СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Як правильно вести SEO для вашого eCommerce сайту

 1. Ecommerce і SEO: як підібрати ключові слова
 2. Інструменти для підбору ключових слів
 3. eCommerce SEO: як оптимізувати сайт
 4. Корисні SEO доопрацювання для сторінок товарів
 5. eCommerce SEO: що таке локальний SEO
 6. eCommerce SEO: як оптимізувати посилання

SEO (Search Engine Optimization) - пошуковий маркетинг, набір тактик для поліпшення позицій вашого сайту на сторінці результатів пошуку за ключовими словами в таких пошукових системах, як Google і Яндекс.

Завдання пошукового маркетингу полягає в залученні органічного пошукового трафіку на ваш сайт за рахунок кліків по посиланню на цей сайт зі сторінки результатів пошуку (search engine results page, SERP). На відміну від платної реклами у вигляді посилань в самому верху згаданої сторінки, органічний трафік є повністю безкоштовним, що робить SEO особливо привабливим маркетинговим каналом.

Особливо це важливо для тих рітейлерів, які хочуть залучити більше покупців за допомогою пошукових систем. Якщо у вас, наприклад, магазин квітів, і посилання на ваш сайт з'являється першою в списку результатів пошуку за запитом «квіти», ви безсумнівно отримаєте значне число продажів, задіявши в своїй SEO стратегії ключові слова.

У той час як більшість сучасних платформ для веб-сайтів (на кшталт WooCommerce або Shopify) вже "SEO-friendly", є ще безліч можливостей максимізувати свій пошуковий потенціал. І як відомо, спочатку було слово ...

Ecommerce і SEO: як підібрати ключові слова

Ключові слова - фундаментальна основа SEO. Ключові слова відображають сутність ваших товарів, які ви хотіли б відображати в пошуковій системі по певних запитах покупців в Google. Перш ніж виконувати будь-яку оптимізацію свого сайту, визначитеся зі списком ключових слів.

Головні моменти у виборі ключових слів:

 1. Вибирайте найбільш релевантні для вашого бізнесу слова. Для кожної сторінки категорії слід підібрати більш загальні терміни, в той час як сторінки з описом товару вимагають конкретики. Відмовтеся від ідеї використання занадто загальних термінів, вони набагато менш ефективні в виведенні сайту в топ пошукових систем і частіше приносять трафік низької якості.
 2. Нехай вибрані терміни відображають купівельний інтерес. Користувачі, які шукають «відгуки про кухонних брендах» ще тільки розглядають можливість покупки, в той час як ті, хто сформулював запит як «купити нову кухню» з набагато більшою ймовірністю готові зробити замовлення.
 3. Перевіряйте обсяги пошукових запитів по кожному ключовому слову. Обсяг пошукових запитів - це число запитів даного слова в місяць. Немає сенсу оптимізувати їх за ключовими словами, які мають незначний пошуковий обсяг. З іншого боку, якщо ви використовуєте терміни з величезними обсягами, за які вже йде серйозна конкуренція, ймовірність появи вашого сайту в топі пошуку вкрай мала. Постарайтеся знайти золоту середину і дотримати баланс релевантності, пошукових обсягів і конкуренції.
 4. Не соромтеся підглядати за конкурентами. Але будьте гранично уважні! Ключове слово, яке використовує ваш конкурент, необов'язково підійде і вам: не факт, що він відповідально підійшов до вибору термінів і оцінив наведені нами вище фактори.

Інструменти для підбору ключових слів

Є безліч різних інструментів, покликаних допомогти вам оптимізувати свій сайт для пошукових систем. Ось список відповідають стандартам індустрії рішень, які забезпечать вас всією необхідною інформацією про ключові слова:

 • Google Keyword Tool - Просто почніть друкувати, і інструмент Google автоматичні видасть кілька синонімів і схожих слово, а також всі дані про пошукові обсягах, рівню конкуренції та ставках за клік.
 • Moz Keyword Explorer - Показує пошукові обсяги, ступінь складності слова, органічну кликабельность, запропонує декілька схожих варіантів слів і так далі. Ви також зможете здійснити пошук по домену щоб дізнатися, які ключові слова використовують конкурент. Варто мати на увазі, що безкоштовна версія сервісу дозволяє здійснити обмежене число запитів.
 • Serpstat - Сервіс з таким же функціоналом, як і Moz. Додамо тільки, що Serpstat також показує дані про ставки за клік, так що можна дізнатися, яку рекламу запускають ваші конкуренти, і величину їх ставки за клік.

eCommerce SEO: як оптимізувати сайт

Оптимізація eCommerce сайту для пошукових систем вимагає внесення змін до його теги, контент і архітектуру, щоб забезпечити чітке розуміння для пошукових систем, про що конкретно ваш сайт і кожна його сторінка. Вашій кінцевою метою є переконати пошуковики в тому, що сторінка вашого сайту - це найкраща відповідь на пошуковий запит за певним словом, щоб вони з'явилася в топі результатів пошуку.

