СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Як написати вміст навколо ключових слів для підвищення вашого рейтингу

  1. 1. Дослідження ключових слів
  2. 2. Написання з ключовими словами в розумі
  3. 3. Написання довгих повідомлень
  4. 4. Ключові слова з короткою головою та ключовими словами довгого хвоста
  5. Ключові слова залишаються важливими!

Орієнтація на правильні ключові слова має величезний вплив на зростання вашого трафіку

Орієнтація на правильні ключові слова має величезний вплив на зростання вашого трафіку. Додатковою перевагою націлювання на ключові слова є те, що цей вміст принесе відвідувачам, які з більшою ймовірністю перетворять на потенційних клієнтів і продажі.

Написання контенту для SEO є набагато більше, ніж розбризкування декількох ключових слів по всьому тексту. Google, безумовно, не дуже цінує його. Мало того, що ви не зможете отримати високий рейтинг вашого сайту, але ви також ризикуєте отримати штрафні санкції. Оновлення Google, такі як Panda і Penguin, поклали край поповненню ключових слів і змусили маркетологів вмісту прийняти нові стратегії SEO і працювати набагато важче.

Однак, всупереч тому, що ви можете прочитати, ключові слова як і раніше є дуже доцільною стратегією при написанні контенту. Ви просто повинні бути готові докласти більше зусиль і бути більш тонкими під час їх реалізації. Щоб показати вам, що дослідження ключових слів і написання ключових слів на увазі все ще можуть працювати для вас, перевірте цей великий пост на SEMrush Сиед Ірфан Аджмал . На посаді він пояснює, як він збільшення доходу на 23,85% через 6 місяців, тільки реалізуючи ту саму стратегію.

На додаток до цього, ми збираємося поділитися деякими порадами та прийомами щодо того, як ви повинні орієнтуватися на правильні ключові слова і писати повідомлення навколо них, які ваша аудиторія знайде корисною, і Google матиме високий рейтинг. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

1. Дослідження ключових слів

Одним з найкращих інструментів, які можна використовувати для націлювання на правильні ключові слова для створення вмісту, є SEMrush. SEMrush є одним з наших фаворитів, оскільки дозволяє нам зазирнути на те, що роблять наші конкуренти, які ми потім використовуємо як основу для покращення нашого вмісту. Але, крім цього, SEMrush є справжньою золотою інформацією. Якщо ви ще цього не зробили, створіть обліковий запис і увійдіть. Після входу в систему введіть URL-адресу, про яку ви хочете дізнатися більше. Ми збираємося використовувати Business.com як приклад.

Зліва ви побачите посилання "Organic Research". Після натискання на неї ви перейдете до розділу "Позиції" веб-сайту.

Після натискання на неї ви перейдете до розділу Позиції веб-сайту

Навіть на перший погляд, ви зможете знайти тональну інформацію, яка надасть вам краще уявлення про будь-який веб-сайт, включаючи такі речі, як рейтинги ключових слів, трафік, обсяг пошуку, складність ключових слів і вартість трафіку.

Це хороша стратегія для вибору ключових слів, які ви вже оцінюєте (перші 50 позицій), які мають об'єм пошуку 1000 або вище.

Давайте подивимося на ключові слова з високим трафіком у нашому прикладі URL, націленому на Business.com.

com

Балансування обсягу та релевантності полягає в тому, як можна отримати найкращі ключові слова для націлювання, навколо яких можна створити свій вміст. Тепер прийшов час почати писати.

2. Написання з ключовими словами в розумі

Як ми вже згадували раніше, начинка ключових слів є однією з найбільш застарілих і невдоволених практиками, які можна застосовувати при створенні вмісту навколо ключових слів. Не тільки Google рейтинг вашого сайту нижче, але посади і статті, які забиті до країв ключові слова і фрази, часто безглузді або просто смішно, також уникати читачів, тому що вони не в змозі знайти що-небудь цінне в цих посадах.

Однак це не означає, що ви повинні відмовитися від вставки декількох ключових фраз, які мають сенс, і які змушені знайти себе в статті. Якщо ваша ключова фраза - "цифрова фотографія Мексики", вона звучить абсолютно кульгаво і неприродно. Але, якщо ви реалізуєте його більш органічно і сказати, що "цифрова фотографія в Мексиці більш популярна, ніж будь-коли", це звучить набагато краще.

