СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Цікаво буде всім: п'ять причин відвідати Московську тиждень підприємництва

 1. Від доставки їжі до організації квестів: програма підприємницького форуму
 2. Перейняти краще у кращих: бізнес-інтенсив «Трансформація 3. Цифрова економіка»
 3. Бути в тренді: форум індустрії моди
 4. Вибрати вуз і купити франшизу: Всесвітній форум і виставка по франчайзингу
 5. Конкурс ідей і новітні технології: Startup Village
 6. Системна робота: як місто допомагає бізнесу

Вивести бізнес на новий рівень, надихнутися на відкриття нової справи, завести корисні знайомства і послухати провідних фахівців з різних галузей - все це можливо на Московському тижні підприємництва. Вона пройде в цьому році вперше і стане найбільшим діловим подією для малого і середнього бізнесу. Очікується близько 60 тисяч відвідувачів і більш 300 спікерів. На відміну від багатьох заходів такого формату, участь в більшості активностей безкоштовне. І вони напевно зацікавлять і тих, хто не займається бізнесом, а тільки користується його послугами.

Від доставки їжі до організації квестів: програма підприємницького форуму

28 травня в Манежі відкриється Московський підприємницький форум. Він, як очікується, збере більше п'яти тисяч учасників і 40 спікерів світового рівня. У ньому візьме участь Сергій Собянін .

Розпочнеться форум з пленарного засідання «Мегаполіс Москва. Бізнес-тренди найближчого майбутнього ». Тут поговорять про економіку спільного споживання, технологіях штучного інтелекту, глобалізації бізнесу та секрети успіху проектів. Які ніші і моделі розвитку бізнесу в столиці найбільш перспективні, а які вже застаріли? Які можливості відкриває інформатизація міста? До обговорення цих та інших питань зможуть приєднатися і глядачі.

Панельні дискусії охоплять дуже різні теми. Які концепції ресторанів зараз найбільш актуальні і в чому секрет їх популярності - про це поговорять в секції «Москва гастрономічна: перспективи розвитку ресторанного бізнесу». Незважаючи на санкційні обмеження, продовжують відкриватися закладу найрізноманітніших форматів і концепцій, а влітку місто переживає буквально бум стрітфуда (чого, зокрема, чимало сприяють фестивалі циклу «Московські сезони»). Москва здобуває репутацію однієї з гастрономічних столиць світу, яка може зацікавити практично будь-яку аудиторію.

На дискусії «Інтернет-сервіси: сучасні тренди» обговорять нові цифрові можливості залучення клієнтів і ідеї для мобільних додатків. Тут буде цікаво всім - хоча б тому, що в середньому кожен московський користувач витрачає дві години на день на додатки: від соціальних мереж і банківських послуг до агрегаторів онлайн-магазинів та ігор.

Третю дискусію присвятять інтеграції бізнесу в повсякденне життя. Вона називається «Бізнес в громадському просторі: івенти, парки, переорієнтація торгових центрів, квести, спосіб життя». Експерти поговорять про те, як налагодити діалог з міським простором, що оточує бізнес. Слухачі дізнаються, як далі будуть змінюватися популярні у москвичів і туристів громадські місця і що допоможе синхронного і гармонійному розвитку міста, культури і бізнесу.

Також пройдуть дискусії про сімейний бізнес, жінок у підприємництві, молодіжних та соціальних проектах.

Завершиться форум у форматі Public talks. Гості розкажуть, з якими труднощами вони зіткнулися при створенні бізнесу і що в Росії варто змінити в підході до підприємництва.

Безкоштовно зареєструватися можна на офіційному сайті форуму.

Безкоштовно зареєструватися можна на офіційному  сайті  форуму

Перейняти краще у кращих: бізнес-інтенсив «Трансформація 3. Цифрова економіка»

29-30 травня у палаці спорту «Мегаспорт» пройде форум «Трансформація 3». Його ключова тема - сучасна цифрова економіка. Питання діджіталізаціі бізнесу і залучення інвестицій обговорять більше 40 експертів. Хедлайнером стане Мер Москви.

Очікується, що форум приверне 15-20 тисяч відвідувачів. Вони зможуть дізнатися про досвід цифровізації послуг різних компаній - від глобальних пошукових систем до онлайн-кінотеатрів і мовних шкіл. На учасників чекають два дні навчання. Вони дізнаються про останні досягнення цифрової економіки (блокчейн, діджіталізація міського простору, проект «Розумне місто»). Їм пояснять, які можливості для їх бізнесу несуть ці тенденції і як підготувати свою компанію до трансформації.

