СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Кращі форуми і блоги по SEO

Ті фахівці, хто займається розробкою і просуванням сайтів в інтернеті, повинні постійно «поглинати» терабайти нової інформації. Адже алгоритми пошукових систем постійно вдосконалюються, змінюються стратегії виведення сайтів в лідери пошукової видачі. Інформація застаріває, дані слід періодично оновлювати. Але де брати інформацію?

Всі знають, що краще свій досвіду нічого не знайдеш. Але можна заощадити купу часу і грошей на просуванні сайтів. Адже десятки (а може і сотні) вебмайстрів на блогах і сайтах діляться з усіма охочими своїми секретами і фішками, які дозволяють їм просувати свої і клієнтські сайти. Ну що ж, розглянемо найбільш цікаві джерела інформації для SEO-фахівців.

SEO-форумів у всесвітній павутині дуже багато, але ми перерахуємо тут тільки ті, що будуть найбільш цікаві російськомовним вебмастерам. У них багато інформації і зручна структура її подачі, хороша атмосфера також присутній.

webmasters.ru - дуже цікавий форум, тут можна знайти дуже багато корисної інформації. Ті теми, які набрали багато позитивних відгуків читачів, зібрані в розділі «золоті теми форуму». Там можна сидіти годинами і знайомитися з досвідом інших фахівців.

forum.searchengines.ru - навряд чи можна помилитися, якщо сказати, що це найбільший і найавторитетніший SEO-форум на території колишнього СРСР. Фактично, тут можна знайти будь-яку інформацію. Крім того, є великий розділ з пропозиціями по заробітку в інтернеті, так чи інакше пов'язаних зі створенням та просуванням сайтів, наповненням їх контентом і ін.

www.seocafe.info - потужний форум з цікавим дизайном і «затишною атмосферою». Це й не дивно - з такою назвою.

www.seobuilding.ru - славиться не тільки своїм форумом, але цікавими сервісами, за допомогою яких можна прогнозувати PR сайту, його якість, перевірити частоту слів у тексті. Також є можливість поспілкуватися в аналогу соціальної мережі для оптимізаторів.

maultalk.com - особистий форум відомої особистості в колах оптимізаторів. Зайдіть, не пошкодуєте. Початківці і просунуті вебмайстра можуть знайти там пропозиції по роботі і співпраці.

market.gigansk.ru - готові сайти під ключ на 1С-Бітрікс знайдете тут .

Це основні форуми, які рекомендується відвідувати. Адже всього не прочитаєш, а в названих достатньо інформації для оптимізатора будь-якого рівня. Тепер розглянемо кращі SEO-блоги.

shakin.ru - блог Михайла Шакина. Дуже цікава особистість. В юні роки не раз їздив на заробітки за кордон, про його цікаві пригоди можна прочитати на його сайті. А в цілому: пише ясно, зрозуміло і зі знанням справи. Його сайт - «король» серед тематичних блогів.

wpnew.ru - хороший ресурс, тут знайдете багато інформації по нашій тематиці. Крім того, автор все поради дає у вигляді покрокових уроків. Тепер будь-який новачок без проблем зробить свій сайт.

isif-life.ru - блог Олександра Борисова. Цікаво спостерігати за цим автором. Починав з самих «низів», а домігся високої відвідуваності і доходів, яким багато ветеранів сфери позаздрять.

sickboy.ru - його повинні читати все! На відміну від постів багатьох «гуру», тут тільки практика. Sickboy збереже вам ваш час і гроші на просування.

sidash.ru - далеко не все, що публікує даний автор, стосується розкрутки сайтів, але від цього матеріали не стають менш цікавими.

asbseo.ru - блог Олександра Бобріна. Тут також можна прочитати матеріали на різні тематики, чимало статей присвячено досягненню цілей і мотивації, які в професії вебмастера займають не останнє місце за важливістю. Додайте в закладки.

І наостанок, хочеться порадити невеликий ресурс Андрія Григоровича - andreigrigorovich.ru. Інформації тут не так багато, але подається вона в концентрованій формі, показує "на пальцях", як зробити, розкрутити і монетизувати сайт.

Також інформацію рекомендується черпати з англомовних ресурсів. Це навіть краще, адже більшість просунуті

Але де брати інформацію?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?