СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Кінцевий список розширень Magento для підвищення ваших зусиль SEO

 1. 1. Ultimate SEO Suite
 2. 2. SEO крос-посилання
 3. 3. Sonassi SitemapChunk
 4. 4. Розшарований навігаційний SEO
 5. 5. Збільшити кеш повноцінної сторінки
 6. 6. Експорт програмного продукту Aten для каналів даних
 7. 7. Зменшити HTML CSS JS
 8. 8. Розширений SEO Suite
 9. 9. Magento SEO PLUS
 10. 10. Magento Канонічні URL-адреси
 11. Нижня лінія
 12. Біографія автора:

Коли ви запускаєте веб-сайт, ви повинні використовувати останні практики SEO для поліпшення його видимості в різних пошукових системах. Поле SEO часто спостерігалося значні зміни в методах оптимізації (через оновлення Google), і веб-майстрам важко враховувати нові зміни. Таким чином, пошукова оптимізація - це жорстка робота, оскільки ви повинні використовувати ряд методів для підвищення продуктивності вашого сайту.

Власникам магазинів електронної комерції важко намагатися оптимізувати свій веб-сайт для пошукових систем, і це стає більш жорстким, оскільки кількість продуктів у магазині збільшується. Через складність завдання існує багато роздрібних торговців, які замість цього зосереджуються на збільшенні своєї соціальної присутності, а також збільшують бюджет на оплачувану рекламу, щоб компенсувати, отримати більше трафіку і збільшити продажі. Але, всі ці зусилля не допомагають без SEO стратегій, так як 51% всіх відвідувачів (для сайтів B2B і B2C) надходять через пошукові системи.

Таким чином, ви повинні зробити якісний SEO для вашої платформи електронної комерції на основі Magento. Багато разів ви не отримуєте бажаного результату (потенціал або продажі), незважаючи на те, що ваш сайт має найкращі зусилля. На щастя, існує декілька розширень для Magento, які можуть допомогти вам у SEO практиці і можуть збільшити швидкість перетворення. Деякі з них наведені нижче:

1. Ultimate SEO Suite

Дубльований вміст - це головний біль як для професіоналів SEO, так і для пошукових систем. Насправді, дубльований вміст означає, що подібний вміст відображається на ряді URL-адрес. Такий вміст відволікає пошукові системи, оскільки вони не можуть відображати дублікати вмісту в пошукових запитах для пошукових запитів користувачів. Як наслідок, вони покарають веб-сайти, які дублюють вміст і знижують їх рейтинг.

Кінцева SEO Suite допоможе вам мати справу з дублюючими питаннями вмісту ефективно. Він додає канонічні посилання до голови кожної сторінки продукту і допомагає легко керувати файлами Sitemap, які дозволяють пошуковим системам знаходити всі сторінки вашого сайту та індексувати їх у своїй базі даних.

Він додає канонічні посилання до голови кожної сторінки продукту і допомагає легко керувати файлами Sitemap, які дозволяють пошуковим системам знаходити всі сторінки вашого сайту та індексувати їх у своїй базі даних

Деталі розширення:

Ціна: $ 159

Посилання для програми: marketplace.magento.com/mageworx-module-seocrosslinksmeta.html

2. SEO крос-посилання

SEO Cross Links - це дивовижне розширення, яке дозволяє додавати декілька ключових слів і URL-адрес до головних сторінок вашого сайту (наприклад, сторінки блогу, сплеш-сторінки, сторінки категорій і сторінки продуктів). Це допомагає користувачам і пошуковим системам легко і швидко знаходити ваші сторінки. Роблячи це, ви можете значно збільшити зручність використання вашого сайту. За допомогою цього розширення ви отримуєте безкоштовну технічну підтримку та оновлення функціональних можливостей.

Деталі розширення:

Ціна: $ 99

Посилання для програми: marketplace.magento.com/mageworx-module-seocrosslinksmeta.html

3. Sonassi SitemapChunk

Sonassi SitemapChunk є ідеальним розширенням для всіх тих E-рітейлерів, які працюють на великому веб-сайті електронної комерції та хочуть запропонувати своїм клієнтам широкий спектр продуктів і послуг. Це розширення допоможе вам перетнути ліміт URL-адрес мапи сайту (керованих Інструментами Google для веб-майстрів та іншими програмами для керування SEO) і створити кілька файлів Sitemap у "шматках" максимум 40 000 URL-адрес.

