СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Як боротися з негативними SEO і підтримувати свій рейтинг органічного пошуку

 1. Що таке негативний SEO і як він працює?
 2. Чому в блакитному пеклі хто-небудь проводитиме негативний SEO?
 3. Які ключові ознаки негативної атаки SEO?
 4. 1. Раптове падіння органічного пошукового трафіку
 5. 2. Google повідомляє вам про ручне покарання
 6. 3. Ваш індивідуальний рейтинг ключових слів знизився
 7. Різні негативні тактики SEO потрібно знати
 8. 1. Створення посилань (низька якість або посилання на спам)
 9. 2. Атака видалення посилання
 10. 3. Вискоблювання та копіювання вмісту
 11. 4. Підроблені негативні відгуки
 12. 5. Взяття сайту
 13. Як захистити себе від негативного SEO
 14. 1. Будьте в пошуку будь-яких ознак нападу
 15. 2. Скористайтеся інструментом Google Disavow Tool
 16. 3. Контролюйте свій профіль зворотного зв'язку
 17. 4. Шукайте зібраний вміст
 18. 5. Контролюйте свої соціальні медіа або згадки про бренд
 19. 6. Оновіть безпеку
 20. Висновок

Багато речей може статися, коли ви там робите все можливе, щоб вища ранг в пошукових системах, особливо Google.

Як люди використовують SEO повністю залежить від них. Є ті, хто використовує SEO назавжди і тих, хто використовує його для заподіяння шкоди іншим.

Хоча ви не завжди можете очікувати катастрофи в SEO, є рідкісна (але реальна) загроза, яка лякає більшість власників інтернет-сайтів, які прагнуть побудувати успішний бізнес: Негативний SEO.

Так, негативний SEO може статися з будь-яким, як це сталося зі Спенсером Хоусом від нішевих переслідувань . Його проектний сайт, BestSurvivalKnifeGuide.com, отримав покарання у 2013 році.

Це призвело до різкого падіння рейтингу Google. У той же час, Haws втратив свій прибутковий партнер.

Як це сталося?

Розслідувавши це питання за допомогою свого друга, Хоус виявив, що хтось побудував тисячі неприродних, спам-зв'язків, що вказують на його сайт.

У 2012 році Google випустила свій алгоритм Penguin, який карає веб-сайти, які отримували неприродні посилання. Наведені нижче дані показують "негативні пошуки SEO", які зростають у тому ж році:

Джерело зображення: Moz

Те, що сталося з Haws, є лише одним із способів, якими люди використовують для запуску негативну атаку SEO на веб-сайті, і ще є кілька, про які ми будемо говорити далі в цій статті.

Але спочатку давайте вивчимо основи негативного SEO ...

Що таке негативний SEO і як він працює?

Негативний SEO - це величезна проблема, яка підриває ваші зусилля по оптимізації для SEO. Це в основному відноситься до набору спаму або чорна капелюх практики це зроблено з єдиною метою зменшити ваш важко зароблений рейтинг.

Самі об'єкти в конкурентних нішах, таких як онлайн-казино та азартні ігри, є найпоширенішими цілями. Спокійніші теми рідше піддаються нападам. Тим не менш, він як і раніше платить, щоб бути додатковою пильністю, незалежно від ніші або галузі ви знаходитесь.

Можливо, ви не знаєте, що ви є жертвою цієї тактики, якщо ви регулярно не відстежуєте своє органічне ранжування пошуку та профіль зворотного зв'язку.

Як і Спенсер Хоус, хтось або недобросовісна компанія захоче саботувати ваш успішний сайт, втручаючись у бідну тактику, щоб отримати його покарання.

Якщо ви навмисно не займалися тіньовими методами SEO, щоб надмірно оптимізувати свій сайт, купили пакет будівельних посилань від компанії, або випадково передали SEO на фрілансер, ви можете сміливо припустити, що ви потрапили в негативну атаку SEO.

Негативний SEO є такою серйозною проблемою для власників онлайн-бізнесу. Не секрет, що при зменшенні рейтингу ваш трафік зменшується. Низький трафік = втрата доходу.

