СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Інструменти, які допоможуть вам підготуватися до індексу Google для мобільних пристроїв

 1. Консоль пошуку Google (FKA Інструменти Google для веб-майстрів)
 2. Google PageSpeed ​​Insights
 3. WebPagetest.Org
 4. Тест Google для мобільних пристроїв
 5. Інструмент тестування структурованих даних
 6. Крик жаба SEO павук


4 листопада  Про це повідомив Google  Це означає, що в кінцевому рахунку, алгоритми Google в першу чергу використовуватимуть мобільні версії вмісту сайту для ранжирування сторінок цього сайту

4 листопада  Про це повідомив Google  Це означає, що в кінцевому рахунку, алгоритми Google в першу чергу використовуватимуть мобільні версії вмісту сайту для ранжирування сторінок цього сайту 4 листопада Про це повідомив Google Це означає, що в кінцевому рахунку, алгоритми Google в першу чергу використовуватимуть мобільні версії вмісту сайту для ранжирування сторінок цього сайту. І що це означає, що якщо ваш сайт не оптимізований для мобільних пристроїв, і ваш робочий стіл і мобільний рейтинг будуть страждати. Google вже експериментує, і, за чутками, повне розгортання відбудеться в першому кварталі 2017 року.

Але озброєні правильними інструментами, ви можете пережити цей мобільний апокаліпсис. Ось що вам потрібно:

Консоль пошуку Google (FKA Інструменти Google для веб-майстрів)

Переконайтеся, що ваш мобільний сайт підтверджено в Пошуковій консолі Google, щоб можна було відстежувати, як Google сканує та індексує ваш сайт. Використовувати Отримати як Google функцію, щоб перевірити, чи може смартфон Google (виберіть Мобільний: смартфон у випадаючому меню) сканувати або відтворити ваш сайт (це можна використовувати лише на сторінці за сторінкою).

Використання просто вибірки перевірятиме лише відповідь HTTP і не буде запускати жодних ресурсів сторінки (наприклад, скрипти, CSS, зображення тощо). Якщо ви хочете побачити візуальні відмінності між тим, як Googlebot бачить вашу сторінку і як користувач бачить вашу сторінку, використовуйте fetch і render. Це зажадає і запустить ресурси на вказаній сторінці.

Якщо ви отримаєте частково повний статус, деякі ваші ресурси блокуються. Заблоковані ресурси може бути проблематичним, оскільки вони впливають на розуміння сторінки Google і таким чином впливають на рейтинг.

Заблоковані ресурси  може бути проблематичним, оскільки вони впливають на розуміння сторінки Google і таким чином впливають на рейтинг

Якщо серйозність заблокованого ресурсу низька, це означає, що відсутній ресурс мало впливає на здатність Google відображати сторінку.

Після розблокування цих ресурсів ви можете подати запит Google повторно сканує використовуйте функцію " Додати до індексу" . Також можна перевірити заблоковані ресурси, перейшовши до Індексу Google> Заблоковані ресурси .

Щоб отримати цілісне уявлення про зручність користування мобільним сайтом, трафік пошуку> зручність для мобільних пристроїв покаже вам, скільки сторінок загалом має проблеми з мобільним пристроєм, які саме ці проблеми та які сторінки містять ці проблеми.

Google PageSpeed ​​Insights

Дослідження показали, що будь-яка затримка, що перевищує секунду, змусить користувача перервати потік думок, створюючи поганий досвід користувача. Справді, це не найпотужніший інструмент, який можна використовувати для аналізу швидкості сторінки, Google PageSpeed ​​Insights - це швидкий спосіб вимірювання продуктивності мобільного та настільного ПК.

PageSpeed ​​Insights визначає, яким чином сторінка може покращити час до повної завантаження сторінок і навантаження вище. Однак абсолютна продуктивність сторінки все одно буде залежати від мережного підключення користувача. Кожна пропозиція оцінюється за допомогою індикатора пріоритету, який вказує на його важливість:

WebPagetest.Org

Якщо вам потрібний більш глибокий аналіз швидкості сторінки, перейдіть до WebPageTest . З їхнього, ви будете мати більше контролю над пристроєм, мережею та тестуванням місця. Ви також отримаєте підсумок показників швидкості сторінки (наприклад, час першого байта, час завантаження документа, час початку візуалізації) і графік водоспаду, щоб можна було точно визначити, які ресурси перешкоджають завантаженню сторінки.

Однією з найкращих можливостей є можливість порівняти два або більше тестів. Наприклад, ви можете порівняти ваш мобільний сайт з вашим робочим столом, вашим мобільним сайтом з мобільним сайтом вашого конкурента, підключенням 3G, LTE, iPhone версії Samsung Galaxy 7 або різними шаблонами сторінок.

