СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

7 плагінів для мобільного оптимізації Вордпресс

  1. 1. WPtouch
  2. 2. iThemes Mobile
  3. 3. Duda Mobile Website Builder
  4. 4. Any Mobile Theme Switcher
  5. 5. Mobile Smart
  6. 6. WP Mobile Edition
  7. 7. WP Mobile Detector Mobile Plugin
  8. В якості висновку

В останні роки частка мобільного трафіку зростає буквально на очах, а в деяких тематиках вже давно переважає. Тому, на порозі 2015 року сайти без мобільного оптимізації виглядають якось не зовсім дружелюбно. Виходить, що власнику ресурсу просто по-барабану користувачі, що зайшли на його сайт з мобільних девайсів. В останні роки частка мобільного трафіку зростає буквально на очах, а в деяких тематиках вже давно переважає

Планшети цілком справляються і з десктопними версіями сайтів, а ось з телефону не завжди зручно користуватися неоптимізованими сайтами. А іноді і зовсім неможливо.

У WordPress з цією проблемою впоратися набагато простіше ніж в будь-який інший CMS. Відразу варто відзначити: якщо ваш сайт поки на стадії розробки - обов'язково замовляйте / купуйте тільки адаптивний (респонсівний) шаблон. Боюся, що в 2015-му без респонсіва буде зле!

Якщо у вашого сайту планується або вже висока відвідуваність, а також висока частка мобільного трафіку - можливо має сенс взагалі зробити мобільну версію сайту. Тобто при заході з мобільного пристрою буде здійснюватися автоматичний редирект користувача на мобільну версію. Можна піти далі і зробити взагалі незалежну від основного сайту мобільну версію. Знову ж в рамках WordPress - все це цілком тривіальні завдання, які вирішуються в рамках самих мінімальних бюджетів.

Сьогодні мені б хотілося розповісти про декілька плагинах WordPress, які вам дуже допоможуть з оптимізацією вашого сайту під мобільні пристрої. Тільки, будь ласка, не думайте, що встановивши всі рекомендовані мною плагіни, ваш сайт буде максимально оптимізований. Категорично, ні! Кожен плагін виконує свій спектр завдань, у кожного свої цілі, функціонал, можливості. Власне, про них і буде сьогодні мова.

1. WPtouch

Мабуть, найпопулярніший і простий у використанні плагін, який замість вашої активної теми покаже мобільним користувачам легкий мобільний шаблон. Безкоштовна версія плагіна крім цілої низки основних налаштувань включає в себе такі традиційні функції як настройка типографіки, соціальних медіа, брендинг, локалізація і т.д. Головний плюс WPtouch полягає в тому, що він працює «з коробки», відразу після його активації. Крім цього, дає можливість користувачам перемикатися між основною і мобільного версіями сайту. Комерційні версії шаблону включають в себе більш широкі налаштування, а також пакет мобільних тим і технічну підтримку.

завантажити

2. iThemes Mobile

Плагін аналогічний попередньому - при всій своїй здавалося простоті, повністю оптимізує ваш сайт під мобільні пристрої. Має мінімум найосновніших та включає в себе пакет готових мобільних шаблонів. Також варто відзначити можливість створення власних тем. Крім цього, ви можете призначати різні теми для різних мобільних пристроїв аж до портативних ігрових консолей. У плагіна iTheme Mobile є розширена платна версія.

завантажити

3. Duda Mobile Website Builder

За допомогою плагіна DMWB ви можете створити власну мобільну тему. Після установки і активації DMWB ви будете переміщені на сайт розробника де за допомогою візуального редактора зможете створити макет свого майбутнього сайту. На відміну від інших плагінів мобільного оптимізації, за допомогою Duda Mobile ви можете створити мобільний сайт в єдиному стилі з основним. Коштувати нагадати, що за все хороше в цьому житті потрібно платити, і DMWB - не виняток. Безкоштовна версія плагіна, на жаль, буде відображати сторонню рекламу і не дозволить прив'язати мобільний сайт до вашого основного домену. Тому, рішення підійде для лише специфічного кола сайтів.

завантажити

4. Any Mobile Theme Switcher

Дуже простий плагін, корисність якого просто зашкалює. Суть його полягає в тому, що плагін активізує різні теми для різних девайсів. Наприклад, ви можете визначити 3 теми: складну, простіше і максимально просту. І налаштувати їх таких чином, що складна тема буде активізуватися тільки для користувачів, які зайшли з персональних комп'ютерів або лептопів, та, яка простіше - для планшетів і таблетки, а сама аскетична для мобільних телефонів. Крім того, ви можете піти далі і призначити конкретні теми для користувачів iPhone, Android, Windows Mobile, Blackberry, Opera Mini і т.д.

завантажити

5. Mobile Smart

Функціонал Mobile Smart схожий з функціоналом попереднього плагіна. Плагін так само має самий мінімум налаштувань. Ви можете призначити конкретний шаблон для своїх мобільних користувачів, а також вивести посилання перемикання між мобільною і деськтопной версіями сайту. Крім цього, плагін має платну розширену версію, яка дає можливість здійснювати редирект мобільних користувачів на піддомен. Наприклад, m.yoursite.com.

завантажити

6. WP Mobile Edition

Простий плагін, який детектирует мобільних користувачів і активізує для них мобільний шаблон. Плагін має багато налаштувань, підтримку AdSense, соціальні мережі, але я б не сказав, що він зручний і гнучкий. М'яко кажучи, на любителя.

завантажити

7. WP Mobile Detector Mobile Plugin

WP Mobile Detector визначає мобільного користувача і активізує для нього одну з мобільних тим плагіна. На даний момент є дев'ять встановлених тем. У плагіна також є платна розширена версія, яка дозволяє позбутися нав'язливої ​​реклами, а також з'являється можливість визначення конкретних пристроїв і ведення статистики.

завантажити

В якості висновку

Якщо ви шукаєте просте рішення для коректного відображення сайту на мобільних пристроях, безкоштовна версія WPtouch доступна в репозиторії WordPress - буде відмінним вибором. Якщо ви хочете просто активізувати мобільних користувачам легшу тему - Theme Switcher вам обов'язково допоможе. Розширена версія WPtouch і його альтернатива від iTheme - просто фантастичний варіант для розробників. Обидва плагіна мають найширший набір можливостей і технічну підтримку.

Все найновіше і цікаве зі світу Вордпресс в моєму Телеграм-каналі . Підписуємося!

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?