Чому в блакитному пеклі хто-небудь проводитиме негативний SEO?

Пам'ятайте, що не всі речі негайно негативні SEO. Негативне SEO обмінюється і здійснюється іншою особою (так, а не ви) з двох можливих причин:

 • Ви вчинили ворогів в Інтернеті - У рідкісних випадках люди, з якими ви мали боротьбу або суперечку з (клієнтом або діловим партнером), серйозно хотіли повернутися до вас і побачити, що ваш бізнес знижується.
 • Конкуренти, які хочуть випередити вас - Очевидно, деякі конкуренти, які хочуть швидко ранжувати, позбавляються від білої практики SEO. Оскільки ви є конкуруючим сайтом, вони не хочуть нічого більше, ніж знизити або побачити, як ви зникаєте під час пошуку.

Які ключові ознаки негативної атаки SEO?

Про це свідчить таке:

1. Раптове падіння органічного пошукового трафіку

Якщо ви регулярно контролюєте трафік сайту за допомогою Google Analytics, ви повинні раптово знизити кількість відвідувань у мережі.

Джерело зображення: Ahrefs

2. Google повідомляє вам про ручне покарання

Під час ручного покарання ви отримуєте повідомлення електронної пошти від Google, яке повідомляє, що вони виявили дії на вашому сайті, які не відповідають правилам для веб-майстрів.

Увімкнувши ці сповіщення електронної пошти від Google, переконайтеся, що ви вибрали "Усі питання" для типів проблем, про які потрібно сповіщати Google. Натисніть Зберегти.

Натисніть Зберегти

Джерело зображення: Kissmetrics

3. Ваш індивідуальний рейтинг ключових слів знизився

Відстежуйте розташування ключових слів, які ви оптимізуєте для використання Монітор зворотні посилання або Ahrefs . Якщо багато найважливіших ключових слів було видалено або знижено, очікуйте, що трафік також зменшиться.

Різні негативні тактики SEO потрібно знати

У цьому розділі ми розглянемо різноманітні негативні тактики використання SEO. Таким чином, ви зможете легко виявити його та вжити заходів для захисту вашого веб-сайту.

Ось загальна тактика:

1. Створення посилань (низька якість або посилання на спам)

Ваші рейтинги веб-сайтів не зачіпаються лише одним або двома спам-посиланнями, що вказують на нього. Ось чому, коли ви нападу з негативним SEO, він завжди включає в себе "ланки ферм" або важкий приплив зворотних посилань оптимізації для одного якоря тексту.

Такий прив'язаний текст може бути абсолютно не пов'язаний з вашим сайтом або ключовим словом ніші (що дає уявлення про те, що ви намагалися маніпулювати вашим профілем зворотного зв'язку).

Цей надмірний обсяг поганих зворотних посилань і надмірна оптимізація опорного тексту можуть отримати покарання за допомогою програми Penguin або веб-спаму Google.

Spammy або низька якість посилання будівля є загальною тактикою, ви повинні стежити. Ці посилання походять від спам-статей на блогах зі спамом, коментують спам, зламані сайти, сайти іноземних мов, порно-сайти та каталоги низької якості.

2. Атака видалення посилання

Стратегія атаки на видалення посилання виглядає так: зловмисник претендує на те, що ви та електронною поштою веб-сайт, на якому у вас є найкращі зворотні посилання, запитуючи, що вони з певних причин видаляють ці вихідні посилання.

Такі прохання є фактично сумнівними, особливо якщо такі посилання на авторитетні веб-сайти носять редакційний характер . Це означає, що посилання були побудовані з використанням хорошого змісту та онлайн маркетингових методів, таких як написання якісного вмісту блогу. Редакційні посилання заробляються, не оплачуються.

У випадку, якщо ви отримаєте повідомлення електронної пошти від компанії, яка хоче, щоб ви зняли їхні клієнтські посилання на вашому сайті, спробуйте розібратися з цим питанням, і ви зрозумієте, що ці запити електронної пошти просто шахрайські.

