СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Як Pay-Per-Click (PPC) знання можуть допомогти поліпшити ваші SEO результати

 1. Ви завжди повинні оптимізувати і вносити зміни - ви не можете залишатися застійними.
 2. Ви завжди повинні відправляти трафік для конкретних цільових сторінок.
 3. Використовуйте високовимірні дані для побудови стратегії та кампаній навколо.
 4. ABT: завжди тестування.
 5. Ваша копія (назви та мета-описи) відповідає за залучення кваліфікованих кліків.
 6. Висновок
 7. Томмі Макдональд
 8. Останні повідомлення від Tommy McDonald ( бачити все )

Два найбільших джерела трафіку, коли мова йде про інтернет-маркетинг, - це оптимізація пошукових систем і оплата за клік. Один, SEO, приваблює органічний трафік, який багато хто вважає "вільним" трафіком, який, по суті, не є, але я тут не для обговорення. По-друге, КПП - це плата за встановлену ціну за клік, від користувачів, націлених на інтереси, місцеположення або місце, де вони переглядаються.

Багато людей є або командою SEO або командою PPC, і це дійсно не повинно бути таким чином взагалі.

Хоча органічний трафік не виставляється за відвідувача, так би мовити, у вас все ще є великі витрати, пов'язані з усіма різними компонентами SEO. Це включає в себе вміст, посилання, і навіть програмне забезпечення та інструменти, які допоможуть вам визначити можливості зв'язку та виконувати аутрич . Коли ви дійсно розбиваєте його, є вартість, яку ви можете призначити кожному відвідувачеві.

PPC, з іншого боку, стягується з кожного відвідувача, і через дані, які ви можете зібрати і відстежувати, це відмінний джерело інформації, яку можна використовувати для поліпшення оптимізації пошукової системи. Немає нічого більш вимірного, ніж КПП, будь то Google AdWords або оголошення Facebook.

Це час для людей, щоб зупинити безглузді суперечки про те, що краще і прийти до усвідомлення того, що вам потрібно як SEO, так і PPC дійсно досвід зростання. Хоча багато хто з КПК проти SEO дебати статті знайдені в Інтернеті просто натисніть наживку, Є багато людей, які насправді вибрати сторону і дотримуватися його. Це божевілля - все, що ви робите - це пропустити можливості, які завдають шкоди вашому бізнесу.

Вам потрібні обидва, і кожен грає рука в руку, коли ви дійсно розбивати їх. Насправді, існує кілька способів знання КПП (і даних), які можуть істотно поліпшити ваші результати SEO, які я збираюся розбити і пояснити нижче.

Ви завжди повинні оптимізувати і вносити зміни - ви не можете залишатися застійними.

З PPC, ви завжди повинні контролювати ваші кампанії і вносити зміни, іноді на годину. Це включає ставки, копіювання та пропозиції. Якщо ви не постійно оптимізуватимете, ви побачите, що ваш бюджет буде вичерпано, а результати для показу оголошень будуть нульовими.

З SEO, це більше довго грати, і ви не збираєтеся вносити зміни на щоденній основі, але ви повинні прийняти той же менталітет. Багато людей ухиляються від оплати за клік через постійну "догляд за дітьми", необхідної для того, щоб кампанії були успішними, але вони помилково припускають, що SEO - це стратегія "встановити її і забути", що не є випадок взагалі.

Є кілька частин вашої кампанії SEO, яку ви повинні постійно працювати. До них відносяться:

 • Придбання посилань: якщо ви не постійно будуєте нові посилання на сторінки, на яких ви зараз перебуваєте, або намагаєтеся піднятися у видачах, ви втратите. Конкурс, як старий, так і новий, пролетить повз вас, якщо ви не постійно посилаєтеся на ваш сайт.

 • Публікація вмісту: не можна публікувати вміст лише тоді, коли потрібно націлити новий термін або ключове слово, оскільки ця стратегія створить невідповідний графік публікацій. Додавання нового вмісту весь час повідомляє Google, що ваш веб-сайт є джерелом інформації, який може допомогти покращити його повноваження.