Перш ніж зробити будь-які дії по оптимізації, переконайтеся, що ваш сайт відповідає п'яти обов'язковим вимогам, перерахованим нижче:

 1. Google віддає перевагу сайтам, які використовують захищений протокол (що використовують https на засланні). Якщо ви ще цього не зробили, настійно рекомендуємо перейти на протокол https (і встановіть 301 редирект з http версії на https версію сайту. Доручіть це своїй команді веб-розробників або хостинг провайдера. Ви можете також знайти інструкції по запросу "як встановити 301 редирект < назва платформи> "в пошуковій системі).
 2. Наявність мобільного сайту. Так як частка використання смартфонів зростає, Google повільно, але вірно переходить до mobile-first. Це означає, що адаптованість сайту під мобільні пристрої вплине на ваше місце в рейтингу пошуку. Якщо ваш сайт масштабується під смартфони, у вас хороші шанси потрапити в топ. Якщо у вас є мобільна версія сайту (наприклад, m.yoursite.com), переконайтеся, що його контент повністю відповідає повною версією. Якщо ж ви не встигли обзавестися ні тим, ні іншим, саме час вжити заходів.
 3. Швидкість завантаження - також істотний аспект алгоритму пошукової системи. Перевірте час завантаження свого сайту за посиланням тут : Вам необхідний результат 85/100 і вище.
 4. Простота. Переконайтеся, що структура вашого сайту проста і зрозуміла, щоб кожна сторінка була не більше ніж в 3 кліки від домашньої.
 5. Унікальний контент. Google не схвалює повторення контенту, і наявність дуплікацій на сайті може негативно повілять на його положення в результатах пошуку. Численні версії одного товару, його наявність в декількох різних категоріях і інші чинники можуть призвести до дуплікації контенту на ecommerce сайтах. Переконайтеся, що ви використовуєте канонічні теги, щоб пошукові машини зверталися до канонічної (первинної) посиланням при виконанні пошукового запиту за ключовим словом.

Коли сайт приведений у відповідність до вимог великої п'ятірки, перейдемо до оптимізації сторінок категорій і товарів в окремо. Підберіть ключові слова для сторінок категорій і товарів, але нехай одній сторінці відповідає один термін - не варто використовувати відразу кілька ключових слів. Потім використовуйте ці терміни на відповідних сторінках сайту, по можливості, у всіх перерахованих нижче місцях:

 1. Посилання: Ідеальна посилання повинна бути короткою, простий в прочитанні, а також не містити зайвих літер, цифр і символів.
 2. Простір назв: Простір назв - це ім'я вкладки, що відображається вгорі браузера. Найкраще включити ваше ключове слово якомога ближче до початку імені вкладки і використовувати не більше 70 символів, щоб назва не обривалася на півслові на сторінці результатів пошуку.
 3. H 1 тег: H1 тег - це заголовок сторінки. Якщо це можливо за змістом, включіть в нього ключове слово.
 4. Текстовий опис картинки: текстовий опис зображення на зображенні в допомогу слабким зором і пошуковим роботам: при можливості, задійте в ньому ключове слово, знову ж якщо це не суперечить змісту картинки.
 5. Meta опис: Це текстовий опис сторінки сайту, які ви бачите під посиланням в результатах пошуку. Воно не впливає на позицію сайту, але користувачам важливо побачити, що їх запит в точності відображений в цьому текстовому полі, і виразне опис може збільшити кликабельность.
 6. Тіло сайту: Загальне правило тут вимагає згадки ключового слова 2-3 рази на 200-300 слів на всій сторінці в цілому. Важливо ні в якому разі не вставляти ключові слова куди попало і як можна частіше - це може бути розцінено як спам пошуковим алгоритмом. Сайт повинен читатися легко, і ключові слова в ньому повинні сприйматися природно. Не бійтеся використовувати різні варіації термінів - пошукові системи відмінно співвідносять пов'язані за змістом слова.

