СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

7 SEO-помилок інтернет-магазинів

Поговоримо сьогодні про популярні помилки в SEO, які здійснюють власники невеликих інтернет-магазинів

Поговоримо сьогодні про популярні помилки в SEO, які здійснюють власники невеликих інтернет-магазинів. Про помилки, які можна назвати не тільки основними, а й надзвичайно важливими, так як їх виправлення є тією основою, після якої можна починати серйозну роботу над виходом інтернет-магазину в топ. Отже, ось 7 помилок, які я виділив для себе:

1) Відсутність опису товарів

Виходячи з мого досвіду, зазвичай таким підходом грішать інтернет-магазини подарунків (в широкому сенсі) і одягу. На жаль, повна відсутність текстового опису практично ставить хрест на шансах сторінки вийти в топ10 навіть по низькочастотних запитах. А тому обов'язково додавайте їх до картки товару.

2) Опис від виробника

Додати опис від виробника - це прямий крок до фільтрів з боку пошукових систем. Вся справа в тому, що дані опису лунають багатьом інтернет-магазинах. І левова їх частка залишає текст в первозданному вигляді. Все це веде до безлічі сторінок з неунікальним контентному і фільтрам Яндекса і Google (і це не рахуючи того, що такі тексти зазвичай зовсім не продають, але ця проблема виходить за рамки даної статті).

3) Відсутність оглядів товарів

Порядку 70% покупців інтернет-магазинів перед здійсненням покупки шукають відгуки про продукцію в мережі. Це означає, що якщо на вашому сайті таких відгуків немає, то ви просто упускає дуже великий відсоток аудиторії. Та й статтями-оглядам буде простіше вийти в топ, ніж продають сторінках. Про відгуки дивіться докладніше мою недавню статтю « Відгуки в SEO. Як боротися з негативом? ».

4) Ігнорування пошукового попиту при написанні текстів

Складаючи заголовки продуктів, title сторінок і опису продукту обов'язково враховуйте пошуковий попит і ключові слова, за якими ви хочете рухати цю сторінку. Інакше може вийти проста ситуація, коли ви будете просувати те, чого ніхто не шукає. Це часта помилка магазинів з великою кількістю товарів.

5) неунікальні title

Ще одна проблема великих інтернет-магазинів - це повторювані теги title. Потрібно стежити за їх унікальністю і намагатися уникати однакових значень. Це, можна сказати, школа SEO, але коли мова йде про інтернет-магазини, чомусь багато хто перестає дотримуватися таке просте правило.

6) Відсутність говорять url

Що таке говорить url? Ось він: http://boffobooks.ru/book-217571-polnyj-vpered-kak-govard-shulc-vernul-starbucks-dushu.html . Ми бачимо назву книги прямо в адресі сайту. Дуже важливо в плані SEO створювати такі url для всіх ваших товарів, а не знеособлені ID'и.

7) Багато дубльованого контенту

Сторінки для друку, архіви рубрик з різними елементами сортування, теги та інше, що породжує дублі, має бути закрита від індексації пошуковими системами в файлі robots.txt. Це важливий момент, тому що за дублі сторінок теж можна отримати санкції. Особливо на великому сайті, до яких можна сміливо віднести інтернет-магазини.

А які помилки в пошуковій оптимізації інтернет-магазинів виділили б ви?

Як боротися з негативом?
А які помилки в пошуковій оптимізації інтернет-магазинів виділили б ви?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?