СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Кращі плагіни Sitemap для WordPress

 1. Вступ до файлів Sitemap
 2. SEO WordPress Плагіни Sitemap
 3. 1. Yoast SEO
 4. 2. Все в одному SEO Pack
 5. 3. Преміум SEO Pack
 6. Виділені модулі Sitemap
 7. 4. Google Sitemap
 8. 5. Краще Google XML Sitemaps для WordPress
 9. 6. Мапи XML (Безкоштовно)
 10. Плагін Sitemap для зображень
 11. 7. Удінра Всі карти сайту
 12. Вибір правильного плагіна Sitemap для WordPress
 13. Висновок

Оптимізація органічного пошукового трафіку є найважливішим завданням для будь-якого власника сайту, тому все, що ви можете зробити, щоб полегшити пошук пошуковим системам вашого вмісту, має бути в списку пріоритетів. Див. Плагіни Sitemap для WordPress, які допоможуть вам це зробити.

Ведення добре організованих файлів Sitemaps є одним з найпростіших способів забезпечення Вашого вмісту (як нового, так і старого). Google активно заохочує подача мапи сайту і ряд онлайнових інструментів означають, що ніколи не було простіше встановлювати мапи сайту швидко без необхідності надмірних технічних знань.

Google  активно заохочує  подача мапи сайту і ряд онлайнових інструментів означають, що ніколи не було простіше встановлювати мапи сайту швидко без необхідності надмірних технічних знань

Кращі плагіни Sitemap для WordPress

У цій статті ми подивимося на обробку генерації карти сайту в WordPress і візьмемо вас через наші вибірки для семи кращих плагінів мапи сайту. Ми розбили ці три категорії, щоб зробити речі трохи простішими.

Перед тим, як ми потрапимо до списку, хоч, давайте приберемо деякі основи.

Вступ до файлів Sitemap

Якщо ви вперше звертаєтеся до тематики файлів Sitemap, їхня вартість може виявитися не відразу. Спочатку 2005 року Google - і підтримується Microsoft і Yahoo незабаром після цього - Sitemaps відіграють величезну роль у наданні допомоги пошуковим системам повзати веб-сайт у всій своїй повноті і таким чином індексувати вміст краще.

Основна ідея проста. В ідеалі, карта сайту повинна містити всі URL-адреси сторінки вашого сайту разом із відповідними даними, наприклад, останній змінений на дату, як часто змінюється зміст, і чи має певна URL-адреса пріоритет над іншим. Мапи сайтів можна створювати для кожного типу вмісту, доступного на сайті, наприклад, для публікацій у блогах, зображень, відео і так далі.

Google є достатньо потужним для того, щоб потрапити до більшості вмісту, але в кінцевому підсумку підтримка добре організованих файлів дозволяє їм значно простіше та швидше індексувати весь вміст - і повідомляти, коли він змінюється - так що крок, який варто взяти.

Найпростіша карта сайту - це XML-документ із переліком усіх URL-адрес, які потрібно сканувати. Ви можете, звичайно, створити це вручну, але це найкраща робота, що залишилася для автоматизованого інструменту, і це те, що ми будемо шукати для решти статті про плагіни sitemap.

Якщо ви шукаєте, щоб зануритися трохи глибше в технічні характеристики за картами сайтів, перевірте офіційні сторінки мапи сайту Google , наші власні попередні статтю про важливість Sitemaps або документація протоколу sitemap себе.

Ми розділили наш вибір плагінів на три великі категорії, щоб зробити все простим. Почнемо з функціональності мапи сайту, що пропонується рядом популярних плагінів SEO.

SEO WordPress Плагіни Sitemap

Враховуючи важливість Sitemaps при індексації сайту пошуковими системами, не дивно, що найпопулярніші SEO плагіни для WordPress, як правило, включають можливість автоматичного створення Sitemap.

1. Yoast SEO

Yoast SEO - Один з кращих плагінів карти WordPress

Маючи більше одного мільйона активних установок та загальну оцінку задоволеності 4,5 зірки, Yoast SEO продовжує бути одним з найпопулярніших плагінів SEO в екосистемі WordPress і зробив вирізати для нашого 14 кращих плагінів WordPress на 2015 рік .

