СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Як рекламувати канал YouTube через систему AdWords

 1. Рекламуйте канал YouTube в AdWords Рекламна компанія в AdWords для відео може допомогти Вам збільшити...
 2. Використовуйте всі можливості форматів TrueView
 3. Подивіться, як це працює
 4. Приклад використання трейлера каналу в якості реклами In-Stream
 5. Як дотягнутися до нової аудиторії
 6. Попросіть глядачів підписатися
 7. Співпрацюйте з іншим каналом
 8. Використовуйте URL плейлистів і сторінки підписки
 9. резюме

Рекламуйте канал YouTube в AdWords

Рекламна компанія в AdWords для відео може допомогти Вам збільшити кількість переглядів і залучити на канал нових передплатників . Ви можете створити оголошення, які будуть з'являтися перед відео або поруч з відео (на сторінці перегляду в YouTube).

Ваше завдання зводиться до підготовки оголошень, визначенню бюджету та використання інструментів маркетингу, щоб визначити відповідну групу споживачів.

Витрати на кампанію не мають нижньої межі - ви можете заплатити стільки, скільки хочете. У будь-який момент ви можете змінити своє оголошення, націлювання та бюджету. Крім того, ви можете в будь-який момент завершити кампанію.

Підготуйте цікаві оголошення із закликом до дії

Відео на YouTube найкраще просувати за допомогою унікальних оголошень, які надихнуть глядачів і дозволять їм познайомитися з вашим каналом.

Подаємо кілька корисних стратегій:

 • Реклама повинна бути короткою. Намагайтеся лягати в проміжок від 30 до 60 секунд.
 • Покажіть глядачам, про що ваші фільми. Для реклами можна взяти вирізки зі своїх найпопулярніших фільмів. Пам'ятайте, що ваша реклама повинна нагадувати іншу частину ваших матеріалів.
 • Постарайтеся максимально використовувати перші п'ять секунд. Після цього часу глядачі зможуть пропустити всі оголошення, так що ви повинні творчо використовувати цей час, щоб переконати їх подивитися решту оголошення.
 • Використовуйте заклики до дії. Заклик до дії - це маркетинговий термін. Їм позначають повідомлення, які явно говорять глядачеві, що він повинен зробити. Якщо текст не буде зрозумілий, то глядач може не натиснути і не підписатися на канал, навіть якщо реклама йому сподобається. Пам'ятайте, щоб в своїх оголошеннях слід використовувати чіткі заклики до дії, наприклад, «Натисніть і підпишіться на наш канал» або «Дивіться більше пропозицій з каналу X». використовуйте підказки , Які допоможуть Вам помістити в відео ефективний заклик до дії.
 • Дайте глядачеві трохи часу на дію. Якщо ваш фільм буде надзвичайно цікавим, глядач може не зрозуміти, що через хвилину втратить шанс клікнути на важливу посилання. Коли реклама закінчиться, глядач перейде на перегляд чогось іншого, так що, по крайней мере, десять останніх секунд фільму має давати йому шанс на виконання дії. Наприклад, Ви можете вставити в оголошення статичні заклики до дії.
 • Дайте рекламу назва, яке сподобається глядачам. Подумайте над ним деякий час, тому що воно буде видно не тільки в вашій панелі управління - глядачі теж його побачать. «Реклама мого каналу» - це, ймовірно, не дуже гарна ідея. Якщо Ви дасте рекламі назву в стилі «Підпишіться на мій канал», то таку назву буде додатковим закликом до дії.
 • Додайте рекламу на каналі, який ви збираєтеся просувати. Завантажте її туди в якості загальнодоступного фільму.

Використовуйте всі можливості форматів TrueView

Платне просування каналу за допомогою AdWords для відео дозволяє використовувати кілька характерних для YouTube форматів реклами , Які відомі в якості реклами TrueView.

Для початку дайте відповідь на питання, яким чином ви збираєтеся платити за оголошення, які у вас види форматів реклами і яким чином ви хочете залучити глядачів на канал. Коли ви вибираєте формат, який буде відповідати вашим цілям, створіть рекламну кампанію.

Оголошення TrueView In-Stream нагадують рекламні ролики - відтворюються перед фільмом, на якому заробляє його творець. Для цього формату ідеально підійдуть спеціально підготовлені рекламні кліпи.

Після п'яти секунд перегляду такої реклами глядачі отримує возможнось пропустити рекламу. Цей формат дозволяє здійснювати розрахунки за вартістю повних переглядів. Ви платите тільки тоді, коли глядач дивиться рекламу протягом хоча б 30 секунд.

 • В якості реклами TrueView In-Stream можна використовувати відео, в якому пояснити глядачеві, чому варто дивитися Ваш канал.
 • Якщо ви хочете більш повно використовувати свою нову рекламу TrueView In-Stream, ви можете розмістити її на каналі в ролі офіційного трейлера (відео-заставки).

Оголошення TrueView In-Display з'являються на сторінках перегляду YouTube як мініатюри і текст. Відображаються праворуч від пропонованих і рекомендованих фільмів.

Цей формат дозволяє здійснювати розрахунки за вартістю переглядів. Ви платите тільки тоді, коли користувач натискає на оголошення і починає перегляд вашого відео на сторінці перегляду. Оголошення In-Display ідеально підходять для просування відео з каналу.

