СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Бізнес-план: як відкрити агентство з просування сайтів

З кожним роком бізнес впадає у все більшу залежність від Інтернету З кожним роком бізнес впадає у все більшу залежність від Інтернету. Конкуренція з реального життя вже перейшла і в віртуальний простір. Щоб підтримати на плаву свій бізнес, компанія повинна не просто мати свій ресурс в мережі, але і вміло просувати його в пошукових системах. Від рейтингу Інтернет-сайту в пошуковій системі багато в чому залежить, яка кількість нових клієнтів отримає компанія в найближчому майбутньому. З огляду на сучасні потреби, можна очікувати отримання великого прибутку від відкриття агентства з просування Інтернет-сайтів (сео-компанії).

Великі фінансові вкладення для цього не потрібні, можна цілком працювати віддалено, навіть не відкриваючи офіс. Питання лише в тому, де шукати клієнтів, які не підозрюють про вашу роботу? Дуже легко! Свій сайт ви повинні зробити просунутим і розкрученим в першу чергу. Впоравшись із цим завданням, ви опинитеся на перших рядках певних запитів в системах пошуку і тим самим залучите до себе увагу з боку потенційних клієнтів. Якщо ви не збираєтеся відкривати повноцінну компанію, вашими співробітниками можуть стати фрілансери - віддалені працівники.

Про тонкощі роботи сео-компанії

Яким чином має здійснюватися просування Інтернет-сайтів? Один з варіантів - робота з просування сайту, що називається, «під ключ». Власник сайту, який потребує розкрутки, звертається в агентство і менеджер складає перелік заходів з просування, роздає роботу виконавцям, збирає готовий результат і здає його клієнту. Від кількості виконавців буде залежати і кількість клієнтів, яких ви зможете одночасно обслуговувати, і розмір одержуваного доходу. Ваш заробіток при такій схемі роботи складе від 10 відсотків суми, яку перерахує клієнт. З урахуванням високого попиту на надання подібного роду послуг і неосяжність Інтернет-просторів, ваш дохід може становити досить пристойну суму.

Щоб повноцінно працювати, вам або вашим співробітникам необхідні знання в області програмування, оптимізації, також не завадить наявність організаторських здібностей і власного інформаційного ресурсу. Таким чином, на сьогоднішній день агентство з просування сайтів є затребуваним і перспективним видом бізнесу.

Інші статті на нашому сайті

Питання лише в тому, де шукати клієнтів, які не підозрюють про вашу роботу?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?