СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Чи можливо просування флеш сайтів

Флеш - красиво, модно і абсолютно не підходить для гарної розкрутки сайту Флеш - красиво, модно і абсолютно не підходить для гарної розкрутки сайту. Вся справа в тому, що пошукові системи не розуміють флеш. І якщо використання флеш-банерів додасть сайту гарний зовнішній вигляд, то ось повністю створений сайт на флеш приречений на забуття. Звичайно, не все так категорично. Флеш-сайти можна і потрібно оптимізувати, і тоді навіть найсуворіші пошукові системи зможуть знаходити flash сайт.

Просування flash сайтів слід довірити професіоналам. Оскільки вони не тільки розуміють, як правильно оптимізувати сайт, але і володіють багатим досвідом розкрутки і просування веб-ресурсів різного формату.

Розкрутка, виконана фахівцями нашої компанії, дозволить досягти бажаного результату досить швидко і з найменшими витратами.

Якщо говорити про флеш-сайтах, то їх просувати дуже складно. Оскільки самі пошукові системи, як уже говорилося вище, не розпізнають сайти, то, відповідно, на такий веб-ресурс буде мінімальна кількість переходів. Що загрожує повною втратою клієнтів і зниженням популярності сайту. Якщо перебудувати сайт заново «з нуля» немає можливості, то можна спробувати провести оптимізацію flash сайтів. Грамотна оптимізація дозволяє пошуковим системам розпізнавати інформацію на сайті.

Як провести оптимізацію flash сайтів.

Дуже багато користувачів інтернету незнайомі взагалі з самим поняттям «флеш». Отже, на їх комп'ютерах робота флеш-додатків може викликати труднощі. В такому випадку на сайті повинна бути розміщена інформація, що тоді, коли програма не працює, необхідно звернутися на сайт розробників програми. Така турбота про відвідувачів сприяє деякому просуванню флеш сайтів.

Але оскільки такі сайти візуально привабливі, їх все одно продовжують створювати. І адже це абсолютно правильно. Так компанія Macromedia випустила спеціальний модуль, який можуть використовувати пошукові системи для розпізнавання флеш сайтів.

Тому скоро сайти на flash перестануть бути такою проблемою для пошукових систем і будуть, абсолютно точно, більш популярні. В такому випадку до них будуть застосовані стандартні правила по розкрутці: використання ключових слів; тегів тайтл; description і багато іншого, що дозволить досягти кращого просування flash сайтів.

Самим грамотним рішенням є створення сайту із застосуванням флеш. Але ніяк не на його основі. В такому випадку можна уникнути очевидних мінусів флеш, але в повній мірі використовувати його плюси. Гарний, зручний, цікавий, виконаний з грамотною оптимізацією flash сайт завжди привертає велику кількість відвідувачів.

Ще одним рішенням при створенні сайту на флеш є розробка html версії сайту. В такому випадку пошуковикам легше індексувати веб-ресурс. Також не варто забувати про рекламу. Оскільки рекламні можливості можуть значно допомогти ресурсу. Це може бути як контекстна реклама, медійна або рекламні оголошення на форумах, в блогах, спільнотах та інше.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?