СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Funinsta.ru - сервіс розкрутки в Інстаграм

 1. Реєстрація в Funinsta
 2. Як додати Інстаграм аккаунт
 3. Налаштування лайків і підписок
 4. Налаштування фільтрів
 5. Налаштування відписок
 6. Як запустити розкрутку

Сьогодні мова піде про сервіс по Funinsta, який створений для автоматичного просування в Інстаграм Сьогодні мова піде про сервіс по Funinsta, який створений для автоматичного просування в Інстаграм. сайт funinsta.ru працює з 2015 року і являє собою хмарний сервіс для розкрутки акаунтів в Інстаграм. Після реєстрації, в особистому кабінеті можна додати свій Instagram профіль і налаштувати автоматичне виконання наступних дій: лайків, коментарів, підписок, відписок.

У цій статті ми постараємося розкрити всі нюанси роботи з програмою Funinsta. Ви дізнаєтеся як додати свій Інстаграм профіль, як і які налаштування необхідно зробити для ефективної розкрутки своєї Інстаграм сторінки. Сервіс Funinsta може бути цікавий як звичайним користувачам, які просто хочуть підвищити свою популярність в інтернеті, так і власникам бізнес профілів. Численні настройки допоможуть вам знайти і привернути увагу цільової аудиторії, яка згодом може стати споживачами Ваших послуг і товарів.

Реєстрація в Funinsta

 1. Для реєстрації перейдіть за адресою funinsta.ru .
 2. Розробниками надається можливість спробувати програму в роботі протягом перших трьох днів безкоштовно. Для цього натисніть «Спробувати безкоштовно» і перед вами відкриється форма реєстрації.
 3. У ній необхідно вказати наступні дані: придумайте логін, вкажіть діючий email, придумайте пароль і повторіть його ще раз. Після цього розгадати невелику перевірочну капчу і натисніть «Реєстрація».
 4. Відразу після цього перед вами висвітиться ось таке повідомлення, що реєстрація пройшла успішно і тепер можна додати свій Інстаграм аккаунт в систему.

Як додати Інстаграм аккаунт

 • Натисніть на «Додати обліковий запис».
 • У що з'явився в формі необхідно ввести назву і пароль від Інстаграм профілю. Є або ви хочете використовувати окремий проксі при роботі з даним профілем, то необхідно вказати це в налаштуваннях. Далі натисніть «Додати обліковий запис».
 • Система запросить додаткове підтвердження по SMS або email, виберіть будь-який із запропонованих способів. Наприклад, вибравши емейл, необхідно перейти в свою електронну скриньку і дочекатися листа з перевірочним кодом.
 • Його необхідно скопіювати і ввести в форму, натиснувши кнопку «Підтвердити».
 • Тепер необхідно повернутися на свою сторінку в Інстаграм, оновити її, перед Вами з'явиться повідомлення про непізнаною авторизації, необхідно підтвердити вхід, натиснувши на «Це я».
 • Тільки після цього сервіс Funinsta зможе виконувати дії в соціальній мережі від вашого імені в автоматичному режимі. Після виконання всіх вищевказаних дій можна приступати до налаштування завдань з пошуку цільової аудиторії, проставлення лайків, коментарів і підписок.

Як налаштувати пошук цільової аудиторії

Для настройки просування і виставлення нового завдання необхідно авторизуватися в особистому кабінеті funinsta.ru і перейти на вкладку «Просування».

Тут необхідно натиснути на «Нове промо», де необхідно зробити спеціальні настройки. Процес просування необхідно почати з пошуку профілів цільової аудиторії. Для цього в програмі передбачено відразу чотири різні способи пошуку користувачів за допомогою спеціальних фільтрів. Шукати ЦА можна за допомогою: конкурентів, хештегов, місць геолокації, використовуючи власний список. Розглянемо кожен із способів більш докладно. Тут необхідно натиснути на «Нове промо», де необхідно зробити спеціальні настройки

Налаштування лайків і підписок

Після того як ви відібрали цікавить аудиторію, можна переходити до налаштування активних дій щодо власників профілів. Процес розкрутки робиться за допомогою створення спеціального завдання на вкладці «Налаштування».

