і я поділюся з вами неоціненними порадами.

Поспішайте і не поспішайте.

Ах, що?

Гаразд, послухайте, ось звичайна помилка, яку я бачу весь час. Власники бізнесу не поспішають реєструвати доменні імена.

З 2001 року я буквально володів сотнями доменів . Більше, ніж я хочу згадати. Деякі з них я перетворив на успішний бізнес, інші, які я зареєстрував і ніколи не використовував. Навіть деякі, які я купив, забули про це. Я повинен сказати, що було безліч разів, коли я зареєстрував домен, думаючи, що "я збираюся використовувати цей домен для створення фантастичного веб-сайту", або "Ох, це я перехоплюю це, перш ніж хтось інший отримає його" або "Це доменне ім'я було б ідеально підходить для мого бізнесу", або "Це доменне ім'я може коштувати багато грошей, я буду купувати його і просто тримати його - то я продаю його пізніше, щоб зробити кілька швидких грошей ”.

Хоча деякі з цих прикладів можуть не стосуватися власників малого бізнесу, основний принцип досі застосовується - і це - поспішати і не поспішати.

Під цим я маю на увазі, добре подумайте про домен, який ви хочете, і зареєструйте його після того, як ви подумали про це - але не думайте про це протягом 6 місяців.

Отже, простіше кажучи, подумайте двічі, зареєструйтеся один раз.

Спати на ньому. Запитайте свого партнера. Подумайте про це. Подумайте про те, як він вписується у ваш бізнес, як він буде виглядати на візитній картці. Як це може виглядати як вивіска на вашому транспортному засобі (всі ці речі), я знаю, що в моєму досвіді дуже легко збудитися про домен, зареєструвати його, потім через 5 хвилин подумати про краще. Тому заощаджуйте свої гроші. Подумайте двічі, зареєструйтеся один раз.

Уникайте спокуси зареєструвати домени з ключовими словами точного відповідності.

Це стратегія, яку я до сих пір бачу, що власники малого бізнесу роблять, і це робить мою голову.

напр. www.garysworkshopandmechanicalrepairssouthbrisbane.com.au

Абсолютно смішно.

Фактично, ось ще кілька…

 • northsydneydentalpracticecremornensw.com.au
 • johnslogodesignsandgraphiccardetailandsignage.com.au
 • melbourneresumewritingservices.com.au

Як ви можете бачити, імена доменів, як це, виглядають не тільки смішними, але вони ніколи не будуть запам'ятовуватися, а служать лише одній меті і тільки для однієї мети - і це полягає в захопленні пошукового трафіку в Google.

Для мене це свідчить про повну і повну відсутність маркетингової стратегії в Інтернеті: а) власник малого бізнесу, який зареєстрував цей домен, або б) агентство, яке сказало їм це зробити

Звичайно, ця стратегія працювала кілька років тому. Фактично, це, ймовірно, все ще працює в тій чи іншій мірі, але це тонка, короткозора маркетингова стратегія, яка є повною втратою часу. Запитайте себе, як би ви відчували себе на мережному заході, який повідомляв комусь адресу вашої веб-сторінки, якщо це був johnslogodesignsandgraphiccardetailandsignage.com.au?

Ви не хотіли. Тому що це смішно. Це все одно, як зателефонувати на свій бізнес AAAAAAAAAAAAAbakery, щоб потрапити на першу сторінку жовтих сторінок.

Звичайно, наведені вище приклади - це лише приклади, але я просто намагаюся сказати. Припиніть реєстрацію дурних точних ключових слів, наповнених доменними іменами - ви витрачаєте свій час.

Сповіщення про заперечення!

"Але моя команда маркетингу сказала, що це гарна ідея, і я вже на першій сторінці Google для моєї цільової фрази!"

Тому?

Що ви збираєтеся робити, коли Google змінює свій алгоритм (як вони постійно роблять), і ви повертаєтеся до сторінки 16? Ви втратите весь ваш трафік і запити, і гірше - застрягте з смішним доменним ім'ям, що ви будете занадто збентежені, щоб розповісти кому-небудь про це. (не кажучи вже про друк на візитних картках)

Уникайте помилкових доменів

З якихось дивних причин, здається, багато людей притягуються до помилкових доменних імен. З якоїсь причини (можливо вони думають його прохолодний) я не знаю, але у термінах доменів та branding, вони жахливі.

Наприклад, coolcarz.com або cheapholidaze.com.