Однак, якщо Ви вирішите використовувати такий формат, переконайтеся, що ваші відео будуть відповідним чином оптимізовані:

 • Використовуйте анотації для вказівки додаткових матеріалів: анотації можуть закликати глядачів до переходу на плейлисти або інші фільми.
 • Створіть привабливу мініатюру: використовуйте помітну, цікаву й оригінальну мініатюру , Щоб закликати користувачів до переходу на ваше відео.
 • Використовуйте заклики до дії: переконайтеся, що фільм, який ви рекламуєте, закликає глядачів підписуватися на канал, дивитися нові фільми або виконувати інші дії.

Подивіться, як це працює

Приклад реклами In-Dispaly

Відмінними прикладами реклами In-Display є оголошення підготовлений Threadbanger і Vsauce3, які підвищують популярність фільмів з цих каналів.

Велика кількість переглядів збільшує шанси на отримання більшого числа кліків від потенційних глядачів.

Приклад використання трейлера каналу в якості реклами In-Stream

Трейлер каналу BarelyPolitical , Який виконує роль реклами In-Stream, - це оригінальна суміш забавних і цікавих фрагментів матеріалів, які ви можете знайти на цьому каналі.

Реклама дає загальну картину характеру каналу і матеріалів по ним, а також містить безліч закликів до оформлення передплати.

Як дотягнутися до нової аудиторії

Платна реклама за допомогою AdWords для відео може бути чудовим варіантом для розробників, у яких розвиток суспільства викликає проблеми. Вона дозволяє залучити на канал нових глядачів завдяки відповідному управлінню оголошеннями.

Доступно декілька способів таргетування реклами:

 • Орієнтування на розташування - оголошення з'являються на інших каналах, де глядачам ваше відео може здатися цікавим. Почніть з визначення каналів, аудиторію яких ви хочете привернути до себе. Потім додайте їх в якості місця призначення в налаштуваннях кампанії.
 • Орієнтування на категорії інтересів - дозволяє дістатися до глядачів, які мають інтереси відповідно до профілю каналу. Наприклад, якщо у вас є канал з навчальними посібниками з приготування їжі, варто звернути рекламу на глядачів, яких цікавить тема їжі. Почніть з визначення, які теми могли б зацікавити аудиторію , А потім додайте відповідні категорії в націлювання кампанії.

Попросіть глядачів підписатися

Незважаючи на безліч переглядів відео, мало хто підписується на ваш канал? В AdWords для відео доступна функція ремаркетингу відео, яка дозволяє показувати спеціально підготовлені оголошення, тим глядачам, які вже познайомилися з вашими матеріалами, але ще не підписалися на канал.

Завдяки їй, ви можете направити рекламу на людей, які раніше продемонстрували інтерес до вашого каналу, тобто дивилися фільми, голосували за них або додавали коментарі.

Співпрацюйте з іншим каналом

В даний момент ви співпрацюєте з якимось каналом на YouTube або використовуєте можливості взаємного просування фільмів? Якщо так, то за допомогою функції ремаркетингу в Adwords для відео, ви можете легко націлити реклами на аудиторію каналів ваших партнерів.

Власникам партнерських каналів доведеться зв'язати свій аккаунт YouTube з обліковим записом AdWords.

Щоб почати взаємну рекламу:

 • Виберіть націлювання в кампанії AdWords для відео:
  • Створіть список ремаркетингу, який буде включати в себе всіх глядачів або передплатників, що працює з Вами каналу.
  • Створити список своїх поточних передплатників.
  • Потім створіть список всіх глядачів або передплатників працюючого каналу, які не підписалися на ваш канал.
 • Створіть оголошення, які будуть використовуватися для взаємного просування в рамках кампанії:
  • Підготуйте рекламу In-Stream або трейлер каналу, в яких будуть показані обидва канали.
  • Поясніть, чому аудиторія другого каналу може бути зацікавлена ​​вашими матеріалами.
  • Не забудьте додати в рекламу заклик підписатися.

Використовуйте URL плейлистів і сторінки підписки

Реклама в рамках кампанії AdWords може при натисканні переносити користувача в різні місця. Адреса такого місця носить назву «цільової URL».

Пам'ятайте, що важливо вибрати адресу, який буде повністю відповідати цілям кампанії:

 • Залучення нових передплатників: якщо метою реклами In-Stream є збільшення числа передплатників на каналі, варто направляти їх на сторінку підписки. В якості цільового URL-адреси введіть: www.youtube.com/subscription_center?add_user=[здесь вставте свій канал].
 • Збільшення кількості переглядів певних відео: якщо ви хочете, щоб вибрані фільми частіше переглядали (наприклад, для отримання більшого доходу), направляйте глядачів до певних відео в плейлисті (не на сайті перегляду). В якості цільового URL-адреси введіть: www.youtube.com/watch?v=[ID відео] & list = [ID плейлиста].

резюме

Платна кампанія в AdWords для відео допоможе Вам уявити канал широкої аудиторії сервісу YouTube і стимулювати більшу кількість глядачів підписатися на канал.

Успіх кампанії визначають рекламні оголошення, які повинні чітко показувати вміст і характер вашого каналу.

За допомогою інструментів орієнтування в AdWords Ви можете рекламувати свій канал серед певних груп глядачів в YouTube.

Com/subscription_center?
Com/watch?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?