Не бійтеся використовувати різні варіації термінів - пошукові системи відмінно співвідносять пов'язані за змістом слова

Корисні SEO доопрацювання для сторінок товарів

Для оптимізації сторінок товарів використовуйте ключове слово в 6 зазначених вище елементах сторінки, а також розгляньте наступні можливості:

 • Додайте відгуки про товари. Покупці часто покладаються на відгуки інших користувачів при ухваленні рішення про покупку, і в контексті SEO це також хороший спосіб додати контенту і згадки ключових слів на сторінку. Якщо ви ще не додали можливість залишити відгук про товар на вашому сайті, скористайтеся сервісами на зразок Yotpo або PowerReviews .
 • Додайте контенту. Чим більше контенту на сторінці товару, тим вище ймовірність потрапити в топ пошукових систем. Конкурентоспроможний обсяг слова - від 500 до 1000: додайте докладний опис товару, його відмінні риси, специфікації, матеріал і способи застосування. Фото і відео контент ще більше підвищить ваші шанси опинитися на самому верху сторінки пошуку.
 • Оптимізуйте сайт для підвищення конверсії. Згідно з результатами нашого дослідження Shopper Story , 48% покупців відзначили важливість привабливих фотографій товару, а 34% респондентів хотіли б бачити зображення товару в перспективі 360 °. Ну і звичайно ж, важливість безкоштовної доставки, знижок і можливості ознайомитися з відгуками про товар не підлягає сумніву.

Ну і звичайно ж, важливість безкоштовної доставки, знижок і можливості ознайомитися з відгуками про товар не підлягає сумніву

eCommerce SEO: що таке локальний SEO

Рітейлерам, у яких є офлайн магазини, варто розглянути пошукову оптимізацію кожного з них. Дотримуйтесь цих кроків:

eCommerce SEO: як оптимізувати посилання

Величезне значення для алгоритму пошукових систем відіграє кількість і якість зовнішніх посилань на ваш сайт, а також кількість внутрішніх посилань в самому сайті.

Зовнішні посилання генеруються на різних сайтах і ведуть на ваш сайт. Для пошукових систем зовнішні посилання є доказом доброчесності вашого сайту: якщо безліч інших сайтів веде до вас, то ви напевне заслуговуєте довіри.

Внутрішні посилання з'єднують різні сторінки вашого сайту. Зрозуміла структура сайту дозволяє зв'язати «перевірені» пошуковими системами сторінки з усіма іншими і допомагає пошуковим системам простіше і швидше знаходити потрібний контент.

Ось як оптимізувати зовнішні та внутрішні посилання:

 • Додайте посилання на одні товари на сторінках інших, і, якщо у вас є блог, нехай його пости ведуть на сторінки відповідних по контексту категорій і товарів.
 • Використовуйте ключові слова або текстові описи замість невизначених «дізнайтеся більше» або «клікніть тут».
 • Додайте освітній контент, щоб користувачі могли дізнатися якомога більше про ваші товари: як використовувати, з чим носити, як доглядати і так далі. Нехай ця інформація буде корисною і цікавою настільки, щоб користувачі захотіли поділитися нею.
 • Використовуйте ключові слова в своїх постах в соціальних мережах і стимулюйте переходи на сторінки сайту.
 • Максимально задійте всіх своїх партнерів: групи, в яких перебуваєте, благодійні проекти, які підтримуєте і так далі: якщо вони ще не розмістили у себе посилання на ваш сайт, попросіть їх це зробити.
 • Залучайте до спільної роботи топових блогерів з соціальних мереж, чия тематика відповідає вашій сфері діяльності: так ви істотно збільшите свою аудиторію.

Чи готові підкорювати пошукові системи? Підіб'ємо підсумки у вигляді 4 головних SEO тактик:

 1. Ретельно підбирайте ключові слова. Шукайте золоту середину і баланс в релевантності, пошукових обсягах і конкуренції.
 2. Проведіть грамотну оптимізацію сайту: Забезпечте відповідність 5 головними критеріями (захищене з'єднання, мобільний сайт, швидкість, простота і унікальність контенту) і включіть ключові слова в 6 основних елементів сторінок категорій і товарів.
 3. Якщо у вас є офлайн магазин, не забувайте про локальному SEO. Увійдіть в Google My Business Listing і вкажіть свої магазини в топових онлайн директоріях.
 4. Оптимізуйте свої зовнішні та внутрішні посилання. Опрацюйте внутрішні посилання і домовтеся про розміщення зовнішніх посилань на ваш сайт на інших якісних і заслуговують на довіру сайтах.

Чи готові підкорювати пошукові системи?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?