Але, якщо ви реалізуєте його більш органічно і сказати, що цифрова фотографія в Мексиці більш популярна, ніж будь-коли, це звучить набагато краще

Що стосується щільності ключових слів, потрібно бути обережним. Якщо ви дійсно пишете статтю про цифрову фотографію, вам не потрібно викидати ключові слова, такі як «цифрова фотографія» кожні 50 слів або близько того. Читачі вже знають, що стаття стосується тієї самої теми, так що нагадуючи їм про це кожні 30 секунд, це просто нахабне наповнення ключового слова. Прагніть на 1-3% щільність ключових слів при вставці ваших ключових слів, зберігаючи при цьому хорошу читабельність і цінність ваших повідомлень. Все, що більше, і ви будете приземлятися в гарячій воді з Google.

3. Написання довгих повідомлень

Ми говоримо як про довгі статті, які складаються принаймні з 1000 слів довго або краще, довжиною близько 1500 слів, а також поглиблені посади, які складають понад 2000 слів. Хоча це не обов'язково правило, більш довгі статті, як правило, забезпечують більшу цінність для читача, більш корисні дані, тому що є просто більше місця для письменника, щоб потрапити у справу.

Крім того, Google надає перевагу більш довгим статтям, оскільки вони мають більше матеріалу для своїх павуків, щоб аналізувати і класифікувати належним чином. Так чому ж не всі просто пишуть ці масивні посади? Відповідь проста: їм важко писати, і вам доведеться назавжди завершити її.

Відповідь проста: їм важко писати, і вам доведеться назавжди завершити її

Більш довгі статті дозволяють отримати будь-яку природну комбінацію відповідних ключових слів у вашій статті. Крім того, більш довгі статті будуть тримати ваші читачі набагато довше на вашому сайті, і ви отримаєте більше коментарів, посилань і акцій соціальних медіа, ніж звичайно, писати короткі повідомлення. Перевіряти Як легко писати чудовий вміст довгої форми .

Там, де розміщення ключових слів має значення, на початку статті, переконайтеся, що перегляньте своє введення кількома націленими ключовими словами.

4. Ключові слова з короткою головою та ключовими словами довгого хвоста

Як ключові слова з коротким головою, так і довгі хвости мають свою частку прихильників і недоброзичливців. Ми говоримо, чому ви не можете мати обох? Насправді вам потрібні обидва. У випадку, якщо ви не знайомі з терміном, ключові слова з довгим хвостом - це, звичайно, довгі фрази, які є надзвичайно специфічними, але які, швидше за все, будуть використовуватися читачами, які близькі до придбання чогось необхідного.

З довгого хвоста ключові слова, ви збираєтеся зіткнутися з набагато менше конкуренції, і ви будете відчувати короткострокові вигоди, тому що люди, які шукають ці довгі хвости ключові слова прийдуть прямо на ваш сайт.

Ключові слова з короткою головою, з іншого боку, набагато менш специфічні і набагато ширше за межі аудиторії. З короткостроковими ключовими словами, однак, ви зіткнетеся з великою конкуренцією, але оскільки ви виробляєте якісний контент і стаєте надійним джерелом інформації, ці короткострокові ключові слова почнуть працювати на вашу користь.

Ви просто повинні бути терплячими і працювати над створенням великого вмісту. Після того, як ви створили свою репутацію, у вас будуть люди, які шукають загальні терміни, такі як "цифрова фотографія", і натискаючи на ваші посилання, тому що вони пробилися до перших сторінок Пошуку Google.

Ключові слова залишаються важливими!

Єдине, що відрізняється, це те, як ви будете використовувати їх, щоб зробити вас зміст SEO-дружніх. Давно пройшли дні набору ключових слів. Тепер це все, що потрібно зробити, щоб створити високоякісний контент, який читачі захочуть прочитати. Ви будете використовувати цей вміст як основу для ключових слів і маркетингових кампаній. Реалізуйте пропозиції в цій статті, і ви зможете збільшити трафік і доходи в найкоротші терміни. Він працював для нас і буде працювати для вас.

Автор: Micheal є фахівцем з маркетингу в службі написання резюме Резюмепланет . Він любить блоги про бізнес, маркетинг, SMM, продуктивність та особисте зростання. У його паралельному житті, він любить походи і не може чекати, щоб побачити Гімалаї один з цих днів. Слідуйте за ним Twitter і Facebook .

____________
Кредит на зображення dryicons

Так чому ж не всі просто пишуть ці масивні посади?
Ми говоримо, чому ви не можете мати обох?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?