СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Allsubmitter - надійний комбайн для оптимізатора

одна одна   з найстаріших програм для оптимізації і просування сайтів - Allsubmitter - отримала нові оновлення з найстаріших програм для оптимізації і просування сайтів - Allsubmitter - отримала нові оновлення. Тепер користувачам доступна версія 7.6, в якій встановлена ​​нова версія модуля аналізатора позицій сайтів за ключовими фразами. Також в новій версії програми прискорена робота при використанні великого числа ключових фраз, покращена робота парсера пошукової системи Яндекс. Внесено й інші доповнення.

Програма працює на перевіреному браузері на основі доопрацьованого Internet Explorer, тому максимально сумісна з різними ресурсами. При використанні Allsubmitter можна додавати посилання і описи сайтів і товарів на рейтинги, в каталоги, на дошки оголошень, сайти для обміну посиланнями, соціальні мережі і так далі. Правильне застосування програми дозволяє підвищити позиції сайту в пошуковій видачі і поліпшити його відвідуваність. При цьому працювати з програмою може людина з мінімальним рівнем підготовки. Але ось використовувати її можливості в повному обсязі зможе тільки професіонал.

Головною особливістю програми є вже закладені в неї при створенні елементи автоматизації та інтелекту. Програма автоматично розпізнає багато видів капч, запам'ятовує дані форм, може розпізнавати поля заповнення, працювати в напівавтоматичному і автоматичному режимі.

Використання вбудованого режиму багатопоточності, системи розпізнавання і тестування проксі дозволяють істотно збільшувати продуктивність програмного комплексу.

Також при реєстрації відбувається запам'ятовування даних ресурсу. У програму вбудовані механізми для самостійно збору і формування бази сайтів для проведення реєстрації. Також в Інтернеті існують кілька перевірених оновлюваних баз сайтів для реєстрації за допомогою Allsubmitter. Найбільш відома з них - це TOP база.

Крім модулів, що забезпечують реєстрацію та роботу з базою даних, Allsubmitter містить і модулі аналізу позицій та популярності сайту. При їх роботі аналізуються різні параметри. Розвинена система графічних звітів дозволяє наочно представити результати роботи для їх самостійного аналізу або надання замовникам. Модуль парсинга пошукових систем з аналізом анкоров позиціонується, як не мають конкурентів у Рунеті.

Спочатку головною функцією програми Allsubmitter була якісна реєстрація в каталогах. Сьогодні ефективність цього методу просування серйозно знизилася, але при ручній реєстрації та введенні унікальної інформації така реєстрація забезпечує зростання позицій сайту в пошуковій видачі і збільшення відвідуваності.

Впровадження в програмний комплекс елементів штучного інтелекту дає можливість отримання якісної реєстрації на рівні ручного заповнення при роботі в автоматичному режимі.

Також популярні серед оптимізаторів такі модулі програми, як визначення позицій сайтів, визначення параметрів сайтів, аналізатор бірж посилань, модулі підбору ключових фраз, валідатор сайту, система розпізнавання капч.

Можливості програми розширюються одночасно з вдосконаленням алгоритмів пошукових систем і зростанням вимог до різноманітності видів просування сайтів.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?