Заснований на багаторічному дослідженні SEO від Joost de Valk і його команда, Yoast SEO плагін ставить вас в рульове місце з точки зору WordPress SEO і включає в себе деякі з найбільш передових функцій XML Sitemap будь-який плагін WordPress.

Автоматичне створення XML-мапи сайту за допомогою цього плагіна не може бути простішим, це просто питання перевірки поля. Крім того, плагін може повідомити обох Консоль пошуку Google і Інструменти для веб-майстрів Bing змін у файлі sitemap, щоб їх було легко знайти (для цього потрібно зареєструватися на цих службах).

Без додаткової роботи з вашого боку, Yoast SEO може також включати зображення з ваших повідомлень і сторінок в карту сайту, допомагаючи візуальному контенту також високо оцінювати в пошукових системах. Ви також отримали варіанти контролюючи, як обробляються категорії, теги та інші таксономії .

Якщо ви запустили a Мультисайтовая мережа , Ви будете раді дізнатися, що функція SEO Sitemaps Yoast також працює гладко в цьому контексті. Можна навіть копіювати налаштування мапи сайту з одного сайту на інший або встановлювати нові сайти за замовчуванням для налаштувань вказаного сайту.

Розробники великих сайтів можуть спокійно відпочивати, знаючи, що їх потреби також будуть покриті. Yoast SEO використовує функція індексу мапи сайту протоколу sitemap для створення мапи сайту для кожної 1000 URL-адрес, таким чином елегантно відхиляючи максимальний розмір мапи сайту від 50000 URL-адрес.

Yoast SEO також поставляється в преміум версії яка включає в себе зручні розширення, щоб врахувати, чи ваш веб-сайт має додаткові типи вмісту, які потрібно індексувати. Такі додаткові розширення Новини SEO , Місцеві SEO і Відео SEO дозволяють створювати додаткові спеціальні файли Sitemap, які допоможуть вам більш точно відображати багатий вміст у результатах пошуку.

XML-мапи сайту часто потребують налагодження та налаштування, щоб забезпечити правильний результат сканування пошуковими системами. Визнаючи цю потребу, плагін Yoast SEO поставляється з Таблиці стилів XSL для XML-мап сайтів щоб допомогти вам легко вручну переглянути помилки та відсутні дані.

У цілому, важко винен Yoast SEO для його загальних опцій SEO або його функцій мапи сайту. Єдиний реальний ризик, пов'язаний з цим плагіном, полягає в тому, що він може бути трохи переважним для менш технічних користувачів.

2. Все в одному SEO Pack

Все в одному SEO Pack - Один з кращих плагінів Sitemap для WordPress

Інший дуже популярний варіант для загальних цілей SEO, Все в одному SEO Pack також має більше одного мільйона установок з твердим загальним рейтингом задоволення 4,4 зірки.

Хоча дещо простіший у його реалізації, і трохи менш повнофункціональний, цей плагін є твердим конкурентом Yoast SEO і встав добре в наш недавнє порівняння двох плагінів .

Багато чого, як Yoast SEO, генератор Sitemap XML є лише одним з широкого спектру функцій Все в одному SEO Pack приносить до таблиці. Як і у випадку з пропозицією Yoast, створення Sitemap XML є автоматичним і невидимим для користувача, як і повідомлення, надіслані як Google, так і Bing. Тим не менш, все в одному SEO Pack дійсно включає в себе деякі корисні параметри варто згадати, коли справа доходить до налаштування Sitemap.

Ряд прапорців на головній сторінці налаштувань плагіна SEO All in One дає змогу включити або виключити не лише типи повідомлень і таксономії, але й категорії, архіви дат і сторінки авторів. Плагін також дозволяє встановлювати пріоритет і частоту оновлення повідомлень, таксономій і головної сторінки веб-сайту. Ви також можете легко включити сторінки мапи WordPress до вашої мапи сайту, додавши URL-адреси до списку зі списку.