3. Вискоблювання та копіювання вмісту

Все, що ви бачите в Інтернеті, є в основному вмістом. Ви знаєте, що високоякісний контент створює лояльних читачів і ефективно генерує конверсії і продажі.

Хоча це велика річ мати сотні до тисяч людей, які приходять на ваш сайт, щоб споживати ваш контент, майте на увазі, що ваші цінні частини вмісту блогу можна легко скопіювати і дублювати на інших веб-сайтах.

Небезпека бути жертвою цієї негативної тактики SEO полягає в тому, що скорбована версія веб-копії може бути першою, яка буде індексована. Якщо Google вперше індексує дубльовану версію, вона відображатиметься в результатах пошуку, а не в оригінальній копії.

Отже, ваш сайт може бути покараний і повністю вилучений з пошуку. Хоча цей випадок є рідкісним, той факт, що це можливість, змушує вас бути більш захисним для вашого вмісту.

4. Підроблені негативні відгуки

Зловмисники, які прагнуть саботувати ваш онлайн-авторитет, створюють помилкові негативні відгуки про ваш бізнес. Хоча негативні відгуки можуть бути корисними для бізнесу, щоб поліпшити і зростати, підроблені, створені з метою знищення вашого рейтингу, є справжнім головним болем.

Зазвичай ви можете помітити їх на сайтах соціальних медіа та онлайн-списках, як Google My Business і Yelp. Як правило, ці помилкові відгуки приходять з декількох чисел.

Переконайтеся, що ви стежите за і негайно вирішувати ці погані згадки, перш ніж повністю зруйнувати вашу репутацію і вимкнути ваших кращих клієнтів.

5. Взяття сайту

Нарешті, найгірший можливий вид негативного SEO, який ви ніколи не захочете зіткнутися, це сайт hack. Мабуть, найважливіше, що ви повинні переконатися в тому, щоб захистити свій сайт від зловмисних хакерів.

Ця деструктивна тактика може надзвичайно вплинути на вашу справу.

Три загальні способи, якими ваш сайт може бути зламаний, - це атаки грубої сили, SQL ін'єкційні хаки (крадіжка номерів кредитних карток і видалення даних), а також крос-сценарії (перенаправлення трафіку на інший сайт).

Знайте, що коли ваш веб-сайт зламаний, ваша комерційна інформація та інформація про ваших клієнтів ставиться на карту.

Як захистити себе від негативного SEO

Я впевнений, що ви ніколи не зможете дозволити собі засудити ваш сайт. Нарешті, ми розглянемо кілька методів, щоб запобігти пошкодженню негативного SEO все, на що ви працювали.

1. Будьте в пошуку будь-яких ознак нападу

Найважливіший крок, який ви повинні зробити, щоб пом'якшити збитки, - бути на пошуках ключових показників негативного SEO. Як ми вже згадували раніше, можна легко зробити це, налаштувавши Інструменти Google для веб-майстрів, щоб сповістити вас електронною поштою про проблеми з сайтом:

 • Сайт злому
 • Ваш веб-сайт не проіндексований
 • Ваш веб-сайт отримав від Google ручний штраф

Якщо ви впевнені, що ви нічого не зробили, щоб зменшити SEO, це може означати, що ваш сайт піддається нападу.

2. Скористайтеся інструментом Google Disavow Tool

Тобі потрібно скористайтеся інструментом Google Disavow якщо ваш сайт отримав потік низькоякісних або спам-листів з кількох місць в Інтернеті, і ви отримали ручне покарання. Відхиляючи ці посилання, це схоже на те, щоб повідомити Google, що ви не хочете, щоб вони розглядали ці посилання для рейтингу вашого сайту.

Google попереджає, що вам потрібно діяти обережно під час використання свого інструменту відмови (див. Скріншот нижче). Використовуйте його в крайньому випадку, якщо власник сайту ніколи не відповідає на ваше повідомлення електронної пошти з проханням зняти ці погані посилання.

