СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Хостинг для вордпресс сайту: який вибрати

За час своєї роботи з сайтами я перепробував безліч хостингів. Деякі мене зовсім не влаштували, і я з них з'їжджав. Інші забезпечували прийнятний сервіс, але не більше того. Однак є й такі, яким я хочу поставити найвищу оцінку.

Я не хочу гучних слів, на кшталт ідеальний або кращий хостинг для WordPress, але скажімо, це бездоганний сервіс, що забезпечує відмінну роботу і підтримку сайтів на Вордпресс.

У цій статті розповім про віртуальний хостинг від компанії Sprinthost . Він знаходиться в моєму невеликому списку випробуваних хостингів, які я рекомендую для сайтів під WP.

Він знаходиться в моєму невеликому списку випробуваних хостингів, які я рекомендую для сайтів під WP

На головній сторінці вам пропонується вибрати тариф. Найпростіший і дешевий тариф «Восток-1» (зліва на картинці) починається від 98 рублів на місяць (це при оплаті відразу на рік; при оплаті помісячно вартість складе 110 руб. На місяць). Ви можете розмістити на ньому 3 сайта і отримаєте в своє розпорядження 3 Гб дискового простору. За замовчуванням там стоїть вартість тарифу при виборі на 1 рік, але можна переключити на місяць.

Цей недорогий тариф підходить для більшості випадків, в тому числі і для інтернет-магазинів.

У Спрінхоста дуже зручний і зрозумілий інтерфейс. Можете переконатися в цьому самі по скриншоту.

Можете переконатися в цьому самі по скриншоту

Звичайно, хостинг sprinthost не призначений саме для сайтів на wordpress, але відповідає всім вимогам і движок прекрасно на ньому працює.

Деяких початківців власників інтернет-ресурсів цікавлять хостинги з передвстановленим WordPress. Так ось, вам не доведеться самому завантажувати WordPress на сервер і встановлювати його. Замість цього в панелі хостингу заходимо в розділ «Встановлення програм», і там для додатка WordPress вибираємо сайт, якщо їх декілька, і натискаємо «Встановити WordPress». Протягом декількох секунд движок буде автоматично встановлено, а ви отримаєте логін і пароль до адміністративної панелі.

Sprinthost досить швидкий хостинг і відмінно справляється з навантаженням, яку створюють сайти на WordPress. Цей движок відомий своєю досить високою ресурсоемкостью. І можливо, якщо ви вже працювали з різними хостингами, то зустрічалися з ситуацією, коли навіть при невеликій відвідуваності вам починають слати листи про те, що ваш сайт створює надмірне навантаження. Спрінхост і на мінімальному тарифі без проблем впорається з навантаженням в кілька сотень відвідувачів в день. Природно, якщо ви встановите будь плагін кешування, перехід на більш високий тариф можна буде ще надовго відкласти.

У Спрінтхост ви завжди можете подивитися в панелі «Використання ресурсів, навантаження» навантаження, яку створюють ваші сайти, у вигляді зручного графіка. Якщо у вас кілька сайтів, то такий графік можна сформувати для будь-якого з них.

Якщо у вас кілька сайтів, то такий графік можна сформувати для будь-якого з них

Загалом рекомендую для WordPress хостинг Sprinthost , Ви не розчаруєтеся.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?