СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Адаптивні теми Drupal для веб-сайтів будівельних компаній - офіційний блог Internetdevels

Ми одного разу запропонували вам вибір безкоштовні відповідні теми Drupal ,
а також додаткові навчальні посібники створення тем і підтеми .
Сьогодні наша увага буде дуже специфічною: ми обговоримо
Теми Drupal для будівельних сайтів.

Будівельна промисловість і Веб-розробка Drupal мати багато спільного. Drupal сайти, як і хороші будівлі, можуть бути дуже солідні, красиво оформлені і зручні у всіх відношеннях. Для них архітектура також має значення! Також вони можуть бути побудовані за цегляними цеглями - за допомогою Drupal модулів і тем.

Існують спеціальні теми Drupal, які ідеально підходять для будівельних підприємств - так що не соромтеся перевіряти їхню колекцію. Ми включили теми Drupal 7 і Drupal 8 з великою кількістю корисних функцій. Вони допомагають будівельним компаніям легко і елегантно продемонструвати свої пропозиції, надаючи готові шаблони сторінок, які можна налаштувати на власний розсуд.

Ці теми базуються на сучасній, швидкій і легкій системі Bootstrap, і мають підтримку Drupal Commerce або Ubercart для онлайн-покупок.

Теми, які ми зібрали, все реагують, тому їх дизайн буде акуратно пристосований до абсолютно будь-якого екрану пристрою. Багато хто з них також готові до Retina - ця остання тенденція в основному означає, що проекти виглядають відмінно на телефонах або планшетах високої чіткості без пікселізації навіть при збільшенні масштабу.

Ну, приклади варто тисячі слів, так що давайте подивимося, що побудували друпалери для будівельників!

Жовті капелюхи

Жовті капелюхи - це те, що ви, швидше за все, побачите на демонстрації кожної теми в категорії будівлі. Тому ми вибираємо сучасну тему з однойменною назвою, яка буде першою в нашому списку! Вона надзвичайно гнучка і налаштовується, реагує на реакцію Retina, побудована на Bootstrap 3.x, і пропонує вражаючий список функцій, таких як Ефект паралакса , Перевірка HTML та CSS3, Карти Google, домашні сторінки +11, +250 сторінок HTML, інтернет-магазин завдяки підтримці Ubercart, велика кількість заголовків, колонтитулів, блоків тощо.

Будинок

Ви також можете спробувати Housebuild, чуйну і підтримуючу Retina тему Drupal, добре підходить для будівництва, реконструкції, електричних робіт та інших бізнес-сайтів. Ця тема є чистою та професійною, простий у використанні та налаштуванні. Вона має анімацію CSS3, інтеграцію з Картами Google, підтримку Bootstrap 3.x, повзунки, необмежену кількість кольорів та багато іншого.

x, повзунки, необмежену кількість кольорів та багато іншого

Будівельник

Тема Builder Drupal близька до описаної вище теми Housebuild. Він також реагує, підтримує Retina дисплеї, і пропонує подібний набір корисних функцій, а також інтеграцію Instagram і інтернет-магазин завдяки підтримці Drupal Commerce.

Будівництво

Ось легко налаштовувана тема Drupal, яка відмінно підходить для веб-сайтів будівельних і суміжних компаній. Вона має чуйний макет, спеціальний інструмент перетягування для створення макетів (Superhero framework), а також безліч можливостей налаштування. До Ваших послуг “Хто ми”, послуги, магазин (Drupal Commerce), новини та інші блоки.

До Ваших послуг “Хто ми”, послуги, магазин (Drupal Commerce), новини та інші блоки

Дарна

Тема Darna Drupal 8 призначена для будівельних, архітектурних, сантехнічних та ремонтних компаній, а також для інших підприємств. Він чуйний і готовий до роботи з дисплеями Retina. Будучи простим у використанні, Darna може похвалитися значним списком функцій, таких як багаторазовий код, перевірка W3C, Pixel perfect, Google maps, Bootstrap 3x, декілька варіантів заголовка та домашньої сторінки, сторінки магазинів (Ubercart) та багато іншого.

Гейтс

Ви можете спробувати цю багатофункціональну реагуючу тему Drupal 8 з підтримкою дисплеїв Retina, які використовуються для будівництва та інших типів веб-сайтів. Вона дозволяє представити портфоліо, магазин через підтримку Ubercart, новини, послуги тощо. Тема Gates заснована на Bootstrap 3.3.5, має більше 1000 іконок, безліч варіантів компонування, необмежені кольорові схеми та багато іншого.

5, має більше 1000 іконок, безліч варіантів компонування, необмежені кольорові схеми та багато іншого

Habitus

Тема Habitus для Drupal 8 означає 14 чистих і сучасних реагуючих HTML-сторінок. Вона заснована на 12-колонній Bootstrap сітці, має варіації для домашньої сторінки і «найближчі» сторінки, портфоліо, блог, галерею, 404 сторінки і багато іншого для задоволення потреб вашої будівельної компанії або іншого бізнесу.

Конструкція

Ось ще один крутий приклад для будівельних, ремонтних, електричних, ізоляційних, експлуатаційних і бізнес-компаній. Це чуйний, готовий до використання Retina і SEO оптимізований Drupal 7 тема на основі Bootstrap 3. Тема Construct має 11 спеціальних блоків, дійсних HTML5 & CSS3, Twitter Feed, Google maps і т.д.

д

Конструктор Один

Познайомтеся з іншою приємною темою для Drupal 8, яка буде дуже корисною для будівельних і ремонтних компаній з її безмежними можливостями налаштування. Constractor One пропонує макети з перетягуванням, більше 580 іконок, ефект паралакса, HTML5 і CSS3, підтримка відео, RTL (справа наліво) і багато іншого.

Структура

Ви також можете подивитися на сучасну реагуючу і підтримуючу Retina тему Drupal під назвою Структура. Структура, безумовно, є його сильною стороною, тому що вона пропонує +15 домашню сторінку та 3 стилі заголовків, Mega Slider, всі сторінки, необхідні для будівельних компаній (про ціни, послуги тощо), підтримку Drupal Commerce тощо.

Структура, безумовно, є його сильною стороною, тому що вона пропонує +15 домашню сторінку та 3 стилі заголовків, Mega Slider, всі сторінки, необхідні для будівельних компаній (про ціни, послуги тощо), підтримку Drupal Commerce тощо

Це лише деякі з прикладів чудових тем для Drupal для будівельних веб-сайтів. Якщо ці чи інші готові теми не повністю покривають ваші потреби, наші розробники створять для вас унікальний . Будівельники завжди будуть розуміти один одного, незалежно від того, створюють вони будинки або веб-сайти та теми. Давайте разом будуємо дивовижні речі!

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?