Тест Google для мобільних пристроїв

Ініціатива Google щодо індексу мобільних телефонів обертається навколо поліпшення досвіду користувачів для мобільних пошукових систем. Якщо сайт не є зручним для мобільних пристроїв, користувачі можуть зіштовхнутися з необхідністю стискання та масштабування, щоб читати вміст. Цей розчаровуючий досвід призводить до залишення сайтів. Щоб заохотити кращий UX, Google нагороджує сайти з підтримкою мобільного зв'язку з підвищенням рейтингу (на рівні сторінки), оскільки вони доступні для читання і можуть використовуватися негайно.

Щоб скористатися перевагами цього рейтингу, перевірте свої сторінки Мобільний тест . Google використовує таке критерії визначення мобільності:

 • Заблоковані JavaScript, CSS і файли зображень
 • Неможливо відтворити вміст
 • Неправильні перенаправлення
 • Мобільний тільки 404s
 • Нав'язливі інтерстиції
 • Нерелевантні поперечні посилання
 • Повільне час завантаження
 • Вікна перегляду не встановлені правильно
 • Невеликий розмір шрифту
 • Сенсорні елементи, які знаходяться надто близько

Заблоковані JavaScript, CSS і файли зображень  Неможливо відтворити вміст  Неправильні перенаправлення  Мобільний тільки 404s  Нав'язливі інтерстиції  Нерелевантні поперечні посилання  Повільне час завантаження  Вікна перегляду не встановлені правильно  Невеликий розмір шрифту  Сенсорні елементи, які знаходяться надто близько

Інструмент тестування структурованих даних

Google закликає веб-майстрів перевіряти свої сайти для розмітки схем за допомогою Інструмент тестування структурованих даних . Якщо у вас є окремий мобільний сайт, ви хочете порівняти структуровані дані на версії робочого столу сайту та мобільну версію сайту, щоб дізнатися, чи є вони еквівалентними. Можна також отримати URL-адресу для мобільних пристроїв або робочого стола або вставити фрагмент коду в текстове поле.

Google відображатиме вихідний код на стороні клієнта та відображатиме виявлені елементи схеми та їх тип.

Google відображатиме вихідний код на стороні клієнта та відображатиме виявлені елементи схеми та їх тип

При натисканні на елемент відображатимуться властивості цього типу схеми та їх значення.

Якщо у вашій розмітці є помилки або попередження, Google відобразить їх Якщо у вашій розмітці є помилки або попередження, Google відобразить їх. Помилки призведуть до недійсності вашої розмітки і виникнуть, коли необхідне поле відсутнє або недійсне. Ви можете натиснути на рядок з помилкою, і інструмент виділить його розташування в DOM.

Інструмент також відображатиме попередження. Попередження не призведуть до скасування розмітки, але зазвичай це властивості, які Google рекомендує для цього типу схеми. Ви можете скористатися текстовим редактором для внесення змін до розмітки та повторного тестування. Інструмент також відображатиме попередження

Ви можете отримати сайт звіт про структуровані дані в консолі пошуку Google. Перейдіть до Пошуковий вигляд> Структуровані дані та натисніть завантаження під графіком.

Перейдіть до Пошуковий вигляд> Структуровані дані та натисніть завантаження під графіком

Крик жаба SEO павук

Якщо ваш мобільний сайт відокремлений від сторінки на робочому столі, або якщо ви використовуєте AMP, ви хочете використовувати Screaming Frog SEO Spider, щоб переконатися, що ваш сайт правильно виконав канонічні теги і rel = "alternate" (використовуйте вираз xpath // * [@ rel = “альтернативний”] у вікні користувальницька функція вилучення ).

Ви також можете сканувати ваш сайт, щоб перевірити наявність сторінок або ресурсів, заблокованих robots.txt (перейдіть до конфігурації user-agent для перемикання між Googlebot і Googlebot для смартфонів). Нарешті, ви можете експортувати файл Sitemap XML після завершення сканування сайту (URL-адреси, що не належать до 200, автоматично відкидаються з карти сайту).

Screaming Frog також має аналізатор журналів (це окремий інструмент). Завантажте журнали серверів, щоб проаналізувати діяльність пошукових роботів, визначивши, які URL-адреси сканують на якій частоті. Це було б чудовим інструментом, щоб побачити, які сторінки отримують найбільшу увагу від Googlebot для смартфонів або знайти розбіжності у ваших аналітичних даних.

Це було б чудовим інструментом, щоб побачити, які сторінки отримують найбільшу увагу від Googlebot для смартфонів або знайти розбіжності у ваших аналітичних даних

Сподіваємося, що ці інструменти допоможуть вам перемогти приреченість. Нехай найкращі сайти виживуть!

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?