СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Аудит SEO

  1. Судово-медичний аналіз
  2. Плани дій SEO
  3. Аудит практично на будь-якому сайті, в будь-якій точці світу
  4. Консалтингові послуги SEO

Чи постраждали від вас алгоритмічне покарання, ручне покарання? Просто потрібно отримати більше цінності від вашого органічного пошукового трафіку? Правильно виконані аудити SEO та пов'язані з ними послуги можуть перейти до наступного рівня.

Правильно виконані аудити SEO та пов'язані з ними послуги можуть перейти до наступного рівня

ПОСЛУГИ АУДИТУ САЙТУ

Кожен виконаний аудит здійснюється з урахуванням конкретної ситуації. Загалом, однак, коли ми надаємо послуги з аудиту SEO, вони, як правило, включають, але не обов'язково обмежуються:

  • Top Keyword Phrase Analysis - Оцінка та оцінка якості вищої фрази
  • Аналіз глибокого змісту - глибина змісту та огляд посівів, перегляд взаємозв'язків між сторінками SEO
  • Аналіз рівня коду - під капотом експертизи факторів SEO
  • Аналіз вхідних посилань - Перегляд і аналіз профілю вхідного посилання вашого сайту
  • Пов'язаний аналіз сайту - Огляд найбільш ефективних сайтів на вашому ринку
  • Пейзаж соціальних медіа - перегляньте ландшафт соціальних медіа на вашому ринку

(Для отримання додаткової інформації прочитайте статтю Алана про анатомію аудиту SEO частина 1 / частина 2 / частина 3 / частина 4 )

_________________________________

Судово-медичний аналіз

Наш професійний аудит SEO включає судово-медичний аналіз існуючого веб-сайту всередині і ззовні. Первинна переваги аудиту SEO допомогти вам зрозуміти, де ваш сайт не відповідає індексуванню пошукової системи та рейтингу. Вони розблокують ключі до процвітання через людей, які знаходять ваш сайт, коли вони здійснюють пошук у Google, Bing та інших пошукових системах і веб-каталогах.

_________________________________

Плани дій SEO

Хоча більшість аудитів SEO буде перераховувати багато, якщо не всі речі неправильно з вашим сайтом з точки зору пошукової оптимізації, наші аудити також включають кращий практичний план дій, адаптований до вашої унікальної ситуації і ринкового фокусу. Кожна проблемна область, яку ми перераховуємо і описуємо в наших аудитах, супроводжується рекомендацією щодо виконання завдань - дієвою інформацією, яка стає дорожньою картою для досягнення високих органічних рейтингів у Google та інших пошукових системах.

Одна річ, щоб виплюнути типові речі, які більшість сайтів не мають у відношенні SEO. Інша справа, що потрібно впорядкувати крок за кроком, пріоритетні завдання, необхідні вам, щоб дійсно досягти довготривалих результатів. Кожен аудит, який ми пишемо, включає в себе план дій, який зосереджується виключно на найважливіших питаннях, що базуються на найкращій практиці SEO, відповідно до конкретних обставин. Завдяки пріоритетності кожному пункту дії плану, це дозволить вам рухатися вперед по найважливішим завданням.

Це є критичним для більшості власників бізнесу та менеджерів сайтів, оскільки реалізація плану дій цілого аудиту часто може вимагати більше часу, ресурсів і витрат, ніж ви могли б собі дозволити. Можливо, це пов'язано з загальною фінансовою реальністю або бюджетними обмеженнями відомств. Незалежно від причини або причини, з однією з наших перевірок, ви можете бути впевнені, що ви будете мати можливість вирішувати те, що ви можете сьогодні, і що зосередити увагу, як час і фінансові ресурси дозволяють.

ВИКОНАННЯ АУДИТОРСЬКОЇ ОДИТИ КОРЕКТИВНІ ЗАВДАННЯ

Після завершення аудиту ми будемо раді обговорити з вами процес впровадження. Досить часто клієнти мають можливість і ресурси для реалізації принаймні деяких завдань з планів дій, і в таких ситуаціях це буде скоріше процес співпраці. Якщо це необхідно, і якщо планування дозволяє, наша команда може виконати ці послуги для вас. Крім того, ми також готові навчати співробітників у багатьох аспектах оптимізації вмісту, пошуку та отримання вхідних посилань тощо.

_________________________________

Аудит практично на будь-якому сайті, в будь-якій точці світу

Протягом багатьох років багато малих, середніх і навіть глобальних власників і менеджерів сайтів найняли нас надавати їм аудити на сайті світового класу (за дивовижною ціною!). Насправді, за останні кілька років ми проводили в середньому від шістдесяти до восьмидесяти аудитів щороку.

Незважаючи на те, що вам не потрібен аудит, або ви вважаєте, що наше ціноутворення не відповідає вашому бюджету, ми настійно рекомендуємо вам розглянути довгострокову цінність, яку може забезпечити належний аудит. Особливо, якщо це супроводжується підтримкою вищого рівня у формі належних консультацій на основі досвіду.

Консалтингові послуги SEO

Якщо ви вирішите виконати рекомендації щодо плану дій, або працюєте з компанією третьої сторони або консультантом для реалізації плану, який міститься в одному з наших аудитів, Алан може надати поточні консультаційні послуги для полегшення цього впровадження. Враховуючи його досвід управління проектами, кодування сайтів та написання контенту, ви можете бути впевнені, що ми маємо можливість спілкуватися з усіма учасниками процесу так, як кожен учасник розуміє.

_________________________________

Примітка про результати впровадження:

Навіть коли ви виконуєте кожну рекомендацію, яку ми пропонуємо, ми досі не можемо гарантувати конкретні результати. На жаль, це характер SEO і той факт, що пошукові системи зберігають суворо приватний контроль над своїми точними методами ранжування і алгоритмами. Однак, ми віримо, що наш досвід, заснований на досвіді, у поєднанні з глибоким розумінням концепцій у SEO, пов'язаних з досвідом користувача, який ми бачимо через об'єктиви пошукових систем, дозволяє нам надавати клієнтам найкращі шанси на покращення.

Просто потрібно отримати більше цінності від вашого органічного пошукового трафіку?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?