СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Який аккаунт вибрати і як залучити читача

  1. Різновид акаунтів на Twitter
  2. Як залучити читача?

Абсолютно кожен власник власного сайту розуміє, що сьогодні соціальні мережі - це не тільки місце для спілкування, обміну інформацією між людьми, це відмінна здатність для просування і розкрутки власного проекту. Соціальні мережі здатні забезпечити вас хорошим трафіком, проте, щоб цього досягти, необхідно зробити свій аккаунт цікавим і популярним у всій мережі. Домогтися такого ефекту можна різними шляхами: від простих, які не зажадають від вас особливих витрат, до складних і глобальних шляхів, якими користуються тільки забезпечені люди. Ми постараємося зробити аккаунт «живим» і популярним тільки за допомогою своїх засобів, які не зажадають ніякого фінансового вкладення.

Різновид акаунтів на Twitter

Перш ніж виконати основну роботу, необхідно чітко розділити акаунти в Твітері, розподіл відбувається на три типи:

  • Аккаунт одну людину.
  • Аккаунт компанії / організації / товариства.
  • Аккаунт з загальнотематичних ухилом.

Який аккаунт вибрати - вирішувати вам, але необхідно доповнити інформацію: в перших 2 випадках популярність залежить тільки від вас або від вашої компанії, якщо ви володієте величезною аудиторією, яка стежить за вашими діями, то завести і розкрутити твіттер-аккаунт не складе труднощів. Однак в 90% випадків, розкрутити акаунт «безіменній» компанії або «безіменному» користувачеві практично неможливо. Тому варто задуматися над 3 типом аккаунта: він є «безособовим», проте, його можна швидко розкрутити і надати йому відмінну популярність. Після чого Ви можете не просто підвищити читаність вашого блогу, а й знайти нових друзів з різних країн, з якими можна спілкуватися за допомогою скайп, для зручності користування можна скачати скайп на андроїд і бути на зв'язку цілодобово.

Як залучити читача?

Починати слід з вибору теми для свого облікового запису: зробити це можна, проаналізувавши статистики в інших соціальних мережах, наприклад, «Вконтакте» або «Facebook», зробіть аналіз, перегляньте найпопулярніші і обговорювані тематики і на їх основі зробіть свою, вузькоспрямовану тему.

Коли ви почнете писати перші матеріали, звертайте увагу на ключові запити, так як Twitter дивиться релевантність ваших матеріалів. Пишіть унікальний контент і грамотно по всьому тексту розташовуйте ключовий запит. Пишіть тільки потрібні і необхідні кожному статті і тоді, при вмілому зверненні, у вас з'являться тисячі, а то й десятки тисяч додаткових читачів. Якщо ж на перших парах щось не виходить, не турбуйтеся, популяризує свою сторінку поступово і тоді у вас буде ціла «імперія», удачі!

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Як залучити читача?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?