Все більше і більше плагінів у наші дні пропонують преміум версії і все в одному SEO Pack нічим не відрізняється. Серед інших особливостей Все в одному SEO Pro версії додає підтримку вітмап XML для відео, дозволяючи відображати відео з мініатюрами та фрагментом текстового вмісту в результатах пошуку.

Все в одному SEO Pack плагін надзвичайно простий у використанні і гнучкий з точки зору його конфігурації. Це відмінний вибір для невеликих сайтів з менш технічними розробниками або власниками сайтів.

3. Преміум SEO Pack

Premium SEO Pack - Один з кращих плагінів карти WordPress

Враховуючи наявність і широке використання двох попередніх плагінів - як безкоштовних, так і відмінних за їхніми преміальними версіями - не дивно, що кількість продажів цього наступного плагіна становить лише тисячі.

Преміум SEO Pack є відносно новим учасником на ринку плагінів SEO, але вже підтримує середній рейтинг задоволеності від 4,25 зірок.

Як і в попередніх виборах, Premium SEO Pack пропонує широкий спектр функцій, які допомагають оптимізувати загальний SEO, з якого XML Sitemaps є одним. Плагін автоматично створює файли Sitemap для повідомлень і сторінок, а також обробляє зображення, типи користувацьких повідомлень і спеціальні таксономії. Налаштування доступні для виключення певного вмісту, включаючи варіанти виключення за категоріями та типом публікації.

Преміум SEO також включає в себе модулі для обробки локального контенту та відеосайтів у його базовій ціні. Як Yoast SEO, Premium SEO Pack використовує індекс мапи сайту для створення файлів для великих сайтів. Можна також увімкнути таблиці стилів XSL, щоб зробити файли Sitemap більш читабельними для людини.

Для розробника бюджету або власника сайту, який зацікавлений у додаткових функціях, таких як відеокарти сайтів, цілком можливо, варто перевірити пакет Premium SEO.

Виділені модулі Sitemap

Якщо ви наразі використовуєте один із плагінів SEO, описаних вище, ви, ймовірно, вже повністю висвітлюєте потреби своєї мапи сайту. Якщо вам все одно не вистачає автоматизованої функціональності мапи сайту, проте, слід розглянути можливість додавання спеціального плагіну мапи сайту на свій сайт, щоб вирішити цю важливу частину головоломки SEO.

4. Google Sitemap

Google Sitemap - один з кращих плагінів карти WordPress

The Google Sitemap плагін збиває близько п'яти років і є стабільним і зрілим варіантом генерації карти сайту. Плагін робить саме те, що в його описі, і дозволяє легко створювати файл мапи сайту і додати його Консоль пошуку Google ( раніше Інструменти для веб-майстрів Google ).

Плагін був завантажений більше мільйона разів і повідомляє про сто тисяч активних установок із загальною оцінкою задоволення 4,3 зірки.

Ви можете вибрати, які типи публікацій і таксономії будуть включені до карти сайту з досить обмеженої кількості налаштувань, доступних для вас. Типи спеціальних повідомлень можуть бути включені через простий ієрархічний контрольний список для вибору на сторінці додаткових налаштувань плагіна. Після перевірки автентичності облікового запису Google можна додати файл мапи сайту до консолі пошуку Google або видалити її.

Як і в Yoast SEO і все в одному SEO Pack, преміум версія плагіна також доступна. Купуючи Google Sitemap Pro версії, ви отримуєте можливість виключити певні сторінки та публікації з файлу sitemap і можете вказати частоту оновлень мапи сайту. Pro версія також додає Multisite сумісність і забезпечує додаткові опції підтримки .

Плагін Google Sitemap - це простий, безпроблемний спосіб додавання функцій Sitemap до вашого сайту, якщо це все, що вам потрібно.

5. Краще Google XML Sitemaps для WordPress

Краще WordPress Google XML Sitemaps - Один з кращих плагінів Sitemap для WordPress

Загальний рейтинг 4.1 зірки та більше 100.000 активних установок, Краще Google XML Sitemaps для WordPress є популярною альтернативою плагіну Google Sitemap, але містить більш розширені функціональні можливості.