Використовуйте його в крайньому випадку, якщо власник сайту ніколи не відповідає на ваше повідомлення електронної пошти з проханням зняти ці погані посилання

3. Контролюйте свій профіль зворотного зв'язку

Слідкуйте за посиланнями, які час від часу отримує ваш сайт. Щоб заощадити час і зусилля при перегляді зворотних посилань вашого сайту щодня, це відмінний інструмент для використання Монітор зворотні посилання .

Монітор зворотні посилання допомагає вам відстежувати ваші найкращі зворотні посилання і отримувати повідомлення з новими, автоматично надсилаючи вам поштові оновлення. Все, що вам потрібно зробити, це додати домени, і будь-які зміни, які відбуваються на вашому сайті, будуть доставлені до папки "Вхідні" під час відпочинку.

До речі, я маю також відзначити, що за допомогою цього інструменту ви зможете відфільтрувати ваші низькоякісні та спамні зворотні посилання. Ви можете завантажити цей список і скачати його на інструменти для веб-майстрів Google.

4. Шукайте зібраний вміст

Простий спосіб перевірити, чи ваш вміст було зібрано та опубліковано в інших місцях, - це використання інструмента Copyscape . Ви можете додати свій домен або частину вмісту, і інструмент буде негайно показувати вам, де знаходиться знайдений вами вміст.

Зупиніть цю негативну практику SEO, звернувшись до сайту, де ви знайшли свій скопійований вміст. Дозвольте власнику сайту знати, що ви негайно видаляєте ваш вміст. Знайдіть контактну форму сайту, адресу електронної пошти або сторінки соціальних медіа.

Якщо ці дані недоступні, провести Whois Lookup перевірити ім'я власника сайту, адресу електронної пошти та номер телефону. Якщо власники цих сайтів не відповідають на ваш запит, ви можете подати сповіщення про порушення в Google .

5. Контролюйте свої соціальні медіа або згадки про бренд

Mention.net це відмінний інструмент, який можна використовувати для моніторингу всього, що говориться про вас у мережі. Використовуючи цей інструмент, ви можете виявляти тремтіння бренду, підроблені негативні відгуки та підроблені облікові записи вашого підприємства, щоб можна було негайно вжити заходів.

Просто виберіть джерела (сайти соціальних медіа, форуми, зображення тощо), які ви хочете, щоб Mention.net контролював і вводив бажане ключове слово.

net контролював і вводив бажане ключове слово

Джерело зображення: Підприємець

6. Оновіть безпеку

Оскільки ви не можете дозволити собі, щоб наші онлайн-інвестиції були марними, переконайтеся, що ви підвищуєте рівень безпеки, щоб захистити свій сайт від хакерів.

Оскільки ви наразі використовуєте програми з відкритим кодом на своєму сайті, тримайте їх оновленими. Таким чином, зловмисники не зможуть отримати доступ до вашого сайту за допомогою цих програмних засобів. Для цього просто введіть панель інструментів WordPress і натисніть кнопку Оновлення, щоб оновити плагіни.

Якщо ви зберігаєте конфіденційну інформацію про клієнта, таку як паролі, адреси електронної пошти та номери кредитних карт, розгляньте можливість інвестування в сертифікат SSL. Це шифрує ваш веб-сайт, роблячи його більш надійним і безпечним для відвідувачів і споживачів вашого сайту.

Висновок

Якщо ваш сайт і рейтинг постраждали від негативного SEO, знайте, що його можна вирішити і протистояти, дотримуючись стратегій на цій посаді.

Як і Spencer Haws, ви зможете відновити будь-який збиток, що відбувається на вашому сайті.

Після декількох кроків, щоб впоратися з покаранням (зв'язавшись з сайтами, щоб видалити погані посилання на відмову від посилань і навіть перехід до нового домену), він зміг повернутись через кілька місяців.

Що таке негативний SEO і як він працює?
Чому в блакитному пеклі хто-небудь проводитиме негативний SEO?
Які ключові ознаки негативної атаки SEO?
Як це сталося?
Що таке негативний SEO і як він працює?
Чому в блакитному пеклі хто-небудь проводитиме негативний SEO?
Які ключові ознаки негативної атаки SEO?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?