Деталі розширення:

Ціна: Безкоштовно

Посилання для програми: www.magentocommerce.com/magento-connect/sonassi-sitemapchunk.html

4. Розшарований навігаційний SEO

Навігація відіграє важливу роль для всіх веб-сайтів, оскільки вона дозволяє користувачам переходити з однієї сторінки на іншу і шукати необхідні продукти та послуги легко і швидко (замість того, щоб залишати сайт негайно). Як правило, коли користувачі стикаються з проблемами навігації на вашому сайті, вони швидко залишають її, що збільшує показник відмов.

Сайт з високим рівнем відмов не має значення в очах Google, і він знижує його рейтинг у результатах пошуку. Для веб-сайтів електронної комерції, де продаж (або відскок) - це лише кілька кліків миші, чітка та надійна навігація допоможе онлайн-покупцям легко знайти свою продукцію.

Розширення для шаруватої навігації SEO включає ряд навігаційних функцій (наприклад, AJAX, декілька вибору, прапорці, повзунок ціни, показ більше / менше, випадаючі списки тощо), які дозволяють забезпечити просту навігацію на вашому сайті та допомогти покупців, щоб знайти те, що їм потрібно.

Деталі розширення:

Ціна: Безкоштовно

Посилання для програми: www.magentocommerce.com/magento-connect/layered-navigation-seo.html

5. Збільшити кеш повноцінної сторінки

Швидкість завантаження веб-сайту є важливим фактором, що визначає поведінку покупців (до вашого E-магазину) і квант потенційних клієнтів. Якщо ваш сайт повільний, користувачі швидко залишатимуть його. Існує багато причин, чому веб-сайт може сповільнюватися, але без кешування швидкість завантаження значно вища.

Збільшити розширення кешу повноцінної сторінки допомагає власникам E-магазину значно збільшити швидкість завантаження веб-сайту, зменшити навантаження на сервер і збільшити коефіцієнт конверсії. Це розширення працює на простому шаблоні. Коли користувач відвідує ваш сайт вперше, він здійснює пошук і доставляє сторінку відвідувачеві та зберігає кеш. Всі такі сторінки накопичуються в кеші. Коли користувач знову відвідує веб-сайт, система використовує кешовану інформацію (замість створення запиту на сервері сайту) і швидко представляє результати. Це значно знижує навантаження на базу даних і сервер і робить ваш сайт швидшим.

Це значно знижує навантаження на базу даних і сервер і робить ваш сайт швидшим

Деталі розширення:

Ціна: $ 99

Посилання для програми: www.magentocommerce.com/magento-connect/zoom-full-page-cache.html

6. Експорт програмного продукту Aten для каналів даних

Важливо, щоб веб-сайти електронної комерції з'являлися на першій сторінці Google та інших пошукових системах, щоб отримувати трафік і генерувати потенційні клієнти. Іноді, всі ваші зусилля SEO йдуть марно, і ваш сайт не отримує ранжування в Google. У цьому випадку ви втрачаєте свій бізнес потроху.

Щоб уникнути цієї неприємної ситуації, ви можете використовувати експорт програмного продукту Aten для каналів даних. Це фактично розширення експорту продукту для пошукових систем, яке дає змогу перелічувати свої продукти в Google Shopping, оголошеннях Facebook, Bing Shopping та інших пошукових системах, щоб отримати величезний трафік на вашому сайті та швидко збільшити продажі.

Це фактично розширення експорту продукту для пошукових систем, яке дає змогу перелічувати свої продукти в Google Shopping, оголошеннях Facebook, Bing Shopping та інших пошукових системах, щоб отримати величезний трафік на вашому сайті та швидко збільшити продажі

Деталі розширення:

Ціна: Безкоштовно

Посилання для програми: www.magentocommerce.com/magento-connect/aten-software-product-export-for-data-feeds.html

7. Зменшити HTML CSS JS

Веб-розробники завжди працюють над створенням веб-сайтів швидше. Швидкий веб-сайт приваблює мільйони покупців, що означає більше можливостей для бізнесу. Він також нагороджує веб-сайт з кращим рейтингом Google. Один із способів зробити сайт швидшим - стискати дані якомога більше.

