СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Ефективність покупних посилань у 2017 році

Для багатьох стала ударом новина, що пошукові системи відмовляються від посилальної маси, роблячи упор на соціальні чинники та оптимізацію сайту в цілому.

Що ж нас чекає в новому 2017 році?

створюючи стратегію просування своїх сайтів , Ми змогли зробити висновок, що ефективність посилань до сих пір є важливим фактором при підвищенні позицій.

До цього висновку ми прийшли, коли робили пробні закупівлі тимчасових і вічних посилань. До сих пір незначна частка віддається соціальним чинникам (репости, пости в групах та інше). Найякіснішою ефективністю можна назвати покупку анкорний посилань з трафікових сайтів, які мають відвідуваність від 50 чоловік в день. З таких сайтів посилання враховуються і швидше і продуктивніше.

Варто зазначити, що критерії до якості сайтів також змінилися, але це не дуже позначилося на просуванні.

Ми повинні розуміти, що травичка сайтів почалася з спрямованої метою, щоб всі вебмастера і оптимізатори почали масово знімати посилання з сайтів, тим самим привертаючи уваги Яндекса і Google. Ось саме тоді пошукові системи і почали обчислювати ті майданчики, які користувалися сірим просуванням.

Критерії якісної посилання для пошуковий системи Яндекс:

1. Соціальні фактори - коли посилання цікава і на неї переходять відвідувачі сайту де ви її замовили.

2. тематичність пост на тематичної майданчику (сайті) або порталле де узагальнена тематичність.

Не забуваємо:

1. Якщо сайту менше року, то у нього велика ймовірність потрапляння під фільтри пошукових систем. Тому будьте вкрай обережні.

2. Рекомендуємо вам використовувати тематичні майданчики для розміщення статей. Після того, як тематичні майданчики з вашої ніші будуть обрані, ви можете використовувати новинні портали, розміщення на яких буде природно для будь-якої тематики. Розміщуйте статті рівномірно, радимо робити закупівлю два рази на місяць, оптимальна кількість статей для першого місяця просування 15- 20 штук.

3. Закупівлю слід робити, плавно розподіливши свій бюджет за Sape , Блогун , ротапост та інші біржі.

Що ж нас чекає в новому 2017 році?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?