 • Внутрішні зв'язки: Поєднання вашого вмісту не тільки допомагає тримати відвідувачів на вашому веб-сайті довше і допомагає контролювати їхню навігаційну подорож, але також може передавати сік посилання на інші сторінки, які ви хочете підняти в SERP.

 • Оптимізація на сторінці: Іноді найменші зміни на сторінці можуть викликати кардинальні зміни в видачах. Я бачив невеликі коригування, такі як додавання ключового слова в тезі H2 у верхній частині сторінки або написання більш описових тегів alt-зображення для переміщення голки за лічені дні. Але, ви ніколи не будете знати про це, якщо ви завжди намагаєтеся нові методи оптимізації на сторінці. Випробування, моніторинг, аналіз і повторення.

 • Оптимізація перетворення: Багато людей, здається, забувають, що є дві великі частини, які складають головоломку SEO, і це приваблює трафік, а потім перетворення трафіку . Ви могли б мати високі рейтинги і нескінченну пропозицію трафіку, але якщо цей трафік не перетворюється на потенційних клієнтів чи продажів, які генерують дохід для вашого бізнесу, то вся робота з залучення даремно витрачається. Ви повинні завжди розділяти тест на різні пропозиції, макети і т.д. Якщо ви не перетворюєте 100% вашого трафіку, є місце для вдосконалення.

Ви завжди повинні відправляти трафік для конкретних цільових сторінок.

З PPC і, зокрема, Google AdWords, потрібно переконатися, що ключові слова, копії об'яв і цільові сторінки є релевантними для досягнення високий QS (показник якості). Чим вищий показник, тим більше показів буде отримано вашою об'явою, і нижча ціна за клік (CPC).

Це дуже вигідно витрачати час на це, щоб отримати більше трафіку і витрачати менше, але це також допомагає перетворити більше трафіку. Якщо хтось виконує пошук Google для "блакитних віджетів", а потім бачить оголошення з цим ключовим словом у назві, а потім також копію оголошення згадує конкретний "блакитний віджет", який вони шукають, це допоможе залучити цей клік. Зрештою, вони шукають цей конкретний пункт. Тепер, якщо вони відправляються на цільову сторінку, яка представляє їм привабливу пропозицію придбати цей конкретний елемент, є хороші шанси, що вони перетворять і завершать процес покупки.

Тепер, якщо вони виконали один і той самий пошук і побачили одне й те саме оголошення, але потім надіслали на цільову сторінку, яка мала декілька категорій і елементів, одна з яких шукає, шанси на їх перетворення значно зменшуються. Якщо ви надаєте їм занадто багато варіантів і не направляєте шлях конверсії, ви побачите багато відмов від трафіку.

Таке ж мислення необхідно застосовувати до органічних стратегій пошуку. Якщо у вас високі рейтинги, а назви ваших сторінок і описи дуже пов'язані, як і повинно бути, тоді вам потрібно переконатися, що ви посилаєте цей трафік на цільову сторінку, яка дає користувачеві саме те, що вони шукають.

Багато людей не звертають на це уваги, оскільки вважають, що трафік, створений за допомогою SEO, є "безкоштовним", так що я пропоную, щоб ви почали прикріплювати ціну кожного відвідувача, що запалить вогонь під вами в умовах оптимізації переходів. Ніколи не припускайте, що ваш трафік сам знайде те, що вони мають. Ви повинні розмістити його прямо перед ними.

Використовуйте високовимірні дані для побудови стратегії та кампаній навколо.

Найбільш привабливою річчю про PPC є те, наскільки вона вимірна. Ви знаєте, що ви платите за кожного відвідувача, скільки він коштує на конверсію, і скільки прибутку ви залишите після кожної продажу. Потім можна внести зміни, щоб знизити ці витрати і збільшити прибуток, а потім, коли ви знайдете виграшний комбо, ви можете повільно збільшуватися, і до тих пір, поки є достатній обсяг трафіку, ви можете масштабувати так високо, як дозволяє бюджет вашого оголошення.

