СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Google SEO еволюція: відповіді на основні питання!

EVERGREEN, COLORADO - Індустрія пошуку є свідком зміни парадигми. Протягом останніх кількох років SEO розвивалася багатьма способами. Зміни були настільки динамічними, що стало справжнім головним болем для того, щоб підтримувати останні тенденції.

Ганебні алгоритми Panda і Penguin переробили Google SEO. У найближчому майбутньому можна розраховувати на ще багато інших алгоритмічних пошукових оновлень. Тому дуже важливо постійно спостерігати за ними.

Отже, куди йде пошук? Отже, куди йде пошук

Старий SEO = Технічний SEO + Content Marketing

Новий SEO = Зміст маркетингу + технічний SEO + соціальні медіа

Але, є багато більше до швидко розвивається сфери SEO. Якщо ви практикуючий SEO або агентство SEO, ви не маєте іншого вибору, ніж розвиватися, адаптуватися і охоплювати останні події. Якщо ви не готові до цього, ви можете зазнати невдачі, і це може навіть вплинути на ваш бізнес.

- З Оновлення Panda та Penguin , стає все важче досягти тих самих результатів, як ми робили в минулому, і потрібно довше ранжувати нового клієнта на верхньої частини Google . У середньому наш проектний період збільшився приблизно на 30 відсотків, тоді як наші витрати зросли майже на 100 відсотків », говорить Алі Хусайні, генеральний директор компанії Millionairium.

Крім того, ви також можете побачити проблиски майбутнього Google SEO у таких факторах, як авторство, Google+ і графік знань.

Для того, щоб допомогти вам зрозуміти сучасний SEO і тримати вас в курсі, ось деякі з найбільш важливих питань пошукової оптимізації відповів для вас.

П: Чи помер старий SEO?
SEO не помре. Тактика, однак, продовжуватиме змінюватися з часом. Старий SEO був більше про фокусування ключових слів і збирання тонн зворотних посилань з будь-якої точки світу. Сьогодні більша частина старих тактик SEO вийшла з гри.

Подача прес-релізів без новин - це те, що вам слід припинити робити відразу. Ви не можете досягти найвищого рейтингу Google шляхом масового подання вашого сайту до 100-х або 1000-х веб-каталогів, які люди не використовують.

Старий SEO був все про використання декількох технічних тактик для досягнення високого рейтингу в видачі швидко. Вона не мала стратегії. У сьогоднішній ері Google SEO, ви повинні дивитися на SEO як довгострокову стратегію, яка включає в себе великі дослідження, тактовне планування та ефективну реалізацію.

Q: Яке значення ключових слів у сучасних SEO?
SEO в минулому було більше про ключові слова. У центрі уваги завжди були ключові слова про гроші або якірний текст. Якщо ви намагаєтеся отримати рейтинги ключових слів вашого сайту від позиції # 20 до позиції # 10 або верхньої частини сервісів Google, ви наближаєтеся до SEO з неправильним мисленням.

Припиніть одержимість позиціями ключових слів.

Занадто багато уваги на ключові слова означає, що ви мало дбаєте про людей. Замість того, щоб потіти його, щоб поліпшити позиції ключових слів, вам слід зосередитися на створенні "величезного портфеля ключових слів". Почніть використовувати довгі ключові слова для великого портфеля та більшої кількості переходів.

З: Чи є посилання (або зворотні посилання) важливими?
Без сумнівів. Посилання все ще є джерелом життєвої сили веб-сайту, наскільки він є рейтингом Результати пошуку Google Занепокоєний. Це лише те, що потрібно вирватися з форми і пристосуватися до нового середовища побудови ланок.

Новий SEO вимагає, щоб ви створили профіль посилання, який виглядає природно. Тому дуже важливо мати різноманітний профіль зворотних посилань. Щоб створити різноманітність у профілі посилань вашого сайту, ви не повинні просто переходити на різні типи посилань (посилання на вікі, посилання на каталоги, посилання на форум, посилання .edu, посилання .org, посилання .net, посилання .gov тощо), але ви також переслідуєте джерела, які є достовірними, популярними, актуальними та актуальними. У будь-якому випадку, ви повинні сказати, "твердо", щоб придбати зворотні посилання з неякісних або незв'язаних джерел.

Сьогоднішня будівля посилань є жорсткішою та більш цілеспрямованою.

П: Це правда - "Змістовий маркетинг - це новий SEO"?
Оскільки індустрія пошуку проходить через еволюцію, вона включила контент-маркетинг як один з найважливіших аспектів SEO. Середній або низька якість вмісту ніколи не допоможе вам досягти високого рейтингу пошуку, навіть якщо у вас є добре розроблений веб-сайт, упакований з важливими ключовими словами та кількома посиланнями.

У сучасну епоху SEO, ви повинні перенести свій фокус на створення зоряного контенту, який говорить про проблеми вашої цільової аудиторії, виховує їх і вирішує їхні проблеми.

«Хороший контент переживе цілий ряд оновлення алгоритмів! Сенс всіх цих таємничих оновлень полягає в тому, щоб уникнути спаму. Якщо ваш вміст є надійним і ваша аудиторія задіяна, пошукові системи зможуть розповісти - так що вам не доведеться повністю переосмислювати свою стратегію наступного разу, коли Google виганяє чотирьохногих істот, починаючи з "P.", - каже Джен Ріббл, контент-стратег групи з маркетингу та досліджень ExactTarget.

Отже, попрощайтеся з неякісним контентом.

Питання: Яка роль соціальних медіа в SEO?
Чи чули ви ще про соціальні сигнали? Якщо ви перевіряєте деякі з добре розташованих URL-адрес у видачах, ви помітите, що вони також мають велику кількість улюблених, акцій, твітів і плюс. Соціальна сигналізація або кількість соціальних акцій, які ви отримуєте для певного вмісту, стали важливим фактором для пошукових систем для ранжування веб-сайтів.

Щоб виміряти повноваження веб-сайту, Google звертається до соціальних медіа для отримання ключових сигналів, таких як згадки про бренд та обмін вмістом.

Питання: Як можна уникнути штрафних санкцій алгоритмічного пошуку Google?
Незважаючи на те, що ваш сайт може зазнати покарання з різних причин, дві найчастіше застосовувані покарання, введені Google, включають покарання за змістом Panda і штрафні санкції за спам Penguin. Що стосується контенту, вам необхідно якомога швидше позбутися дубльованих контентних сторінок, неякісних контентних сторінок і тонких сторінок вмісту на своєму веб-сайті. Якщо ви хочете уникнути покарання за пінгвінами, ви ніколи не повинні вдаватися до сумнівних практик зв'язування.

У випадку, якщо ви вже зіткнулися з пошуковим покарань Google і не знаєте, що робити або як діяти, завжди рекомендується зв'язатися з досвідченим професіоналом у сфері SEO або відомим SEO агентство .

Що ви думаєте про останні пошукові розробки? Будь ласка, не соромтеся поділитися своїми думками в коментарях.

Отже, куди йде пошук?
П: Чи помер старий SEO?
Q: Яке значення ключових слів у сучасних SEO?
З: Чи є посилання (або зворотні посилання) важливими?
П: Це правда - "Змістовий маркетинг - це новий SEO"?
Питання: Яка роль соціальних медіа в SEO?
Чи чули ви ще про соціальні сигнали?
Питання: Як можна уникнути штрафних санкцій алгоритмічного пошуку Google?
Що ви думаєте про останні пошукові розробки?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?