Основні параметри дозволяють вибрати, які мапи сайту потрібно створювати, включаючи таксономії (звичайні чи інші), архіви дат, архіви авторів і зовнішні сторінки. Краще WordPress Google XML Sitemaps також сумісний з багатьма сайтами за замовчуванням.

Плагін також має вбудовану функціональність для створення мапи сайтів, які потрібно надіслати до Новин Google . Ви можете включити або виключити публікації в певних категоріях у цій мапі сайту, призначити певні категорії попередньо визначеним жанрам з настанов щодо Новин Google і категорій карт до запропонованих ключових слів Новин Google.

Де цей плагін дійсно виділяється в гнучкості його опції налаштування . Фільтри можна додавати для налаштування запитів SQL, які використовуються для створення мап сайтів, виключаючи, наприклад, окремі повідомлення або терміни. Спеціальні таблиці стилів XSL також можуть бути додані для поліпшення відображення файлів Sitemap. Розробники можуть приймати речі ще далі, створюючи власні модулі, щоб визначити власні мапи сайту за допомогою потужних модуль API .

Краще WordPpress Google XML Sitemaps є дуже швидким і гнучким плагіном, який відмінно підходить для розробників, які прагнуть дійсно взяти на себе відповідальність за їх створення. Мапи сайтів і відеофайлів, на жаль, недоступні в поточній версії, але заплановані на наступний випуск.

6. Мапи XML (Безкоштовно)

Виробляються тими ж людьми, відповідальними за Семіологічний плагін SEO , Мапи XML це легкий, але потужний варіант для автоматичного створення мап сайтів і сповіщення пошукових систем, коли вони оновлюються.

Прості опції конфігурації надаються для включення або виключення архівів дат (для певних років і місяців), авторів, категорій і тегів у створеній карті сайту. Конкретні сторінки також можуть бути виключені за допомогою ідентифікатора. Цей плагін є одним з небагатьох, який надає кешовані мапи сайту (у папці wp-content / sitemaps ) і використовує правило перезапису для керування пошуковими системами.

Де цей плагін розрізняє себе, він використовує фактичні дані веб-сайту для присвоєння частоти оновлень і ваги URL-адрес. Крім того, плагін визначає кількість сторінок блогу, категорії та тегів на вашому сайті, так що карта сайту добре працює з рядками користувацьких запитів або іншими плагінами, наприклад, Semiologic SEO, які також використовують цю інформацію.

Плагін Sitemap для зображень

Деякі з описаних вище плагінів містять опції для нестандартних файлів Sitemap, наприклад, зображень або відео за замовчуванням або як платне розширення. Якщо ви використовуєте плагін, який не надає такої функції, або якщо у вас є сайт, який складається з повідомлень із зображеннями чи відео, ви можете розглянути спеціальне рішення, як, наприклад, наш останній вибір.

7. Удінра Всі карти сайту

Удінра Всі карти Sitemap - один з кращих плагінів карти WordPress

The Удінра Всі карти сайту Плагін - це нещодавнє прибуття на сцену WordPress, але з більш ніж десятьма тисячами активних установок і загальним рейтингом задоволення 4,8, це явно вже заповнює реальну потребу власників сайтів.

Основна функціональність плагіна полягає у створенні XML-мапи сайту для зображень на вашому веб-сайті та автоматичному повідомленні Google, Bing та Ask.com про їх місцезнаходження. Роблячи це допомагає забезпечити ваш сайт ранжується добре в результатах пошуку зображень цих пошукових систем і оптимізація SEO зображення є не те, що ви повинні ігнорувати .

Плагін автоматично оновлює файли sitemaps, коли публікуються повідомлення та сторінки з зображеннями, і ви також маєте можливість зробити це за встановленим графіком. Зображення, які відображаються, включатимуть образовані зображення (не строго кажучи, частина вмісту публікації), а згенерований файл мапи зображень містить назву зображення, місце розташування та підпис, відформатований для відповідності Зображення мапи Google стандартів .