Існує дві основні причини, чому реєстрація доменів, як це, є поганою ідеєю.

 • По-перше, ви ризикуєте втратити потенційний трафік. Це може бути пов'язано з тим, що люди, можливо, неправильно вводять ваше доменне ім'я в веб-переглядачі або навіть шукають його в Google і закінчуються на сайті конкурентів (або ще гірше, не можуть знайти вас взагалі і відмовитися)
 • По-друге, з плином часу ви станете засмучені тим, що ви будете постійно змушені заклинати кожного доменного імені, щоб забезпечити його правильне. Я був у цій позиції, і це дуже дратує. Особливо, коли вас просять 50 разів на день.

Завжди використовуйте правильне написання - уникайте думки людини на іншому кінці.

Коли ви реєструєте доменне ім'я, а хтось говорить - вам має бути очевидно, що ви говорите / означаєте. Не плутайте людей і не змушуйте їх замислюватися - ви просто перекриваєте процес.

Уникайте доменів з дефісами

Домени з дефісами, ймовірно, гірші, ніж помилкові домени. Для тих, хто не знає, що я говорю, вони - це області, які виглядають так.

 • barrys-dry-cleaning-service.com.au
 • carls-lawn-mowing-service.com.au
 • cheap-kitchen-installations.com.au

Як ви можете бачити, вони не тільки виглядають жахливо, але дуже рідко хтось пам'ятає домени з дефісами, і фактично ніхто не вводить їх у будь-якому випадку, тому краще уникати їх повністю . Насправді запитайте себе прямо зараз - Як часто потрібно вводити доменні імена з дефісами? Швидше за все, ви, напевно, ніколи не зробите, і якщо ви це зробите, я впевнений, ви все це зневажаєте, і це вас дратує.

Як і у випадках помилкових доменів, домени з дефісами мають потенціал для витоку трафіку, щоб їх забули, і вони ніколи не мають значення перепродажу (що важливо, якщо ви хочете продати своє доменне ім'я)

Уникайте торгових марок

Це ніколи не може бути проблемою для більшості власників малого бізнесу, але варто згадати - торгові марки. Я дійсно не повинен пояснювати це, але по суті, ви хочете, щоб повністю уникнути будь-якого типу домену, який містить торгові марки, або торгові марки - якщо, звичайно, ви зацікавлені в суді.

Уникайте доменів з номерами

Подібно до помилок і дефісів, цифри в доменах ніколи не є гарною ідеєю .

Зовсім недавно я побачив кілька візитних карток на деяких мережевих заходах, до яких я пішов, і вони мали на них такі домени ...

 • массаж4you.com.au
 • 2easycardetailing.com.au
 • 9smiles.com.au

Знову ж таки, просто приклади - але вони смокчуть . Великий час.

Чому?

 1. Тому що я впевнений, що для того, щоб постійно повторювати ваш домен людям, кажучи: « Ні, не« за », його« чотири », як у цифрі 4 , у вашому домені буде голова.
 2. Люди стануть повністю і повністю заплутаними при введенні вашого доменного імені (якщо вони не мають його перед собою)
 3. Ніхто не знатиме, що вводити цифри
 4. Це не "круто", це просто кривава плутанина, і ви не повинні це робити

Не кладіть цифри у ваші домени, це втрачена справа .

Уникайте "сусідніх" літер у вашому доменному імені

Це те, про що, ймовірно, не так часто говорять, але це те, що я завжди пам'ятаю, коли реєструю домени.

Уникайте наявності однакових букв один проти одного у ваших доменах.

Ось кілька прикладів того, що я маю на увазі.

 • стілець ss pecials.com.au
 • hollo ww heels.com.au
 • beac hh olidays.com.au
 • busine sss pecials.com.au

Побачте, як однакові букви стикаються один з одним у середині цих доменів?

Я вважаю, що коли ви робите це, це робить цей домен трохи важким для читання і фактично, з точки зору офлайнового маркетингу, це важко швидко прийняти - особливо на стороні проїзного фургону або білборда або щось інше.

Натомість розгляньте домени, які мають повністю різні букви в кінці першого слова, і початок наступного. Так домени на зразок цього…

 • carsales.com.au
 • realestate.com.au
 • quickbeds.com.au

Побачте, наскільки легше їх перетравлювати? Ви можете швидко розібратися, які слова відразу.

Тому пам'ятайте про це під час реєстрації домену.