Зменшити HTML CSS JS - відмінний плагін, який допомагає зменшити жорстко закодовані файли CSS, HTML і JS, зменшити час завантаження сторінок і зробити сайт швидшим. Це розширення не потребує додаткового програмного забезпечення або серверних модулів, а також зменшує вміст адміністратора Magento

Це розширення не потребує додаткового програмного забезпечення або серверних модулів, а також зменшує вміст адміністратора Magento

Деталі розширення:

Ціна: Безкоштовно

Посилання для програми: www.magentocommerce.com/magento-connect/minify-html-css-js.html

8. Розширений SEO Suite

Поліпшення видимості вашого сайту електронної комерції на популярних платформах пошукових систем, включаючи розширення Advanced SEO Suite у ваш інструментарій SEO. Це неймовірне розширення SEO, яке дозволяє оптимізувати категорії продуктів і групи продуктів для певного терміну пошуку на шаблоні, щоб допомогти вам отримати більш високий рейтинг в Google, Yahoo, Bing тощо.

Все, що вам потрібно зробити, це створити мета-теги, заголовок H1, і написати дружній опис пошукової системи для ваших категорій продуктів, щоб створити кращий рейтинг SEO. Це просто оптимізує ваш веб-магазин для конкретних пошукових фраз на шаблоні.

Це просто оптимізує ваш веб-магазин для конкретних пошукових фраз на шаблоні

** Деталі розширення **

Ціна: $ 149

Посилання для програми: mirasvit.com/magento-extensions/advanced-seo-suite.html

9. Magento SEO PLUS

Хоча Magento поставляється з великою кількістю "поза коробки" SEO функціональності, вам все одно потрібно потужне розширення, яке може допомогти вам досягти ваших цілей з легкістю. Ось де розширення Magento SEO PLUS приходить дюйма Це єдине рішення для всіх ваших потреб SEO.

Розширення допомагає оптимізувати веб-магазин Magento для пошукових систем. Це проростає SEO практики шляхом створення унікальних і SEO-дружні мета опису, назви сторінок, мета-ключові слова, мета-теги, і т.д. Він також оптимізує файл Robots.txt, вбудовує теги Open Graph (OG теги), щоб допомогти вам отримати найкращі результати швидко і легко.

txt, вбудовує теги Open Graph (OG теги), щоб допомогти вам отримати найкращі результати швидко і легко

Деталі розширення

Ціна: $ 99

Посилання для програми: www.magikcommerce.com/magento-seo-plus-magento-seo-extension/

10. Magento Канонічні URL-адреси

Створіть канонічні URL-адреси для вашого сайту Magento eCommerce, щоб покращити огляд Google і інших пошукових систем. Окрім додавання канонічної URL-адреси до ваших веб-сторінок, вона також дозволяє встановлювати канонічні посилання вручну для ваших продуктів.

Найкраща частина URL-адрес Magento Canonical полягає в тому, що вона дозволяє пошуковим системам дізнатися про ті веб-сторінки або URL-адресу вашого магазину, які є більш релевантними для веб-відвідувачів, щодо певного пошукового запиту. Це спрощує роботу, а також стимулює відвідувачів відвідувати ці сторінки, без будь-яких відволікань.

Це спрощує роботу, а також стимулює відвідувачів відвідувати ці сторінки, без будь-яких відволікань

Деталі розширення

Ціна: Безкоштовно

Посилання для програми: www.fmeaddons.com/magento/seo-canonical-url-extension.html

Нижня лінія

Виконання пошукової оптимізації для веб-сайту електронної комерції та отримання бажаних результатів (з точки зору трафіку, рейтингу в пошукових системах і продажах) не є дитячою грою. Ви повинні багато працювати в усі часи, щоб поліпшити рейтинг вашого сайту та його продаж. Це деякі з кращих розширень SEO для Magento, які могли б працювати в якості каталізатора в ваших зусиль SEO і допомогти вам отримати те, що ви хочете!

Біографія автора:

Біографія автора:

Емілі є досвідченим розробником CMS, який зараз працює в HireMagentoGeeks. Вона дбає про всіх Перетворення HTML на Magento проектів і має команду розробників, щоб допомогти їй.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?