СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Як допомогти розкрутитися новому каналу YouTube?

Привіт друзі! У цій статті хочу поділитися з вами порадами по розкрутці нового каналу на Ютуб. Розповім, як я допомагаю своєму новому каналу набирати перегляди і передплатників за рахунок уже наявних ресурсів. Тематика даного каналу - кулінарія, поради господаркам по дому, побутові Лайфхак і т.п.

Щоб залучити аудиторію на новий канал, в першу чергу, я активно використовую два інших своїх YouTube-каналу з близькою тематикою. Один з них присвячений красі, моді, догляду за собою, є і відео з кулінарії. Канал має 1687 передплатників і в районі 55 000 переглядів в місяць. Другий (більший, сірий кулінарний канал) - 10 000 передплатників і 137 000 переглядів.

У плейлисти цих каналів я додаю відеоролики зі свого нового каналу. Самі плейлисти виведені в якості розділів на головних сторінках каналів.

Самі плейлисти виведені в якості розділів на головних сторінках каналів

Крім того, на сірому каналі у мене є кілька найпопулярніших роликів. У них я додала підказки з посиланням на авторські відео зі свого каналу з тією ж і близькою темою. Ці відео стали набирати більше переглядів, в порівнянні з іншими.

Ці відео стали набирати більше переглядів, в порівнянні з іншими

З цих же каналів я ставлю лайки відеороликів на своєму новому каналі. Так, вони додаються в окремий плейлист «Сподобалися», доступ до якого я зробила відкритим. Цей плейлист також можна вивести на головну сторінку каналу в якості розділу.

Цей плейлист також можна вивести на головну сторінку каналу в якості розділу

Для просування нових роликів я використовую і Google+ сторінки своїх каналів. У кожного мого каналу є оформлена Гугл + сторінка. Вони живі, постійно поповнюються контентом: відео, статтями, репоста корисних матеріалів з інших + сторінок і спільнот, за рахунок чого набирають передплатників і перегляди.

Відео з нового каналу я публікую відразу на трьох своїх + сторінках: тієї що прив'язана до цього каналу, і сторінках 2 інших каналів, про які писала вище. Якщо нова сторінка поки ще тільки розкручується, набирає першу аудиторію і особливого трафіку на відео з неї немає, то 2 інші, вже усталені, завжди приносять додаткові перегляди. А іноді відео добре «вистрілює», його лайкають (плюсують) і активно репоста. Як вийшло з цим:

Якщо вже заговорила про соцмережі Google +, то хочу ще раз згадати про активну публікації анонсів з відеороликами в тематичних спільнотах. У жіночій тематиці (краса, догляд за собою, кулінарія) їх більш ніж достатньо. І аудиторія тут досить активна, тобто люди лайкають, пишуть коментарі, репоста. Так що, я не пропускаю можливість проанонсувати нове відео в цих групах.

Виглядає це так:

1. Спочатку я через пошук соцмережі Google+ знайшла відповідні для себе спільноти. Проаналізувала їх активність, як часто оновлюються, які у них правила, чи можна публікуватися, або в співтоваристві публікується тільки адмін.

2. Далі, кожен раз при виході нового відео я пишу для нього невеличкий анонс і публікую його по групах. Там, де є тематичні розділи, обов'язково вибираю найбільш релевантний. Додаю в анонс кілька # хештегів з ключовими словами, ставлю йому лайк (плюсую).

3. Проявляю активність в співтоваристві - проходжу по публікаціям інших авторів. Ті, що мені здаються цікавими - лайкать, роблю репости на свої сторінки і можу коментувати. Частина авторів відповідають взаємністю, також додає лайки і репоста мої публікації. Що мене цілком влаштовує :)

В принципі, це основні ресурси, які я застосовую для розкрутки свого нового каналу. Крім них, використовую інші соцмережі (створила свої групи у Вконтакте, Фейсбуці, Однокласниках), публікую відео в своїх соціальних профілях (Вконтакте, Pinme). Використовую жіночий блог, групи на Сабскрайбе.

Ще один варіант, до якого у мене поки не дійшли руки - публікація рецептів з відео на кулінарних порталах (якщо у вас також кулінарний канал). Портали типу Поваренок.ру, RussianFood, де можна зареєструватися і додавати свої рецепти. Нещодавно мені надійшла така пропозиція:

Думаю, що спробувати можна.

Нижче ви можете подивитися наочне відео до статті:

На цьому статтю завершую. З радістю відповім на ваші питання і коментарі. На цьому статтю завершую

Бажаю успіхів!

З повагою, Вікторія Карпова

РЕКОМЕНДУЮ ОЗНАЙОМИТИСЯ ТАКОЖ З ЦИМИ МАТЕРІАЛАМИ:

Про плейлистах на Ютубі
Джерела трафіку для вашого YouTube-каналу
Навігація по Ютуб-каналі (розділи, перелінковка)
Де пройти якісне безкоштовне навчання по YouTube

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?