Найгірше можливе доменне ім'я можна зареєструвати

Отже, найгірший можливий домен, який ви могли б зареєструвати, був би комбінацією всіх цих помилок. Цифри, дефіси, помилки, суміжні букви тощо (хоча я навіть не впевнений, що це можливо)

Якщо у вас є домен, який має будь-який з цих питань, то вбийте його. Вбийте його вогнем.

Зареєструйте новий домен і звільніть себе.

Уникайте реєстрації доменних імен, занадто схожих на закордонні підприємства

Я допоміг власнику бізнесу зовсім недавно, що пройшов реєстрацію доменного імені, яке, на її думку, було фантастичним - я думав, що це теж. Після невеликого розслідування виявилося, що саме таке ж доменне ім'я (лише варіанту .com) вже було пов'язано з налагодженим бізнесом у Сполучених Штатах.

Вони мали .com і вона мала .com.au

Коли це станеться, ви…

 • Може закінчитися з припиненням і утриманням
 • Може втратити або заплутати клієнтів
 • Можуть направляти клієнтів до ваших конкурентів

Погодьтеся, ви не потребуєте жодної з цих проблем, тому переконайтеся, що ви виконали кілька пошуків за допомогою Google FIRST, щоб переконатися, що домен, який ви думаєте про реєстрацію, ще не створено в іншій країні.

Добре, що робить велике доменне ім'я?

Давайте тепер подивимося, що складає хороше доменне ім'я.

Переконайтеся, що ваш домен дуже доступний для бренду

Це один з найважливіших міркувань, які ви повинні зробити при реєстрації вашого домену. Якщо ви думаєте про деякі з найприбутковіших веб-сайтів, і про домени, які вони використовують, вони майже всі використовують домени, доступні під маркою. У багатьох випадках домени, які вони використовують, не мають нічого спільного з їхньою темою - і це повторює мою точку зору, не реєструючи домени точного відповідності. Якщо ви думаєте про веб-сайти, такі як Paypal, Ebay, Amazon, Yahoo і Google - всі вони використовують
дуже брендовані доменні імена, які не належать до ключових слів.

Таким чином, для власників малого бізнесу - це означає реєстрацію доменного імені, що відображає ваш бізнес-ім'я.

Так, правильно. Я скажу це знову.

Завжди реєструйте доменне ім'я, яке відображає назву вашої компанії.

Так як приклад

 • Ремонт ноутбуків Ace - acelaptoprepairs.com.au
 • Пріоритет один Сантехніка - priorityoneplumbing.com.au АБО просто, priorityone.com.au
 • Mr Power Електричні - mrpowerelectrical.com.au

Сповіщення про заперечення!

"Але в моїй назві підприємства (цифри, дефіси, неправильні наведення повідомлень тощо)"

Рішення - спробуйте змінити назву вашої компанії, щоб усунути ці проблеми - напр. Пріоритет 1 Сантехніка, спробуйте зареєструвати пріоритетplumbing.com.au (або щось подібне). Хитрість полягає в тому, щоб зробити це якомога ближче до назви вашої компанії.

- Але, але…

Рішення - Немає виправдань.

Коротке ім'я домену

Насправді немає необхідності реєструвати дійсно довге доменне ім'я. Завжди краще реєструвати короткі домени тим, що їх візуально легше розпізнати, і ввести.

Чому це важливо?

Ось найбільш очевидні причини ...

 • Ніхто не піклується про довгі області, вони важко запам'ятати і неприємність вводити.
 • Вони можуть не поміститися на ваші візитні картки, і якщо це станеться, то вони будуть розміщені в шрифті, який буде меншим за нанотрубку
 • Є більше можливостей для помилок. Знову ж таки, люди набирають їх неправильно, не в змозі записати їх і т.д.
 • Вони займають занадто багато місця в результатах пошуку

Там, ймовірно, більше причин, що я не можу думати прямо зараз - але це, безумовно, початок.

Подумайте про збереження загального домену

Це трохи незрозуміло, але я хотів би згадати про неї - загальні доменні імена.

ПРИМІТКА - (Якщо ви вже зробили мою пораду щодо реєстрації назви вашої компанії як доменного імені, то, ймовірно, ви можете ігнорувати цю пораду)

Часто поширеною помилкою, що я бачу, що деякі власники бізнесу в Інтернеті роблять, є те, що вони реєструють доменні імена, які «зв'язують» їх з певним ринком, пропозицією послуг або галуззю. Наприклад, припустимо, що я надаю веб-дизайн як послугу, і я зареєстрував johnswebdesign.com.au.