Найбільш успішні кампанії PPC глибоко занурюються у свої дані, як на платформі оголошень, яку вони використовують, так і на своїх Google Analytics . Це допомагає їм швидко визначити зони, які не працюють, і їх потрібно усунути, щоб зберегти витрати на рекламу, і збільшити ефективність роботи, щоб забезпечити більш здорову рентабельність інвестицій.

Ваша стратегія SEO вимагає того самого аналітично-орієнтованого підходу, тому що чим швидше ви можете зробити кроки, щоб спрямувати кампанію в правильному напрямку (у позитивну рентабельність інвестицій), тим швидше ви зможете заробити ваші зусилля.

Ви бачите, коли ви здатні генерувати більше продажів, це зазвичай дає вам доступ до більшого капіталу, який потім дозволяє більш агресивно працювати з SEO. Ви можете придбати більше посилань, створити різноманітні контентні активи та розповсюдити ширшу мережу.

Одна з причин, по якій я пишу ці повідомлення в блогах, - допомогти моїй аудиторії - клієнтам і не-клієнтам - навчитися SEO. Багато людей підписують на службу з агентства та ніколи не дивляться під кришкою себе. Хоча хороше агентство буде робити все можливе, результати можуть бути посилені, якщо ви просто навчитеся читати, розуміти і аналізувати свої дані.

Зрештою, ви знаєте свій бізнес. Ви знаєте, хто ваш клієнт. Ви знаєте, що і коли вони повинні купувати. Якщо агентство SEO говорить: "Гей, ми загнали 10 000 відвідувачів на ваш сайт минулого місяця", але продажів там не було, то вам потрібно з'ясувати, чому і зробити відповідні зміни, щоб доповнити їх генерацію трафіку.

Чи ведуть вони невідповідний тип відвідувача, який не має наміру купувати? Чи є ключові слова та пошукові терміни, які тягнуть трафік, насправді не стосуються того, що ви продаєте? Іноді тільки у вас є відповіді на ці питання.

Іноді тільки у вас є відповіді на ці питання

ABT: завжди тестування.

Існують два типи рекламних груп Facebook - ті, які абсолютно розчаровують його і генерують 3-10X прибутки від своїх рекламних витрат, а потім ті, які пробивають весь свій бюджет протягом декількох годин і генерують нульові витрати, в результаті чого втрачається 100% .

Що таке диференціатор між ними?

Тестування.

Підприємства, які тепер успішно працюють з оголошеннями Facebook (або будь-якою платформою PPC), тестували знову і знову, і спочатку вони, швидше за все, зазнали деяких несприятливих втрат. Але вони застрягли з ним і продовжували вчитися і тестувати, до того моменту, як вони дізналися, що працювало для їхнього бізнесу.

Є десятки курсів PPC та електронних навчальних матеріалів для покупки, але поки ви насправді не перевіряєте реальний трафік і ваші конкретні пропозиції, ви ніколи не будете мати базу для створення. Це вимагає роботи; простий і простий.

Те ж саме стосується і SEO.

Просто тому, що деякі SEO блогер говорить, що кілька посилань на авторитет і повідомлення в блозі на 1800 слів - це все, що вам потрібно, це не гарантує, що ви навіть станете сплеском на радарі Google у видачах. Кожна галузь та місце розташування відрізняються.

Ви повинні завжди тестувати нові стратегії SEO і бути готовими інвестувати свій час у самоосвіту, якщо ви збираєтеся вирішувати його самостійно, або переконайтеся, що найнять агентство, яке вважає вас більше партнером, ніж число. Кампанії, які використовуються для різання печива, ніколи не будуть повною мірою ефективними.

Ваша копія (назви та мета-описи) відповідає за залучення кваліфікованих кліків.

