СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Як купувати посилання в SAPE. Керівництво для початківців

  1. Як купувати посилання в SAPE для просування сайту в пошукових системах
  2. Підготовка і створення нового проекту для закупівлі посилань в SAPE.
  3. Налаштування фільтрів для покупки посилань в SAPE
  4. Відбір донорів при купівлі посилань в SAPE
  5. Контроль куплених посилань

Як купувати посилання в SAPE, щоб досягти максимального ефекту при мінімальних витратах Як купувати посилання в SAPE, щоб досягти максимального ефекту при мінімальних витратах? Це питання хвилює як досвідчених веб-майстрів, так і новачків. Але, якщо перші мають досвід і знання, і можуть ефективно закуповувати посилання, то новачки витрачають чималі бюджети практично безрезультатно.

На форумах нерідко можна зустріти рада: якщо не вмієте купувати посилання в SAPE, найміть досвідченого оптимізатора. В якійсь мірі це правильно. Але ж потрібно і самому вчитися цьому мистецтву.

Свого часу я прийшов на біржу посилань саме в якості оптимізатора. І, природно, перший досвід був не надто вдалим. Гроші з рахунку спливали швидко, а посилання не індексувалися, відвалювалися. Доводилося знімати одні, купувати інші, пробувати різні фільтри. Загалом, хотілося якнайкраще, але дешевше. А так не виходило.

Довелося трохи переглянути свої погляди в налаштуванні фільтрів, в підході до оцінки майданчиків, і ситуація змінилася. За останні 6 місяців із закуплених посилань відвалилося всього кілька штук. А це вже непоганий результат. І найголовніше, посилання перестали «блимати», що позитивно позначилося на просуванні сайту.

Перед тим як купувати посилання в SAPE, визначитеся, чого ви хочете досягти. Залежно від мети будуть відрізнятися і методи. Якщо потрібно підвищити тИЦ , Щоб ще дорожче продавати посилання, тоді справа йде простіше. Вам важливіше кількість. Якщо мета - просування в пошукових системах , Тут потрібна якість.

Як купувати посилання в SAPE для просування сайту в пошукових системах

Щоб не плутатися розіб'ємо все на кілька етапів:

1. Підготовка і створення нового проекту.

2. Настоянка фільтрів.

3. Відбір донорів.

4. контроль .

Підготовка і створення нового проекту для закупівлі посилань в SAPE.

Отже, у нас є сайт, який ми хочемо просунути в пошукових системах. У чому полягає підготовка? потрібно вибрати запити , За якими будемо просувати сайт, і сторінки під них.

Рекомендацій по підбору запитів можна знайти дуже багато. Але ми не будемо вдаватися до допомоги різних сервісів. Якщо хочемо, щоб все було якісно, ​​робимо руками. Краще один раз добре попрацювати, ніж потім судорожно щось виправляти.

Отже, скористаємося сервісом статистики LiveInternet. Відкриваємо статистику по пошуковим фразам і натискаємо на вкладку «по місяцях».

Тепер вибираємо запити. Для цього копіюємо, скажімо, перші 20 (кількість залежить від того, скільки запитів для просування потрібно підібрати) в Exel і по черзі підставляємо в. Потім вписуємо навпроти кожного кількість показів на місяць, при цьому вибираємо кращі (ті, де найбільше показів).

Перевіряємо, яку позицію вони займають у видачі пошукових систем. Для цього по черзі підставляємо їх в пошук і дивимося результат. Якщо якийсь запит виявиться в ТОП 10, може і не варто купувати на нього посилань. Залежно від положення у видачі та сайтів конкурентів, можна отримати хоча б приблизне уявлення про кількість необхідних посилань.

Після такого аналізу у вас залишиться певна кількість запитів, які потрапили в ТОП 20-30 тільки за рахунок внутрішньої оптимізації , І, відповідно, просунути їх буде набагато легше.

Припустимо, таких запитів виявилося 5. Кількість сторінок, на які вони ведуть, може бути як 5, так і 2-3. Але для прикладу візьмемо 5 запитів і 5 сторінок.

Отже, ми хочемо бачити наш сайт хоча б в ТОП 10 по 5-ти запитам. Відразу виникає питання: як купувати посилання? Все з точним входженням ключа або потрібно розбавляти анкор, щоб вони виглядали більш природно. Якщо достатньо буде 20 - 30 посилань, можна брати все з обраними анкорами. Якщо їх, скажімо, більше 50, буде виглядати не дуже природно, тому потрібно розбавляти.

Наприклад, просуваємося за запитом «створити сайт». Розбавити можна наступними фразами:

створити сайт безкоштовно;

створити сайт швидко;

створити сайт в інтернеті;

http: //;

тут;

тут.

Ну і останнє. Не обмежуйтеся «голої» посиланням. Оточіть її осмисленим текстом. Це зробить посилання трохи природніше для пошукових систем. І що найголовніше, так ми зможемо відокремити її від інших (Зазвичай вони розташовуються в блоках). Уявіть, що ви купили посилання з анкором «створити сайт», а поруч виявилася посилання «порно» (звичайно, таких сайтів слід уникати, але все ж).

Сторінки для просування визначені, анкор складені і оточені осмисленим текстом, тепер можна починати купувати посилання в SAPE.

Створюємо новий проект. Якщо сайтів багато, для зручності можна називати їх по імені домену.

Тепер додаємо наші сторінки.

Пишемо URL і назва

І додаємо тексти.

Повторюємо цю процедуру для всіх обраних сторінок. Отримуємо 5 url і для кожного кілька анкоров: один з точним входженням, інші розбавлені. Як варіант, кожен url можна додати 2 рази: в першому вказати точне входження ключа, у другому розбавлене. Але це вже за бажанням.