Здається практично правильно?

Але як сказати, після надання веб-дизайну протягом 5 років, я приймаю рішення, що я більше не хочу надавати веб-дизайн, і що я хочу перейти в індустрію SEO як консультанта. Як ви бачите, зараз у мене є домен, який насправді не відображає моїх послуг. Вона стає незручною і незграбною.

Відмінний спосіб уникнути цієї проблеми з самого початку - зареєструвати домен, який дозволяє змінювати вашу бізнес-модель (за необхідності) без необхідності змінити доменне ім'я .

Таким чином, у цьому випадку, набагато краще домен може бути щось на зразок activemedia.com.au або bluesolutions.com.au. Як ви можете бачити, домени є загальними і практично задовольнять будь-яку бізнес-модель.

Звичайно, якщо я використовую назву своєї компанії, і я теж змінюю її, то ймовірно, що все зміниться. У будь-якому випадку, це те, що потрібно пам'ятати, якщо ви не впевнені, що ваш напрямок може змінитися в найближчому майбутньому.

Переконайтеся, що ваш домен проходить тест телефону

Який тест ???

Це переглядає мої пункти вище, гарантуючи, що у вас немає дефісів, цифр або написання помилок у вашому доменному імені. Там немає нічого більш розчаровує, ніж постійно пояснювати і викладати свій домен по телефону комусь.

Зробіть свій домен легким для запам'ятовування

Яким би чином ви не вирішили піти (якщо, звичайно, ви збираєтеся зареєструвати варіант вашого автономного бізнес-назви), обов'язково зареєструйте те, що легко запам'ятовується.

У моєму випадку, я вирішив зареєструвати принестидовідки.com з причини.

Його просто, його цікаво, і кожен завжди пам'ятає про це , я думаю, в основному, тому що це трохи химерно.

Обов'язково зробіть щось подібне.

Зареєструйте доменне ім'я, яке люди запам'ятають і мають довгострокове бачення.

Давайте розглянемо деякі інші важливі аспекти доменів.

Географічне націлювання

Перед тим, як завершити це, я хочу згадати географічне націлювання.

Найчастіше запитують мене власники малого бізнесу: "Чи потрібно реєструвати доменне ім'я .com або я повинен отримувати доменне ім'я в коді своєї країни?"

Обставини кожного власника бізнесу будуть різними, однак у випадку з цим питанням я завжди рекомендую власникам малого бізнесу отримувати обидва.

Наприклад, якщо ви займаєтеся бізнесом в Австралії, я б зареєстрував адресу .com, а також .com.au

Наприклад, скажімо, ви зареєструєте aussiesupplements.com.au - завжди отримуйте версію .com, як
добре.

Існує ряд причин для цього.

 • Ви захищаєте свій бренд
 • Ви запобігаєте потенційним витокам трафіку (деякі люди просто вводять ".com" і забувають ".au" Якщо у вас є обидва, ви можете перенаправити їх обох на один веб-сайт і не втратити цей трафік.)
 • Ви запобігаєте небажаній конкуренції
 • Ви володієте більшою частиною загального активу (якщо продаєте)

Висновок

Коли мова йде про доменні імена та SEO, власники сайтів схильні хитатися від дурних трюків або тактики - як реєстрація декількох доменів, або реєстрація доменів, які заповнені ключовими словами. Це дійсно не правильний підхід. Ви хочете зосередитися на створенні BRAND.

Подумайте про eBay, Paypal, Google, Amazon, Youtube.

Жоден з цих величезних підприємств не має ключових слів у своїх доменних іменах.

У будь-якому разі, перш ніж реєструвати своє доменне ім'я, потрібно пам'ятати про всі ці міркування. Краще отримати це з самого початку, ніж намагатися «виправити» пізніше, коли ви вже встановили себе.

Як завжди, якщо у Вас виникли запитання або коментарі, будь ласка, опублікуйте їх нижче - і якщо Ви користуєтеся цією статтею, не забудьте поділитися нею.

Кого я використовую для реєстрації доменного імені?
Скільки я повинен платити?
Чи повинен хтось реєструвати своє доменне ім'я для мене, якщо я не знаю як?
Скільки часу потрібно реєструвати?
Що ще я повинен знати?
Кого я використовую для реєстрації доменного імені?
Чи повинен хтось реєструвати своє доменне ім'я для мене, якщо я не знаю як?
Чому?
Скільки часу потрібно реєструвати?
Що ще я повинен знати?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?