СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Книга Magento - Magento SEO - Creare

 1. Magento SEO Розбивка
 2. Подяка
 3. Спеціальні примітки
 4. Незалежні відгуки

Нижче наведено опис вмісту моєї нової книги Magento " Magento Пошукова оптимізація ”Опубліковано у січні 2014 року. Я висвітлю деякі з ключових областей з різних розділів, а також дам виклик деяким компаніям та особам, які були згадані в книзі. Нижче наведено опис вмісту моєї нової книги Magento  Magento Пошукова оптимізація  ”Опубліковано у січні 2014 року

Оптимізація пошукової системи Magento - Packt - Amazon UK - Amazon USA

Відповідно до моєї попередньої публікації " Написання для Packt «Я підійшов, щоб написати цей конкретний титул. Magento SEO є те, що я був захоплений протягом багатьох років, і наша компанія завжди активно досліджує і розробляє нові способи для кращої оптимізації наших електронної комерції SEO пакети.

Оскільки ця книга обмежувалася лише 100 сторінками, я вирішила зосередити зміст на оптимізації магазину Magento на місці, а не на розгалуженні ширших областей SEO, таких як створення посилань / дослідження ключових слів і т.д. є кілька винятків з цього правила (наприклад, розділ Google Analytics), але, по суті, книга зосереджена навколо CMS і кодової бази Magento CE.

Magento SEO Розбивка

Нижче наводиться розбивка глав у книзі і те, що я хотів отримати через кожну секцію.

Глава 1 - Підготовка та налаштування веб-сайту Magento

Тут висвітлюються загальні концепції оптимізації магазину електронної комерції, а також налаштування опцій, специфічних для SEO, які Magento надає у встановленні за замовчуванням. Цей розділ головним чином спрямований на людей, які є новими для платформи Magento.

Розділ 2 - Оптимізація сторінки продуктів і категорій

Придивимося до того, як найкраще оптимізувати сторінки продуктів і категорій. У цьому розділі розглядаються головним чином заголовки, описи, зміст, а також інтеграція схеми продуктів.

Розділ 3 - Управління інтернаціоналізацією та багатомовними мовами

Цей короткий розділ розглядає веб-сайти Magento, що містять декілька переглядів веб-сайтів / магазинів. Професіонали та представники різних установок, які можуть бути досягнуті за допомогою Magento, і кілька порад і прийомів про те, як уникнути дублювання вмісту на декількох URL-адресах.

Глава 4 - Коригування шаблону / дизайну для SEO та CRO

Розглядаючи окремі шаблони, які складають сторінку Magento, і як ми можемо оптимізувати нашу структуру HTML, щоб краще представити вміст як для пошукових систем, так і для клієнтів. Спеціально в цьому розділі розглядаються інші типи схем (хлібні дробини / організації), а також структура заголовків у різних типах сторінок.

Глава 5 - Прискорення роботи сайту Magento

Швидкість, безумовно, є фактором ранжування для пошукових систем. Швидший веб-сайт означає кращий досвід користувача, і ця глава розглядає способи, за допомогою яких можна використовувати вбудовану конфігурацію Magento, щоб прискорити час завантаження наших сторінок. Ми також розглядаємо набагато більш просунуті методи кешування наших сторінок, наприклад, Varnish Cache.

Глава 6 - Аналіз і відстеження ваших відвідувачів

Занурившись у Google Analytics, цей розділ містить короткий огляд нових функцій, доступних після ввімкнення функції відстеження електронної комерції. Вона також охоплює кілька порад та прийомів для створення звітів з використанням фільтрів та розширених сегментів.

Розділ 7 - Технічні перезаписи пошукових систем

Ймовірно, це одна з найкорисніших розділів книги з точки зору розробника. У цьому розділі розглядаються декілька фрагментів .htaccess, які допоможуть підтримувати узгодженість URL-адрес на всьому веб-сайті Magento. Також існує навчальний посібник про те, як вирішити багаторівневий дублікат вмісту, подібний до моя недавня стаття .

Розділ 8 - Спеціально розроблені розширення Magento для SEO / CRO

Останній розділ - це швидкий випадок на деяких з найкращих розширень. Кілька ключових моментів від кожного, їх ціни і де їх можна завантажити. Існує також кілька згадок про заслуговують на увагу розробників розширення.

Подяка

У цій книзі я пов'язав з багатьма ресурсами і ознаками багатьох розробників розширення, всі з яких масово сприяли зростаючому співтовариству Magento. Я хочу взяти хвилину, щоб подякувати кільком вибраним людям, які дійсно допомогли зробити внесок у книгу:

 • Джеймс Бавінгтон , Сара Едвардс , Ендрю Аллен - всі працівники Creare, які мають сенс або перевіряли вміст для мене, або постійно бомбардували мене проблемами SEO, пов'язаними з Magento під час написання (ви знаєте, хто ви є). Велике спасибі!
 • Адам Мосс - CreareSEO ніколи не було б запущено без цього хлопця допомогти.
 • RocketWeb - Почувши, що їхній роздріб у Google Shopping Feed був представлений у книзі, тепер вони дуже щедро пропонують клієнтам $ 50 від ціни їхнього розширення ($ 199) для тих, хто купив мою книгу! Деталі їх пропозиції можна знайти тут .
 • Inchoo - Почувши, що два їхні підручники пов'язані з книгою, дуже люб'язно надали мені свій власний Inchoo «Життя занадто коротке для купівлі офлайн». (у публікації)
 • Nexcess , MageStore , OneStepCheckout , FishPig , Даніель Вайсберг і багато інших для перевірки книги

Спеціальні примітки

Як і у всіх публікаціях, як тільки це зроблено, це зроблено, і завжди будуть імена та розширення, про які я або забув згадати, або які не були випущені під час публікації.

Я хотів би зарезервувати це місце для декількох спеціальних записок на елементи, які повинні були вписатись у книгу.

 • MageSEO - Це розширення, на жаль, було випущено лише через кілька днів після того, як книга прийшла до принтерів. Я хотів би додати це тут, як це розширення, над яким працював Пол Роджерс і хлопці з GPMD, має безліч чудових можливостей і містив би багато чого в главі 8 книги.

Незалежні відгуки

Де купити?

Ви також можете придбати Magento SEO Packt (де можна знайти інших роздрібних продавців), Amazon UK або Amazon USA .

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?