СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Які служби можна відключити в Windows 10 для оптимізації роботи комп'ютера. Інструкція: Як відключати служби в Windows 10.

 1. Правила відключення служб операційної системи Windows
 2. Як відключити службу в Windows 10
 3. Які служби відключити в Windows 10 для підвищення продуктивності

Операційна система Windows Vista мала серйозні проблеми зі споживанням ресурсів комп'ютера, через що вона не набула великого поширення і вважається невдалою в лінійці програмного забезпечення від компанії Microsoft Операційна система Windows Vista мала серйозні проблеми зі споживанням ресурсів комп'ютера, через що вона не набула великого поширення і вважається невдалою в лінійці програмного забезпечення від компанії Microsoft. Дану проблему розробники побороли з виходом Windows 7, і наступні версії операційної системи непогано працюють навіть на не найсильніших комп'ютерах. При цьому досвідчені користувачі завжди бажають оптимізувати споживання ресурсів PC, і в рамках даного матеріалу ми розглянемо, які служби відключити в Windows 10 для підвищення продуктивності комп'ютера.

Правила відключення служб операційної системи Windows

Компанія Microsoft випускає кілька версій операційної системи Windows - «Домашня», «Базова», «Професійна» та інші Компанія Microsoft випускає кілька версій операційної системи Windows - «Домашня», «Базова», «Професійна» та інші. Їх відмінності криються в деяких деталях, в тому числі і в списку активних служб. У «Домашній» версії операційної системи відключені деякі служби, які можуть стати в нагоді для вирішення корпоративних завдань, а в «Базовою» служби налаштовані таким чином, щоб комп'ютер мав максимальну продуктивність навіть на не самих потужних PC. Системні адміністратори при установці комп'ютерів в офісі оптимізують операційну систему, відключаючи або підключаючи певні служби.

Перед тим як братися за відключення служб в Windows 10, слід зрозуміти, що це призведе до відключення певної програми, утиліти або драйверів операційної системи. Саме тому вносить зміни в кількість активованих на комп'ютері служб слід акуратно. Кращим варіантом буде зберегти на комп'ютері блокнот з інформацією про те, які служби були відключені, щоб в майбутньому при необхідності їх включити.

Відключивши непотрібні служби Windows 10, можна підвищити продуктивність операційної системи на комп'ютері, але мова не йде про колосальні цифрах. PC почне працювати трохи швидше з відключенням кожної служби, що важливо для бюджетних комп'ютерів.

Як відключити службу в Windows 10

Щоб відключити служби в Windows 10 досить зробити кілька простих дій. Насамперед потрібно зайти в «Керування комп'ютером», для цього натисніть правою кнопкою миші по значку «Пуск» в лівому нижньому кутку і виберіть відповідний пункт. Щоб відключити служби в Windows 10 досить зробити кілька простих дій

Далі відкриється вікно, в якому необхідно розкрити графу «Служби і додатки» в лівому меню і клікнути на пункт «Служби». Справа з'явиться весь список служб, які можуть бути запущені на комп'ютері. Далі відкриється вікно, в якому необхідно розкрити графу «Служби і додатки» в лівому меню і клікнути на пункт «Служби»

У кожної зі служб є позначення їх поточного стану - активна вона в даний момент чи ні, а також інформація про тип запуску. Служби можуть запускатися вручну користувачами при включенні різних програм або підключенні певних пристроїв. Деякі служби працюють на комп'ютері постійно, активуючи відразу після завантаження комп'ютера. А інші служби і зовсім відключені.

Щоб відключити службу в Windows 10, досить натиснути на неї правою кнопкою миші і вибрати пункт «Властивості». У меню, на вкладці «Загальні» є графа «Тип запуску», в якій можна виставити «Відключено». Після цього служба не буде завантажуватися ні автоматично, ні вручну. Щоб відключити службу в Windows 10, досить натиснути на неї правою кнопкою миші і вибрати пункт «Властивості»

Увага: Відключення деяких служб може позначитися на працездатності операційної системи або взаємодії Windows з різним обладнанням / програмним забезпеченням. Чи не рекомендуємо відключати служби, призначення яких вам невідомо.

Які служби відключити в Windows 10 для підвищення продуктивності

Ми не зможемо перейти до послуг, які однозначно можна відключити, і це ніяк не позначиться на повсякденних завданнях користувача. У кожного власника комп'ютера свої специфічні вимоги до операційної системи, і саме тому набір активних служб користувачі повинні налаштовувати під себе самостійно.

Якщо ви не знаєте, які служби відключити в Windows 10, рекомендуємо ознайомитися з нашим списком, поданим нижче. Ми коротко опишемо основні служби, робота яких позначається на продуктивності комп'ютера, а також основні завдання, які вони виконують:

 • Диспетчер друку. Якщо ви не використовуєте принтер, слід відключити дану службу, яка автоматично завантажується при включенні комп'ютера.
 • Сервер. При домашньому використанні комп'ютера служба може бути відключена, оскільки вона відповідає за доступ до загальних файлів на сервері і роботу з єдиною периферією - принтерами, сканерами, факсами.
 • Служба реєстрації помилок Windows. Якщо ви не бажаєте відправляти на сервера Microsoft інформацію про помилки, що сталися на комп'ютері, службу можна сміливо відключати.
 • Machine Debug Manager. Специфічна служба, яка необхідна для налагодження додатків на Windows 10. Якщо ви не займаєтеся розробкою або тестуванням програм, її можна відключити.
 • Вторинний вхід в систему. Коли на комп'ютері використовується одна обліковий запис, тримати включеною дану службу немає ніякого сенсу.
 • Служба помічника по сумісності програм. Вона призначена для користувачів, які мають малий досвід «спілкування» з Windows. Її метою є тестування додатків при запуску на виявлення можливих помилок в сумісності. Якщо помилки виявлені, служба помічника по сумісності пропонує різні рішення, найчастіше переустановку додатки або запуск її в поточному вигляді.
 • Служба записи компакт-дисків. У багатьох сучасних комп'ютерах відсутня дисковод, і таким користувачам не варто тримати включеною жодною з радіостанцій.
 • Windows Update. Цю роботу можна перевести в ручний режим, щоб вона підключалася, коли користувач самостійно запитує оновлення для операційної системи.
 • Служба завантаження зображень. Якщо до комп'ютера не підключаються сканери і камери, її можна сміливо відключати.

Досвідчені користувачі можуть самостійно визначити, які служби в Windows 10 краще відключити для підвищення продуктивності. По кожній з них можна отримати коротку довідку, якщо вибрати відповідний пункт у випадаючому меню при натисканні правою кнопкою миші на конкретну службу.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?