Сервіс дозволяє встановити швидкість, використовувати нічну паузу і виставляти два види дій: підписки + лайки і коментарі + лайки. Ви можете використовувати обидва ці методу одночасно або вибрати один з них. Виберіть потрібні пункти, встановивши галочки навпроти кожного. Далі встановіть мінімальну та максимальну кількість лайків при підписці і натисніть «Зберегти». Сервіс дозволяє встановити швидкість, використовувати нічну паузу і виставляти два види дій: підписки + лайки і коментарі + лайки

Налаштування фільтрів

Для ефективного просування в Instagram, необхідно встановити для акаунтів-донорів спеціальні фільтри. Це робиться для того, щоб програма здійснювала активні дії тільки щодо живих, активних і некомерційних профілів. Для їх відбору потрібно встановити додаткові критерії на вкладці «Фільтри». В якості фільтрів можна вказати стать, вік фото, максимальна і мінімальна кількість підписок і передплатників, мінімальна кількість фотографій, пропускати бізнес акаунти. Налаштування Funinsta дозволяють відфільтрувати профілі з посиланням і містять номер телефону, також обов'язково вкажіть потрібну мову публікації, після цього натисніть «Зберегти». Для ефективного просування в Instagram, необхідно встановити для акаунтів-донорів спеціальні фільтри

Тепер програма буде спочатку перевіряти чи сторінка зазначеним критеріям, перш ніж поставити лайк і здійснювати підписку. Все це дозволяє зробити просування в Інстаграм більш ефективним, здійснюючи меншу кількість дій щодо неактивних, занедбаних або комерційних профілів.

Налаштування відписок

Програма Funinsta за замовчуванням буде здійснювати відписки при досягненні певної кількості передплатників на вашій сторінці. Однак, Ви можете вручну змінити дані налаштування і вказати з якого моменту починати робити відписки від навзамін користувачів. Для цього перейдіть на вкладку «Відписка» і внесіть там необхідні зміни і натисніть «Зберегти». Програма Funinsta за замовчуванням буде здійснювати відписки при досягненні певної кількості передплатників на вашій сторінці

Наприклад, якщо ви хочете щоб програма починала робити відписки при досягненні 1500 передплатників, то вкажіть 1500, а також кількість людей, від яких потрібно відписатися за 24 години. У цьому в цьому випадку при досягненні 1500 підписок, Funinsta автоматично активує дане завдання і почне відписуватися від навзамін користувачів.

Як запустити розкрутку

Після того як ми зібрали ЦА і сформували завдання, необхідно активувати програму і запустити її роботу. Для цього перейдіть в особистому кабінеті на вкладку «Просування» і натисніть «Запустити все». Внизу сторінки ви побачите спеціальну форму зі статистикою, в якій перераховані виконані дії та отриманий результат. Статистика покаже кількість відпрацьованих профілів, кількість виставлених лайків, підписок, відписок і т.д. Додатково збираються дані по конверсії. Якщо ви хочете відключити будь-які дії, наприклад, не надсилати коментарі під публікаціями, то можна відключити функцію, натиснувши на кнопку «Off» навпроти. Після того як ми зібрали ЦА і сформували завдання, необхідно активувати програму і запустити її роботу

У даній статті ми постаралися максимально докладно розповісти як користуватися програмою Funinsta і запустити процес просування в Instagram. Щоб спробувати сервіс в роботі самостійно, перейдіть за адресою funinsta.ru і пройдіть нескладну реєстрацію прямо зараз. Відразу після цього ви отримаєте безкоштовний доступ до особистого кабінету, і зможете протягом 3 днів використовувати сервіс для просування своєї Інстаграм сторінки. Якщо у вас якісь питання про використання Funinsta або ви хочете залишити свій відгук, то обов'язково напишіть нам в коментарях.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?