Налаштування фільтрів для покупки посилань в SAPE

На цьому підготовка закінчена. Тепер розглянемо безпосередньо, як купувати посилання в SAPE. Найскладніше в цьому процесі - правильно налаштувати фільтри , За якими і буде вестися закупівля.

Щоб знайти оптимальний варіант, який при мінімальних витратах дасть хороший результат доведеться багато експериментувати. Але іншого шляху все одно немає. Ніхто не стане ділитися робочим фільтром. Тому все доведеться робити самому.

Фільтр налаштовується за багатьма параметрами і щоб оцінити вплив кожного буде потрібно багато часу і різні майданчики. У нас цієї можливості немає, тому визначимо ті, які можна виставити один раз і більше не змінювати:

- область пошуку: основна база;

- рівень домену: другого рівня;

- рівень вкладеності сторінки: 2,3 (можна і 1, але коштувати буде дорого);

- наявність в Yandex: так;

- наявність в Google: так;

- не відображати сайти вже куплені в рамках інших url поточного проекту: ставимо галочку.

У мене ці настройки незмінні для будь-якого фільтра. Не бачу особливого сенсу щось змінювати. Хіба що потрібно закупити так звані «морди». А ось з іншими параметрами можна експериментувати:

- зовнішніх посилань: для своїх проектів я ставлю до 2;

- прогнозоване число зовнішніх посилань: до 3;

На цей рахунок думок дуже багато. Але мені здається, що краще заощадити на тИЦ, який з легкістю накручують досвідчені вебмастера, зате буде всього одна зовнішня посилання на вас.

- домен за 180 днів. Тут особливо і пояснювати нічого. Якщо сайту всього 2-3 місяці, а він уже продає посилання, дорога для нього одна - в бан. Можна вказувати і старше року, але тоді значно зросте ціна. А нам потрібно знайти баланс ціна-якість.

- наявність в YACA і DMOZ: не має значення. Звичайно, присутність в цих каталогах вітається, але знову-таки - ціна. Інша справа, якщо ваш сайт також знаходиться в YACA, тоді такі посилання дадуть більший ефект.

- тематика майданчика: вибирати тільки тематику. для нарощування тИЦ сапою це може і не важливо, але для просування сайту в пошукових системах - бажано.

- доменна зона : Ru, com;

- тИЦ. Тут складно давати рекомендації. Для просування сайту потрібно купувати різні посилання. Припустимо, на один url ви вирішили купити 100 посилань. Є сенс закупити їх таким чином:

тИЦ від 0 до 20 - 70-80 штук;

тИЦ від 40 до 100 - 20-25 штук;

тИЦ більше 100 - 3-5 штук.

Отже, для кожного варіанту потрібно налаштувати свій фільтр.

- ціна. З ціною теж можна пограти. Але щоб зорієнтуватися, скільки взагалі знайшлося сайтів по вашому фільтру, залиште поле порожнім. Подивіться скільки буде майданчиків, і з якими цінами, і тоді виставите прийнятну.

Відбір донорів при купівлі посилань в SAPE

На цю тему можна написати окремий пост . Способів багато, включаючи повністю автоматизовані. Але не один алгоритм не зробить цього краще вас. Тому відбір донорів, при купівлі посилань в SAPE краще проводити вручну.

Отже, фільтр налаштований, заявки почали надходити. Які приймати, а які ні? Як відбирати донорів:

1. Перше, на що слід звернути увагу - це кількість сторінок в індексі Яндекса і Гугла. Якщо їх мало або занадто велика різниця між двома пошуковими системами, це повинно викликати побоювання. Або хоча б змусити придивитися до сайту уважніше.

2. Наявність в індексі сторінки, на якій буде розміщено посилання.

3. Кількість зовнішніх посилань - чи відповідає заявленому.

4. Кількість тексту на сторінці. Якщо написано всього 3-4 пропозиції (читати як «сторінка створена для продажу посилань ») Краще відразу відмовитися.

5. Розташування та оформлення посилань. Здавалося б, яка різниця, адже нам важлива проіндексована посилання, а не те, де вона буде розташована. Але не все так просто. Я вже писав, як встановити код сапи , Щоб сподобатися рекламодавцям і уникнути санкцій пошукових систем. Так ось, не потрібно думати, що пошукачі не розуміють, чому посилання розташована в підвалі, та ще й найдрібнішим шрифтом. Намагайтеся купувати посилання в SAPE, які будуть розташовуватися в сайдбарі або в пості. Причому не замасковані, а красиво оформлені.

6. тИЦ. Звичайно, в фільтрі ми його поставили, але якщо після чергового апдейта його значення змінилося в меншу сторону, деякі веб-майстри не поспішають замовляти його оновлення.

7. Відвідуваність. Як показник оцінки якості донора мало ким приймається в розрахунок. А дарма. На якомусь сайті мені попалася фраза: «Сайт, на якому постійно тусуються люди, ніколи не потрапить в бан». Звичайно щодо «ніколи» це голосно сказано, але частка правди в цьому є. І справа не в відвідуваності, як такої, а в тому, що сайт створений не тільки для торгівлі посиланнями. Отже, у нього набагато більше шансів уникнути санкцій.

Контроль куплених посилань

Як купувати посилання в SAPE більш менш розібралися. Але їх потрібно ще й контролювати . Перевіряйте час від часу посилання на проіндексованості. Якщо вони не потраплять в індекс через 3 - 4 тижні, знімайте і купуйте нові.

На сьогодні все. Якщо є питання, задавайте їх у коментарях. Читайте також, як продавати посилання , Щоб уникнути санкцій пошукових систем.

Popularity: 39%

Схожі записи:

У чому полягає підготовка?
Які приймати, а які ні?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?