СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Як онлайн управління репутацією може збільшити SEO

  1. Що таке керування репутацією в Інтернеті? ("ORM")
  2. 5 способів онлайн управління репутацією може допомогти SEO
  3. 2. Вміст, створений користувачами, все ще є змістом!
  4. 3. Відкрийте нові ключові слова довгого хвоста
  5. 4. Випробування та перевірка соціального доказу
  6. 5. Підвищує присутність “Local 3-Pack”
  7. Заключна думка про негативні відгуки

Природно, кожен бізнес, який піклується про свою присутність в Інтернеті, хоче досягти чудової видимості пошуку та створити чудову репутацію в соціальних медіа та оглядати веб-сайти

Природно, кожен бізнес, який піклується про свою присутність в Інтернеті, хоче досягти чудової видимості пошуку та створити чудову репутацію в соціальних медіа та оглядати веб-сайти.

Але чи знаєте ви, що онлайн-відгуки можуть вплинути на ваш SEO? Це правда! Ретельне управління публічними відгуками та відгуками може позитивно вплинути на рейтинг пошуку.

Ми визначили 5 способів керування онлайн-репутацією вашого бренду, які можуть позитивно вплинути на вашу видимість пошуку, але спочатку давайте подивимося, що насправді означає керування онлайн-репутацією.

Що таке керування репутацією в Інтернеті? ("ORM")

Управління репутацією в Інтернеті - це усвідомлення публічних розмов, які люди мають про вашу компанію в Інтернеті, і керування профілем вашого бізнесу шляхом заохочення і критики для вас через соціальні медіа (Twitter, Facebook тощо) і канали огляду (Yell , TripAdvisor і т.д.). Мета полягає в тому, щоб ті, хто шукає вас в Інтернеті, зустрічалися з загальним позитивним настроєм у тих, хто працював з вами в минулому.

Відгуки та соціальні коментарі від попередніх клієнтів можуть відігравати вирішальну роль у завоюванні більшого бізнесу. 85% споживачів довіряють онлайн-оглядам стільки, скільки особисті рекомендації (Джерело: BrightLocal, 2017 ); тому практика взаємодії з тим, про що говорять люди, може бути неймовірно цінною.

Хочете знати, з чого почати з ORM? Перегляньте нашу попередню статтю 6 Основні поради для управління онлайн-репутацією .

5 способів онлайн управління репутацією може допомогти SEO

1. Списки Встановіть Вашу присутність

Пошукові системи повинні надавати своїм користувачам хороший досвід, щоб вони не раз поверталися знову. Таким чином, вони прагнуть перехресно посилатися на інформацію про компанію з списками з Інтернету, щоб переконатися, що вони надають потрібну інформацію. Тому важливо переконатися, що ваші телефонні номери, адреси електронної пошти, покажчики на карті, поштові адреси та робочі години є правильними та послідовними для всіх ваших онлайн-списків компаній.

2. Вміст, створений користувачами, все ще є змістом!

Хоча окремі огляди можуть не давати такого ж прискорення, як "встановлені" формати контенту, такі як блоги або відео, зростаючі ваші відгуки через довірені сайти, такі як Yell і Trustpilot, можуть скористатися вашим SEO в подібному ключі до того, як маркетинговий контент.

Створюючи профіль високоякісних відгуків, ви отримуєте бібліотеку свіжого, актуального та справжнього вмісту, пов'язаного з вашим бізнесом; від нейтральних, органічних третіх сторін; опубліковані на сайтах з дуже надійним оглядом. Наявність цього цінного вмісту, пов’язаного з вашою компанією, надає пошуковим системам багато контекстної інформації про вас, і ще більше для пошукових сканерів, щоб захопити.

3. Відкрийте нові ключові слова довгого хвоста

Слухання від ваших клієнтів своїми словами має свої переваги. Погляньте на мову, яку люди використовують у своїх відгуках - це може бути чудовим джерелом натхнення для ключових слів. Проведення досліджень ключових слів як експертів у вашій області - все добре і добре, але ознайомлення з lingo вашим клієнтам, коли вони посилаються на ваші продукти і послуги, може бути неймовірно проникливим і потужним. Відгуки можуть надавати велику кількість корисних, але менш корисних ключових слів із довгим хвостом, які можна включити до копії веб-сайту, щоб допомогти оптимізації.

