СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Як просувати ресторан в інтернеті

 1. Як приводити нових клієнтів на сайт:
 2. Як за допомогою онлайн реклами працювати на утримання і підвищення лояльності клієнтів

Як просувати ресторан в інтернеті є часто складним питанням не тільки для власників ресторанів, але і для рекламників Як просувати ресторан в інтернеті є часто складним питанням не тільки для власників ресторанів, але і для рекламників. Тому що товар, який по суті продає ресторан дуже і дуже невловимий. Це не щось відчутне як страви кухні, і не абстрактний сервіс, а якась особлива цінність, заради якої постійні клієнти готові їхати пообідати кожен день саме в це місце, запрошувати партнерів на зустрічі тільки туди, рекомендувати і розхвалювати друзям. Дуже багато залежить від самого ресторану і його топ-керівництва. Якщо бізнес-модель обрана успішно, то клієнта знайти в інтернеті буде нескладно. Головне розуміти хто ваш клієнт, які його очікування, чого він шукає в ваблячий слові «ресторан».

Спочатку ідея - потім маркетинг.

Щоб просунути ресторан за допомогою інтернет-технологій ефективно використовувати такі способи як тематичний контент, реклама в пошуку, платні місця на тематичних порталах, соціальні мережі, e-mail розсилки. Не варто забувати і про оффлайн рекламі, яку потрібно вміло поєднувати з онлайн розкручуванням.

 1. Залучення нових клієнтів - щоб Вас могли легко знайти
 2. Утримання старих і підвищення лояльності - нагадування про себе і привернення уваги

Залучення нових клієнтів - щоб Вас могли легко знайти  Утримання старих і підвищення лояльності - нагадування про себе і привернення уваги

Як приводити нових клієнтів на сайт:

Тематичний контент на сайті. Розкрутка ресторану статтями
Кожної страви з вашого меню на сайті обов'язково має бути присвячено мінімум 3 сторінки:

 • Де замовити блюдо в місті (сторінка з описом страви, ціною, формою замовлення столика або на будинок, контактами)
 • Стаття про чудових якостях і смаку цієї страви - рекламна.
 • Стаття про історію цієї страви - інформаційна.

Крім кулінарного контенту, блог ресторану можна розбавляти доречними місцевими новинами, тільки з урахуванням інтересів ваших клієнтів. Так ваш цільовий клієнт, в пошуках важливої ​​для нього інформації, може потрапити на ваш сайт і зацікавитися вашими акціями і спецпропозиціями.

Окремо потрібно сказати про графік на сайті - вона повинна бути апетитною. Не можна економити на фотографіях страв!

Крім текстів і графіки важливий функціонал - контакти на видному місці, кнопка зворотного дзвінка, кнопки соцмереж для лайків і репоста, можливість залишити коментар і так далі .. Зробіть сайт живим і чуйним

Контекстна реклама ресторану в інтернет пошуку

Найменше витратний шлях з максимальною віддачею буде варіант рекламуватися по вузько цільових запитах

 • Ресторан з певною кухнею
 • Ресторан в конкретному районі міста
 • Ресторан такого-то класу
 • Ресторан з .. (караоке, великим залом, закритими кабінками, відкритою верандою і т.д.)
 • Ресторан в стилі ...

Якщо місто ваш невеликий то можна давати і рекламу просто за запитом «ресторан» .. Можливо ціни за клік будуть не дуже високі.

Кращим варіантом буде звернення до професіоналів для настройки рекламної кампанії. або навчивши цього співробітника , Ви отримаєте власного контекст-маркетолога, який буде вести ваш проект.

У контекстній рекламі є також можливість розміщувати банери на тематичних сайтах, які входять в партнерську мережу Гугла або Яндекса.

Реклама ресторану на тематичних інтернет порталах

Зверніть увагу які сайти перші за запитом «ресторани москви»

Звичайно, це великі оглядово-аналітичні проекти, з каталогами ресторанів, рейтингами і так далі. Боротися з ними за перші місця в пошуку практично нереально. Вони відбирають у ресторанів безліч прямого трафіку з пошуку, але зате діляться ним згодом, ефективно перерозподіляючи за рахунок системи фільтрів, на основі інтересів і переваг користувачів.

Так що вашому закладу обов'язково має бути присутнім на таких порталах. Часто буває, що платні пакети послуг порталу дають непогану віддачу.

Як за допомогою онлайн реклами працювати на утримання і підвищення лояльності клієнтів

E-mail розсилка
Якщо ви зацікавлені в грамотному і багаторівневому просуванні ресторану в інтернеті , То e-mail розсилка буде також непоганим способом підтримувати контакт з клієнтами. Наприклад, можна гостям ресторану видавати дисконтні карти і крім ПІБ і дати народження для отримання обов'язково просити e-mail.
існують спеціальні сервіси , За допомогою яких можна зайнятися легальної e-mail розсилкою. Завдяки зручному інтерфейсу і хорошою аналітиці такі ресурси стали потужними інструментами інтернет-маркетингу. Але варто дуже ретельно опрацьовувати ідею, темп і оформлення розсилки, щоб не відштовхнути клієнтів нав'язливим або недоречним повідомленням

Соціальні мережі рай для кафе
Соціальні мережі можна використовувати для формування спільноти навколо ідеї ресторану. Це найефективніший метод вірусної реклами. У соцмережах люди можуть самі рекламувати друзям улюблені страви і запрошувати на заходи в вашому закладі.
Для SMM-розкрутки стратегічним є питання вибору соцмережі. Ви повинні знати свого клієнта + розуміти в який соцмережі клієнт частіше буває, і охочіше проявляє активність. Якщо на пальцях, то молодь - це вконтакте, публіка солідніше - фейсбук, просунуті - твіттер.
Крім спільноти і тусовки, соцмережі пропонують платну рекламу - з настройками таргетингу по соціальним критеріям - підлогу вік місце проживання .. Про це теж слід подумати!
На сторінках свого ресторану слід розміщувати різнобічний, не тільки рекламний, але і розважальний контент, щоб користувачам було цікаво, і вони могли залишати коментарі

Ну і звичайно PR і іміджева реклама
Миготять там де бувають ваші клієнти: форуми, онлайн журнали, ютуб, блоги, події .. Проявляйте активність в оффлайн-життя, створюйте цікаві заходи, завжди знайдуться люди, готові висвітлити це на своїй сторінці, або на улюбленому порталі міста.

В цілому, розробка маркетингової стратегії ресторану - це складний покроковий алгоритм, зі своїми закономірностями і обов'язковим чек-листом. Ми не гарантуємо, що ті кілька порад, що ми привели в даній статті - панацея. У кожного бізнесу своя доля, свій стиль, своя мета - все вирішується індивідуально!

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?