СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Блог

21
березня 21   березня   Продовжуємо розбиратися в особливостях роботи рекламних агентств в digital-середовищі

Продовжуємо розбиратися в особливостях роботи рекламних агентств в digital-середовищі. Редакція НСМІ поспілкувалася з креативним директором рекламного агентства Avanta Digital Катериною Бєлінського про те, які послуги на ринку зараз затребувані, які з них максимально ефективні і як будуть змінюватися підходи до реклами в діджітальной середовищі.

Розкажіть, будь ласка, про агентство. Як давно існує агентство Avanta Digital? Чим обумовлений вибір його спеціалізації?

Рекламне агентство Avanta Digital існує більше 5 років. Коли ми починали, digital-ринок тільки набирав обертів, це часи, коли блоги і форуми були місцем обговорення питань світобудови і світової політики. Сьогодні без інтернету неможливо уявити свій день - Google і Siri допомагають нам жити, даючи рекомендації, куди піти, що з'їсти і як схуднути.

На початку 2010-х ми пропонували послуги з розробки веб-сайтів, створення та адміністрування груп в соціальних мережах, сьогодні ми пропонуємо повний комплекс послуг, починаючи від розробки digital-стратегії і закінчуючи складними програмними продуктами і базами даних.

За час роботи реалізували понад 80 успішних SMM- і SEO-проектів, створили 100 сайтів і інтернет-майданчиків. З 2014 року штат рекламного агентства Avanta Digital збільшився в три рази.

Які послуги надає ваша компанія? Які з них користуються більшою популярністю у замовників?

Avanta Digital є рекламним агентством повного циклу просування - ми розробляємо інтегровані digital-стратегії, програми лояльності, здійснюємо просування в соціальних мережах, займаємося розробкою веб-сайтів, проводимо пошукову оптимізацію, аналітику, пошуковий маркетинг, performance-маркетинг, контент-менеджмент.

У центрі уваги сучасного digital-маркетингу варто бренд і його сприйняття цільовою аудиторією, тому управління репутацією - одна з найпопулярніших послуг. Ми пропонуємо репутаційний менеджмент компаній, брендів, продуктів і послуг, в тому числі моніторинг, збір і аналіз згадок, виявлення критичних і найголовніше - нівелювання негативу і побудова лояльності.

Яка клієнтська база? Хто входить в число ваших клієнтів? Якими своїми проектами ви особливо пишаєтеся?

Avanta Digital входить в ТОП кращих агентств за версією AllAdvertising. Серед наших клієнтів: «Група компаній ЛСР», Cirque du Soleil, MAKFA, Lays, Evian, Arla Natura, Ginza Project, «Газпром» і інші. Ми є експертами просування брендів в digital-середовищі. Завдяки інтеграції комплексу каналів комунікації - цифрових, соціальних і мобільних технологій - досягаємо максимального синергетичного ефекту для наших клієнтів сегментів FMCG і HoReCa.

У 2015 році наш проект «Корисні казки», розроблений для бренду жовтих сирів Arla Natura® увійшов в ТОП-10 кращих проектів року за версією PR Spb.

З 2014 року є офіційним оператором конкурсу кращих будівельних компаній і матеріалів «Лідер будівельного якості». Конкурс проводиться за підтримки Уряду Санкт-Петербурга з метою підвищення конкурентоспроможності будівельних об'єктів і кращих гравців будівельної галузі, а також інформування споживачів про якісні та безпечні будівельної продукції. У 2016 році рекламне агентство Avanta Digital було відзначено премією «Надійний інтернет-партнер урядового проекту 2016».

Що відбувається з конкуренцією на санкт-петербурзькому ринку? Чи багато агентств працюють з цифровою середовищем? У чому ви бачите конкурентну перевагу вашого агентства?

Нам складно оцінити конкурентне середовище по тій самій причині, що ми є рекламним агентством повного циклу просування і пропонуємо комплекс унікальних за своєю структурою послуг.

Наші конкурентні переваги - багата експертиза в технологіях і професійне рішення бізнес-задач брендів. У процесі роботи ми стаємо експертами того ринку, на якому працює наш клієнт. Ми формуємо digital-екосистему бренду і запускаємо digital-інструменти, які допомагають транслювати цінності бренду для досягнення максимальної споживчої прихильності і лояльності.

Всі фахівці Avanta Digital мають навички продакт і бренд-менеджменту, і, по суті, це унікально для digital-агентства. Всі наші фахівці - менеджери проектів, SMM- і SEO-фахівці проходять відповідне навчання тонкощам продакт і бренд-менеджменту, що забезпечує високу якість послуг, що надаються. Сьогодні, на жаль, в штаті більшості рекламних агентств персонал з базовими знаннями в сфері digital, рекламі і PR.

