СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

7 прийомів просування, які можуть нашкодити в 2016

  1. 1. Сервіси автоматичного просування і закупівлі посилань
  2. 2. SEO-тексти «старої школи»
  3. 3. Сервіси накрутки поведінкових факторів
  4. 4. Даремні для людей SEO-тексти
  5. 4.1 Автоматична генерація контенту
  6. 5. Автоматична перелинковка сторінок сайту
  7. 6. Створення сайтів-аффіліатов
  8. 7. Створення сайтів-сателітів

Дивитися це відео на YouTube

Текстова версія:

Вітаю вас, мене звуть Руслан Савченко! І сьогодні ми поговоримо про методи просування, які вже не працюють. В останні роки підходи до пошукової оптимізації серйозно змінилися, і багато SEO-прийоми, які працювали раніше, на даний момент стали не тільки неефективні, але і можуть навіть принести шкоду вашому сайту.

1. Сервіси автоматичного просування і закупівлі посилань

Сервіси автоматичного просування і закупівлі посилань

Отже, давайте розглянемо вже непрацюючі підходи. На перше місце ми поставимо сервіси так званого автоматичного просування сайтів. Ще кілька років тому вони непогано працювали, особливо якщо не просто довіряти самому сервісу закупівлі посилань і автоматичного просування, а використовувати грамотну стратегію, спеціальні фільтри сайтів і підбирати донорів вручну.

Простіше кажучи, як інструменти аналізу та підбору сайтів-донорів ці сервіси в принципі були непогані. Але в останні роки Яндекс і Google навчилися відмінно розпізнавати посилання, які куплені через подібні біржі і сервіси оренди посилань. Були навіть розроблені спеціальні алгоритми, в тому числі так звані фільтри, які карають не тільки ті сайти, які продають посилання, але і тих, хто їх купує.

Таким чином подібні SEO-посилання не просто перестали враховуватися, але вони можуть надавати навіть негативний вплив для вашого сайту. Я думаю мало хто з власників сайтів хотів би познайомитися з санкціями від того ж Яндекса і Google.

Подібні методи просування, може, і не зжили себе повністю, але вже точно не є перспективними. Тому якщо ваші конкуренти використовують сервіси автоматичного просування, то порадійте за них. Значить вам буде набагато легше просувати ваш сайт, використовуючи правильні і безпечні підходи. Йдемо далі.

2. SEO-тексти «старої школи»

SEO-тексти «старої школи»

Ще кілька років тому можна було як під копірку писати тексти, які були схожі один на інший. Дуже часто навіть кількість символів було в однакових межах, наприклад 2000-3000 символів. Копірайтеру давалася завдання написати текст певної величини і вписати в нього побільше важливих ключових слів.

При цьому потрібно було обов'язково вкластися у визначений відсоток вмісту цих ключів в тексті. Я і зараз в принципі ще зустрічаю подібні SEO-тексти, як то кажуть, старої школи. І вони навіть працюють для деяких сайтів, але це зустрічається все рідше і, як правило, тільки в тематиках з низькою конкуренцією.

Тому, якщо ви шанувальник текстів з великою кількістю входжень ключових слів, любите часто виділяти важливі ключові фрази в тексті жирним, то вам потрібно терміново переглянути свій підхід до сучасної SEO-оптимізації.

Тому що сучасні фільтри і пошукові алгоритми можуть накласти санкції на ваш сайт. Звичайно, такі жахи (як я представив на зображенні зліва) можна зустріти все рідше. Хіба що, якщо не шукати по сайтах, які знаходяться за межами ТОП 100 Google і Яндекса.

Але ось такі тексти, як представлені на зображення праворуч, я ще досить таки часто зустрічаю в пошуку і в тому числі на високих місцях в Яндексі і в Google. До речі ось цей текст, який ви бачите праворуч, займає (по не дуже конкурентному запиту) в Яндексі 3-е місце, а займав навіть перше.