Коли мова йде про КПП, копія оголошення - це те, що викликає клік. Оскільки ви можете розміщувати свої оголошення на самій верхній частині Google, якщо ви готові запропонувати найвищі ставки, ви, безсумнівно, зможете побачити всі, хто здійснює пошук за націленими ключовими словами. Якщо копія вашої об’яви (назва та опис) не є переконливим, і ніхто не натискає на ваші об’яви, то ваш рейтинг кліків (показник кліку) зменшується, а показ ваших показів зменшується, а ціна за клік (ціна за клік) збільшується.

Це робить оптимізацію і тестування настільки важливими, і те ж саме стосується і SEO з точки зору ваших назв і метаописів. Хоча ви повинні задовольнити Google (тільки заголовок - алгоритм Google не впливає на текст опису мета), ви повинні написати їх таким чином, щоб вони привернули увагу і намалювали клік швидко.

Більшість власників бізнесу та агентства SEO зосереджуються на рейтингах у видачах, але більш ефективна стратегія буде зосереджуватись на показниках кліків для певних ключових слів та сторінок, які можна знайти в Консоль пошуку Google панель приладів.

Якщо ви помітили, що певна сторінка отримує багато показів, це явний знак того, що Google вважає її високоякісною, але якщо ваші кліки низькі, то це просто не зв'язується з людьми, які шукають саме це ключове слово.

Спробуйте змінити назву, щоб вона була більш безпосередньо пов'язаною з тим, що шукається, і використовуйте мета опис для створення виклику до дії з пропозицією, яку не можна відхилити. Тепер зверніть увагу на певні сторінки у консолі пошуку та перевірте, чи збільшуються ставки за кліками. Часто знадобиться кілька змін, щоб знайти той, який тягне високий відсоток, так що не збентежуйтеся, якщо ви не відчуєте миттєвого поліпшення.

Часто знадобиться кілька змін, щоб знайти той, який тягне високий відсоток, так що не збентежуйтеся, якщо ви не відчуєте миттєвого поліпшення

Висновок

Для того, щоб процвітати в Інтернеті потрібно освоїти кожен аспект, і я навіть не просто говорю про SEO і PPC. Ви повинні змішувати в соціальних медіа, маркетинг по електронній пошті, дисплейних оголошень і т.д. Це не тільки дає вам більше досяжності брендингу, але це також уникає стати жертвою того, щоб всі ваші яйця в одному кошику.

Google може розгорнути оновлення, яке змусить органічні рейтинги зникнути за одну ніч. Вартість реклами на Facebook може продовжувати збільшуватися до того моменту, коли вони не вигідні для вашого конкретного продукту або послуги. Є багато речей, які могли б відбутися, які повністю вийшли з-під вашого контролю.

Поради, які я зламав вище, - це способи покращити свій SEO, використовуючи висновки та дані ваших зусиль PPC. Якщо ви не запускаєте платний трафік, тепер настав час. Це не тільки може допомогти вашому бізнесу набагато швидше, але надає доступ до інформації, яка допоможе покращити ваш SEO.

Які речі ви навчилися поєднувати різні маркетингові платформи? Чи згодні ви з тим, що дані та інформація КПП можуть бути використані таким чином, що покращує пошукову оптимізацію? Дайте мені знати, що ви думаєте в розділі коментарів нижче.

Томмі Макдональд

Ви можете прочитати все про мене на сторінці "Про" тут в блозі!

Останні повідомлення від Tommy McDonald ( бачити все )

Коментарі

коментарі

Чи ведуть вони невідповідний тип відвідувача, який не має наміру купувати?
Чи є ключові слова та пошукові терміни, які тягнуть трафік, насправді не стосуються того, що ви продаєте?
Що таке диференціатор між ними?
Які речі ви навчилися поєднувати різні маркетингові платформи?
Чи згодні ви з тим, що дані та інформація КПП можуть бути використані таким чином, що покращує пошукову оптимізацію?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?