Інша ноу-хау, що стало традицією - ми практикуємо сезонні digital-стажування для молодих фахівців, це відмінна можливість для них отримати нові знання, кращі стажери стають нашими співробітниками.

Яка географія роботи вашого агентства? Або, кажучи про digital-технологіях, не має сенсу говорити про конкретну територію?

Ми працюємо по всій Росії, серед наших клієнтів є також компанії з США, Китаю та Західної Європи. Послуги digital-агентств затребувані за кордоном за рахунок курсової різниці, більш дешевої робочої сили і високу компетенцію наших фахівців.

Які особливості є в роботі з digital-середовищем? Наскільки представленість і просування саме в цифровому середовищі зараз важливі?

Одна з цікавих особливостей поведінки користувача в digital - це різниця між тим, як аудиторія позиціонує себе в інтернеті і який є в реальному житті. Феномен Instagram - красиві машини, губи-качечки і інші ананаси в шампанському стали не просто улюбленим мемом, але і як і раніше активно експлуатуються в якості способу і стилю життя сотень тисяч користувачів. Але, як у відомій казці Ганса Християна Андерсена, а король-то виявився голим! Це говорить про те, що рівень платоспроможності аудиторії, особливо в соціальних мережах, часто можна поставити під сумнів.

Однак плюс соціальних мереж в тому, що користувачі відкрито транслюють свої інстинктивні потреби - в спілкуванні, увазі, флірті і повазі. Що ми боїмося зробити і сказати в оффлайн, завжди можна собі дозволити в онлайн. Для брендів це відкриває простір для дій, дає можливість задовольнити потреби споживачів тут і зараз.

Як замовники підходять до роботи в цифровому середовищі? Чи настав усвідомлення того, що інтернет - це важлива складова просування бренду або компанії?

Проблема ринку інформаційних технологій не тільки у відсутності навчальних закладів та методичних матеріалів, рівня кваліфікації фахівців, а й в нестачі знань у замовника. Це проблема, велика проблема. Часто клієнти будують повітряні замки в своїй свідомості щодо digital-маркетингу або не приділяють йому належної уваги зовсім.

Для цілей взаєморозуміння і повного контакту ми завжди проводимо лікнеп для клієнта, розповідаючи детально - що, як і для чого ми робимо. Це, безумовно, робить нашу роботу більш продуктивною.

Які переваги отримує замовник від роботи над своїм просуванням в інтернет-середовищі? (Які плюси? Що дає інтернет?)

Інтернет дає можливість залучити цільових клієнтів, донести маркетингове повідомлення в саме серце і голову споживача. При цьому ціна контакту в онлайн в рази нижче, ніж в традиційних ЗМІ.

Можете висловити вашу думку з приводу того, які аспекти просування в інтернеті більш ефективні, а які менш? Чому?

Неможливо визначити максимально ефективний канал просування, не знаючи структури цільової аудиторії, цілей і завдань бренду і бізнесу в цілому. Однак, виходячи з нашого досвіду, максимальний ефект дають інтегровані digital-маркетингові комунікації, коли задіяний комплекс майданчиків і інструментів.

Як трансформувався ринок під впливом розвитку технологій?

По-перше, Big Data стає доступнішим. Технології дають можливість збирати максимально повні та об'єктивні дані, сегментувати аудиторію, збирати й аналізувати поведінкові чинники. Цей тренд буде тільки посилюватися.

Яке майбутнє його чекає? До чого в підсумку прийде ринок, на ваш погляд?

2016 рік ознаменувався великою кількістю ноу-хау. Так, вплив соціальних мереж на аудиторію на противагу традиційним ЗМІ та посилення феномена «постправди» допомогли не тільки Трампу. Стало очевидно, що digital-маркетинг виходить за рамки інтернет-реклами і використовує весь спектр цифрових каналів, і саме інформаційні технології є локомотивом ринку реклами.

У найближчі роки буде як і раніше тривати активне освоєння нових digital-каналів - буде рости попит на онлайн-трансляції, нативну рекламу і RTB.

На основі матеріалу: Журнал «Новини ЗМІ» №5 (454) від 27.02.17.

Назад до списку статей

Як давно існує агентство Avanta Digital?
Чим обумовлений вибір його спеціалізації?
Які послуги надає ваша компанія?
Які з них користуються більшою популярністю у замовників?
Яка клієнтська база?
Хто входить в число ваших клієнтів?
Якими своїми проектами ви особливо пишаєтеся?
Що відбувається з конкуренцією на санкт-петербурзькому ринку?
Чи багато агентств працюють з цифровою середовищем?
У чому ви бачите конкурентну перевагу вашого агентства?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?