Тому деякі приклади так званої сірої SEO-оптимізації ще працюють, але я б вам дуже не рекомендував їх використовувати. Це не тільки неперспективно, але ще і дуже ризиковано.

3. Сервіси накрутки поведінкових факторів

Сервіси накрутки поведінкових факторів

Навіть зараз деякі веб-майстри і оптимізатори все ще намагаються обдурити пошукові системи і користуються інструментами для імітації дій користувачів. Але навіть якщо все виконувати дуже правильно і це і дасть якийсь тимчасовий позитивний ефект, то перспективи дуже не веселі.

Це тільки справа часу, коли пошукові системи все-таки вас вирахують і накладуть санкції на ваш сайт. Причому дуже серйозні, тому це дуже ризикований і недалекоглядний підхід, який точно не варто використовувати.

4. Даремні для людей SEO-тексти

Даремні для людей SEO-тексти

Так звані непотрібні для людей тексти, тобто SEO-тексти, які пишуться виключно для пошукових роботів. На зображенні ви можете бачити ще один реальний приклад. Ця сторінка за запитом «Не працює кнопка регулювання гучності на iphone 5s» займає в Google і Яндексі досить-таки високі місця.

Запит, звичайно ж, дуже нізкоконкурентним і малочастотний. Але в цілому, як ви бачите, сторінка оптимізована в стилі так званої старої школи SEO-текстів. Хоча біда навіть не в цій «сірій» пошукової оптимізації, коли в тексті дуже часто вживається одна і та ж ключова фраза, а саме в тому, що ця сторінка в принципі марна для користувачів, які вводять конкретний запит. Тобто люди не отримують повноцінний і дійсно корисний відповідь на свій запит.

З якихось нізкоконкурентие пошуковим запитам іноді ще можна досягати успіху в пошуку Яндекса і Google, але цей підхід дуже неперспективним. Адже все більший вплив надають так звані призначені для користувача фактори. Враховується як користувачі поводяться на сторінці, і якщо вони не будуть отримувати відповіді і стануть часто йти назад в пошук, то сторінки вашого сайту будуть знижуватися в результатах пошуку.
Створювати SEO-тексти виключно для пошукових систем, не думаючи про відвідувачів, які заходять на ваш сайт - це тупиковий шлях.

4.1 Автоматична генерація контенту

1 Автоматична генерація контенту

Те ж саме я можу сказати про які розсилаються текстах і картках товарів в тих же інтернет-магазинах, які заповнюються спеціалізованими скриптами, плагінами і тому подібне. Зокрема, дуже часто банально завантажуються товари з того ж 1С або з інших програмних комплексів.

Все це надає досить-таки негативний вплив. Звичайно ж, якщо у деяких порталів або інтернет магазинів дуже велика кількість сторінок, то можна придумати деякі автоматизовані рішення, які допоможуть оптимізувати відразу ж велика кількість сторінок.

Але це потрібно робити тільки тоді, коли ви дійсно в цьому питанні розбираєтеся і впевнені в кінцевому результаті. Тому що все, що ви зробите, має мінімально відрізнятися від того варіанту, якби це зробив просто людина.

Але це велика тема і ми обов'язково її розглянемо окремо. Переходимо далі.

5. Автоматична перелинковка сторінок сайту

Автоматична перелинковка сторінок сайту

Раніше, та в принципі і зараз, ще частенько використовують методи, коли внутрішні посилання на ті чи інші сторінки сайту проставляються автоматично. Для цього існують спеціальні скрипти, плагіни і так далі.
На даний момент пошукові системи навчилися все краще відрізняти природно проставлену посилання, яка дійсно потрібна для людей, від автоматично згенерованої.

Більш того, у алгоритмів пошукових систем з'явилися додаткові дані і вони найчастіше відслідковують - переходять чи з тих чи інших посиланнях реальні користувачі чи ні. І також дивляться на багато інших чинників, тому використовувати подібні підходи не дуже перспективно і може бути навіть шкідливо.

6. Створення сайтів-аффіліатов

Створення сайтів-аффіліатов

Для того щоб ви зрозуміли, що з себе представляють подібні сайти, я приведу приклад з реального життя, а саме зі своєї практики.

