СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Як знайти експерта SEO, якому можна довіряти

  1. Зрозумійте, що може піти не так
  2. Розробити довгострокову стратегію
  3. Наполягати на звітах

Якщо ви плутаєтеся в SEO, то це може бути важко вибрати кращий експерт SEO

Якщо ви плутаєтеся в SEO, то це може бути важко вибрати кращий експерт SEO. Даніель Хейлі з Позаштатний SEO Ессекс пояснює, як SEO дійсно працює, що може піти не так і які питання попросити агентство, перш ніж підписати контракт

На жаль, через поведінку декількох неетичних компаній, SEO агентства розробили погану репутацію. Це відбувається в основному тому, що деякі з них використовують застарілі методи для створення швидких і легких перемог для своїх клієнтів. Але кінцевий результат, як правило, не змінюється в рейтингу пошукових систем, або, ще гірше, покарання Google.

Зрозумійте, що може піти не так

Ще до того, як компанія Google запустила алгоритмічне оновлення Penguin, яке передбачає покарання на веб-сайтах, які агресивно створюють зв'язки, компанія SEO може досить легко потрапити до Google у гарячій воді.

Протягом багатьох років Google активно шукає веб-сайти, які купують посилання або маніпулюють їх PageRank іншими способами, а потім вручну караючи їх.

Агресивна тактика SEO використовується для роботи в короткостроковій перспективі і саме тому неетичні компанії SEO роблять це - вони отримують швидкі результати для своїх клієнтів.

На жаль, Google звертається до такого роду тактики SEO, і якщо ви або агентство скористаєтеся таким підходом, ваш веб-сайт може отримати ручний штраф від Google. Часто можуть бути вирішені штрафи вручну, але тільки якщо клієнт повністю усвідомлює, що було зроблено.

Були випадки неетичних SEO компаній, які видаляли повідомлення від Google в платформі Webmaster Tools, щоб охопити їхні "чорні капелюхи" методи побудови посилань від своїх клієнтів. Навіть після того, як компанія SEO була звільнена, для клієнта може бути дуже важко вирішити ручний штраф без звіту про всі дії, пов'язані з побудовою посилання.

Розробити довгострокову стратегію

Хороший SEO завжди є довгостроковою стратегією. Якщо ви бажаєте отримати швидкі результати, то вам знадобиться маркетинг в пошукових системах (SEM); одним з найбільш ефективних каналів SEM є Google AdWords . Це дозволяє компанії розміщувати посилання на свій бізнес у верхній частині результатів пошуку Google або через величезну мережу веб-сайтів видавців.

Безпечний SEO, також відомий як білий капелюх SEO, фокусується на двох різних областях. По-перше, SEO починається на веб-сайті клієнта, оптимізуючи фактори на сторінці, такі як копіювання в Інтернеті, заголовки, заголовки, зображення та навігація. Попросіть вашого агентства SEO, яку роботу вони можуть зробити в цій області.

Створення посилань як і раніше є важливою сферою SEO, але сьогодні акцент робиться на маркетингу, PR і мережах з громадою, щоб заохотити людей природним чином посилатися на сайт клієнта.

Попросіть вашого агентства SEO, як вони йдуть про побудову посилань на ваш бізнес і запитайте, чи надані повні звіти про всі види діяльності зі створення посилання.

Оскільки SEO передбачає звернення до власників веб-сайтів і спільнот, багато робіт виконується за лаштунками, перш ніж повідомляється про бізнес-посилання або посилання. Майте на увазі, що єдина звітна посилання може бути результатом роботи мережі та маркетингу.

Наполягати на звітах

Хороше агентство SEO повинно надавати повну звітність про всі зміни та результати побудови посилань. Усі зміни на сайті повинні бути задокументовані разом із датою створення нових контентних сторінок. Без хороших звітів неможливо визначити, які зміни призводять до позитивних чи негативних змін.

Кожну створену посилання також слід повідомляти, щоб у разі помилки можна було вжити заходів для видалення посилань і вмісту.

Сьогодні більшість агентств SEO є прозорими у своїх методах, але ще є декілька, які будуть приймати скорочення для короткострокових результатів, які можуть призвести до довгострокових санкцій. Як і в будь-якому діловому партнерстві, при працевлаштуванні SEO-компанії необхідна ретельна перевірка.

Автор Даніель Хейлі з Позаштатний SEO Ессекс .

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?