Все про бізнес онлайн розкажуть в темі «Трафік і упаковка». Тут обговорять інструменти просування, залучення користувачів і побудови спільноти в соцмережах. Трендам електронних продажів і тенденціям розвитку інтернет-магазинів присвячена тема «Продажі». А все про CRM, оцифрування активів і кібербезпеки бізнесу розкажуть в секції «Автоматизація».

Зареєструватися на заходи «Трансформації» можна безкоштовно на сайті форуму.

Зареєструватися на заходи «Трансформації» можна безкоштовно на  сайті  форуму

Бути в тренді: форум індустрії моди

31 травня в креативному просторі Loft Hall зберуться провідні російські і світові експерти світу моди, щоб обговорити дизайнерські бізнес-кейси, питання розвитку ритейлу, тонкощі виробництва одягу, взуття та аксесуарів, їх експорту і просування брендів. Також тут поговорять про сучасний фешн-освіті. Італійський фотограф Антоніо Федеріко, який знімає проекти для кращих модних будинків світу, проведе унікальний майстер-клас.

Також на форумі пройде виставка інновацій в сфері дизайну. Відвідувачі дізнаються про 3D-технологіях у виробництві, віртуальної реальності на службі моди та багато іншого. А щоб відпочити від нових вражень, гості зможуть побувати на концерті Therr Maitz.

Участь у форумі безкоштовна. зареєструватися можна онлайн .

Вибрати вуз і купити франшизу: Всесвітній форум і виставка по франчайзингу

З 30 травня по 1 червня в «Експоцентрі» абітурієнти зможуть дізнатися все про економічні вузах столиці, молоді підприємці - послухати лекції провідних фахівців по франчайзингу, а досвідчені бізнесмени - купити франшизу на вигідних умовах.

Форум і виставка зберуть представників великих компаній та інвесторів з усього світу. Тут можна буде дізнатися останні тренди франчайзингу, отримати корисні контакти та укласти вигідні угоди. Це особливо корисно для розвитку регіонального бізнесу. В останні сім років ринок франчайзингу в Росії за кількістю підприємств зростає в середньому на 15 відсотків щорічно.

Для участі в форумі та відвідування виставки потрібно зареєструватися .

Конкурс ідей і новітні технології: Startup Village

31 травня та 1 червня самі амбітні і креативні технологічні підприємці зберуться в інноваційному центрі «Сколково», щоб обговорити останні тренди, обмінятися ідеями і обдумати умови для роботи нового покоління підприємців. Тут пройдуть конкурси на кращу ідею і кращу компанію, майстер-класи про новітні технології в розвитку і управлінні стартапами, а також дискусії з світовими експертами.

Участь в конференції платна, дізнатися умови і пройти реєстрацію можна тут .

Участь в конференції платна, дізнатися умови і пройти реєстрацію можна  тут

Системна робота: як місто допомагає бізнесу

Тиждень підприємництва - частина комплексу заходів, за допомогою яких місто підтримує малий і середній бізнес і допомагає йому розвиватися. Уряд Москви надає інформаційну, консультаційну, майнову і фінансову підтримку, а також організовує освітні програми.

Наприклад, Фонд сприяння кредитуванню малого бізнесу Москви працює з 2006 року. Він надає поручительства за зобов'язаннями суб'єктів підприємництва перед позиковими організаціями. У 2012 році Департамент науки, промислової політики і підприємництва Москви створив Центри послуг для бізнесу. Вони працюють як «єдине вікно», співробітники консультують підприємців з питань організації бізнесу, участі в держзакупівлі, ведення бухгалтерського та податкового обліку, надають допомогу в реєстрації підприємств. Тут же можна дізнатися про всі заходи підтримки, які місто надає бізнесу. А Фонд розвитку венчурного інвестування міста Москви допомагає малим підприємствам в науково-технічній сфері з 2012 року.

З 2016-му відкрилася програма «Зроблено в Москві»: її фахівці організовують колективні стенди та експозиції столичних виробників на російських і зарубіжних виставках. А з 2017-го Московський експортний центр працює з компаніями, які хочуть продавати свою продукцію за кордоном. Експерти проводять консультації і тренінги, розповідають про просування бізнесу в різних країнах світу.

Зараз в Москві діють більш 849 тисяч суб'єктів малого та середнього підприємництва (13 відсотків від їх загальної кількості по всій країні), в них працюють понад два мільйони осіб.

Які ніші і моделі розвитку бізнесу в столиці найбільш перспективні, а які вже застаріли?
Які можливості відкриває інформатизація міста?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?