Одна з фірм нерухомості замовила у мене SEO-аудит їх комерційного сайту. І проводячи роботи з їх сайтом, я виявив в пошуковій видачі сайт на іншому домені з іншим дизайном, але має точно такий же контент і точно такий же зміст.

Там банально було додано кілька нових об'єктів, але по суті все було те ж саме і сторінка з контактною інформацією та інші дані повністю збігалися з основним сайтом.

На моє запитання до представників фірми кому належить цей другий інтернет ресурс, вони відповіли, що попросили розробників створити ще один сайт.

Вони були впевнені, що він так само займе якісь місця в пошуковій видачі Яндекса і Google і буде приносити додаткових клієнтів.

Так робити категорично не можна! Це як раз так звані сайти-аффіліатов.

По-перше, за однаковий контент на один із сайтів (зокрема, на новостворений сайт) може бути накладено один з фільтрів від пошукових систем, а по-друге, можуть бути покарання конкретно за афільованість.

Сподіватися на те, що ви зможете вивести відразу ж кілька інтернет ресурсів в топ пошукової видачі і «забити» своїми сайтами все перші місця - це практично нереально.

Навіть якщо ви розташуєте ваші сайти на різних хостингах з різними IP-адресами, поміняєте контактну інформацію, повністю відрізнятиметься контент, дизайн і т.д. Те, швидше за все, це не допоможе врятувати ваш сайт від санкцій.

У пошукових системах є багато прихованих методик перевірки на афільованість, але я не буду вчити вас поганому, тому переходимо до наступного моменту.

7. Створення сайтів-сателітів

Створення сайтів-сателітів

Ще один недобросовісний підхід, а саме створення сайтів-сателітів.

У минулі роки створення так званих сіток сайтів або сайтів-сателітів було популярно для заробітку на продажу посилань і рекламі. Звичайно і зараз подібні сайти ще досить часто створюються, але вже не в таких кількостях.

Пошукові системи розробили спеціальні фільтри проти подібних сайтів. Але частенько сайти-сателіти створюються не просто для заробітку, а саме для залучення пошукового трафіку і для перенаправлення його на основний інтернет ресурс.

Це не перспективний підхід і з часом ці сайти-сателіти, звичайно ж, потрапляють під санкції пошукових систем і стають абсолютно марними, як в плані заробітку на них, так і в плані використання їх у вигляді сайтів-донорів для отримання з них посилань.

Я б порадив вам працювати над розвитком вашого основного сайту. Створіть, наприклад, корпоративний блог на окремому піддомені і публікуйте там корисні і цікаві матеріали по вашій тематиці. Пошукові системи це не тільки люблять, але навіть вітають. Це принесе набагато більше користі в перспективі.

Тим більше, створивши окремий інформаційний ресурс, наприклад, додаток до вашого комерційному сайту - це дуже перспективний підхід. Багато інформаційні пошукові запити точно також можуть конвертуватися в ваших реальних клієнтів. Тобто ви дасте корисність потенційним клієнтам, а в майбутньому вони можуть зацікавитися вашим комерційною пропозицією.

Що ж, на цьому все! Бажаю вашим сайтам найвищих позицій, удачі вам і до нових зустрічей в майбутніх навчальних відео.

PS А якщо ви хочете вивчити тему пошукової оптимізації сайту і почати результативно просувати свої або чужі сайти, то зверніть увагу на курс Руслана, який називається «Секрети практичного SEO». Цей курс незвичайний тим, що записано в форматі реаліті-шоу, в рамках якого ви своїми очима побачите, як розкручувався молодий сайт з маленькою відвідуваністю. Вас чекають всі кроки, які привели сайт на перші місця за всіма ключовими пошуковими запитами і збільшили його відвідуваність до показника в 7000-8000 осіб на добу. Натисніть тут, щоб дізнатися докладніше .

Натисніть тут, щоб дізнатися докладніше

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?