Унідра Всі зображення Sitemap виділяється своєю загальною швидкістю. Інтерфейс є простим та легким для застібання, в той час як всі запити та код бази даних оптимізовані для зменшення використання ресурсів сервера та загального навантаження. Генерація файлу Sitemap також виробляє версію gzip зображення мапи сайту, яка дозволяє керувати речами, навіть якщо сайт містить тисячі URL-адрес зображень.

Про-версію плагіна Sitemap для всіх зображень Udinra All Image доступна, якщо ви хочете збільшити обсяг. The Удінра Зображення Sitemap Pro далі покращує SEO зображення, автоматично генеруючи текстовий альт зображення. Плагін також буде сканувати вміст повідомлень для зображень, доданих безпосередньо за допомогою тегів зображення, а не доданих до повідомлень або сторінок за допомогою засобу завантаження WordPress Media. Версія Pro для плагіна також дозволяє підтримувати великі сайти за допомогою файлів індексу sitemap.

Версія Pro включає підтримку Галерея NextGEN - найпоширеніший плагін галереї WordPress - і виявляє зображення та галереї, включаючи ті, що додаються за допомогою короткого коду. Преміум-версія також добре інтегрується з плагінами електронної комерції WooCommerce , WP eCommerce , і Легкі цифрові завантаження для визначення пріоритетів зображень продукту.

Якщо ваш сайт особливо інтенсивний, цей плагін, безумовно, варто розглянути.

Вибір правильного плагіна Sitemap для WordPress

Вибір правильного плагіна карти WordPress є важливим кроком у оптимізації вашого сайту для пошукових систем. Як ми вже наводили вище, найкраще для вашого сайту буде залежати від того, що ще ви використовуєте для SEO та певного типу функцій, які ви хочете. Іншими ключовими факторами, які слід враховувати, є розмір вашого сайту та рівень критичного нетекстового вмісту для вашої стратегії.

Якщо ви просто хочете одне рішення для вашого SEO і sitemap потреб, як Yoast SEO і все в одному SEO Pack є твердим вибором, причому останній кращий варіант для менш технічних користувачів. Преміум SEO Pack добре підходить, якщо генерація відео карти сайту є пріоритетним, і ви не проти платити за всі основні функціональні можливості.

Якщо ви шукаєте плагін для файлу sitemap, і Google Sitemap і XML Sitemaps є простими рішеннями для запуску. Для більш досконалих параметрів налаштування, кращі XML-файли Sitemap для WordPress є очевидним вибором.

Нарешті, якщо зображення є величезним пріоритетом для Вашого сайту (з електронною комерцією або функціональністю галереї зображень - великим фактором), Удінра Всі Мапа сайту Image є інструментом, до якого звертаються.

Все Visualmodo WordPress Теми ідеально поєднуються з усіма переліченими додатками, і ми рекомендуємо вам використовувати ці плагіни, щоб отримати більше трафіку на сайті.

Висновок

Мапи сайтів є класичним прикладом кількості плагінів часу та зусиль, які щодня зберігають зайнятих власників сайтів. Як з точки зору початкового налаштування sitemap, так і поточного оновлення, використання плагінів sitemap для обробки генерації Sitemap в WordPress є абсолютно неможливим.

Все, що допомагає пошуковим системам індексувати ваші сайти більш ефективно, є бажаним, і чим більше процес може бути автоматизованим, тим краще. Кожен сайт, звичайно, відрізняється, тому ми окреслили ряд рішень вище, які, ми сподіваємося, потрапили в солодке місце для потенційно кожного випадку використання.

Ми також хотіли б почути ваші думки про плагіни sitemap, які ми виділили. Чи є конкретний плагін Sitemap, з яким ви завжди ходите? Або новий плагін, який, на вашу думку, варто розглянути? Зв'яжіться з нами через коментарі та повідомте нам!

Чи є конкретний плагін Sitemap, з яким ви завжди ходите?
Або новий плагін, який, на вашу думку, варто розглянути?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?