4. Випробування та перевірка соціального доказу

Пошукові системи мають тенденцію до ранжування компаній з хорошими відгуками вище, ніж у тих, хто має низькі або неіснуючі рейтинги. Наприклад, Google розглядає відгуки від власної платформи Google My Business, а також від надійних партнерів, таких як Yell і Facebook, щоб встановити соціальну позицію компанії. Чи є компанія явно популярною і популярною? Чи є докази того, що компанія надає поганий досвід? Google розглядає відгуки та рейтинги зірок, щоб зробити висновок про те, наскільки підходить ваша компанія для запиту пошукача.

5. Підвищує присутність “Local 3-Pack”

Якщо ви коли-небудь шукали компанію в Інтернеті, є ймовірність того, що ви зіткнулися з «локальним 3-пакетом» - результати показані з невеликою картою, що вказує місце розташування і контактні дані трьох відповідних результатів. The SEO-експерти в Moz стверджують, що 13% локальних факторів ранжування 3-упаковок походить від оглядових сигналів, таких як кількість та різноманітність відгуків, створених користувачами. 13% можуть не звучати як багато, але це може легко перекинути ваги на вашу користь над конкурентом - або навпаки!

Якщо ваша компанія ще не зареєстрована Google My Business , ми настійно рекомендуємо вам зробити це, щоб допомогти вашому бренду мати шанс з'явитися в локальному 3-пакеті Google, і надати вам іншу довіру, за допомогою якої можна отримувати відгуки.

Заключна думка про негативні відгуки

Якщо ви абсолютно новачок у керуванні онлайн-репутацією, відкриття себе до відгуків може бути складною перспективою. Але якщо ви глибоко піклуєтеся про досвід клієнтів, ви навряд чи отримаєте що-небудь занадто гостре! Однак варто пам'ятати, що негативні відгуки можуть бути чудовою можливістю для вдосконалення та навчання, що дозволяє вживати заходи, щоб поганий досвід не повторився.

Ви маєте право припинити будь-який поганий досвід у зародку, перш ніж вони дістануться до Інтернету. Подумайте про те, що в ідеалі хотілося б статися, якщо клієнт подає скаргу. Використовуйте це для створення чіткого та визначеного методу ескалації та вирішення скарг - незалежно від того, чи отримані вони особисто або в режимі онлайн. Маючи план дій, коли критику приходить, ви, швидше за все, вирішувати справу полюбовно; але якщо ви летите на сидіння штанів або залишаєте персонал на власні пристрої перед негативним зворотним зв'язком, вони можуть не приймати кращих рішень для вашого бренду. Тут дійсно поганий досвід може дивуватися!

Хочете дізнатися більше про те, як перевернути клієнта з ніг на голову? Перейдіть до нашої статті Перетворення негативних відгуків на позитивний досвід .

Але якщо ви вітаєте всілякі відгуки, докладаєте зусилля для того, щоб стежити за репутацією і справедливо і відкрито займаєтесь думками клієнтів, вам нема чого турбувати - і потенційно більше виграти!

Управління репутацією є важливою частиною онлайн PR, але це може бути проблематично, коли ви жонглюєте кілька сторінок огляду, списки та платформи соціальних медіа відразу. Новий продукт Yell для управління репутацією дозволяє користувачам керувати своїми онлайн-списками підприємств, рецензіями та мережами соціальних медіа через єдину інформаційну панель. Дізнайтеся більше тут.

Що таке керування репутацією в Інтернеті?
Але чи знаєте ви, що онлайн-відгуки можуть вплинути на ваш SEO?
Що таке керування репутацією в Інтернеті?
Хочете знати, з чого почати з ORM?
Чи є компанія явно популярною і популярною?
Чи є докази того, що компанія надає поганий досвід?
Хочете дізнатися більше про те, як перевернути клієнта з ніг на голову?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?