СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

7 джерел для підживлення інтернет-маркетолога

  1. 1. PPCHERO
  2. 2. Офіційний блог Google AdWords
  3. 3. Thinkwithgoogle
  4. 4. SearchEnginewatch
  5. 5. Searchengines
  6. 6. Certifiedknowledge
  7. 7. BlueFountainMedia

Max Zakhozhiy

15 вересня | 2015

Сьогодні я вирішив поділитися з усіма тими джерелами, які я використовую для пошуку нової або уточнення старої інформації по контекстній рекламі а також по інших сервісів. Ресурсів які так чи інакше пов'язані з інтернет-маркетингом дуже багато, я вибрав для вас, на мою думку, найкращі з них.

1. PPCHERO

PPCHERO

PPCHERO - відмінний ресурс для ppc-шників, які не стоять на місці і хочуть бути «в тренді». Володіти найактуальнішою інформацією про ніші і знати як застосувати її на практиці. Я почав читати цей ресурс буквально з першого дня як потрапив в інтернет-маркетинг. В англомовному сегменті завжди більше інформації, вона часто більш свіжа і якісна. До того моменту як інформація з'явиться в російській перекладі може пройти в кращому випадку кілька днів або тижнів.

2. Офіційний блог Google AdWords

Офіційний блог Google AdWords

Якщо ви щільно працюєте з Google AdWords, вам життєво необхідно читати офіційний блог AdWords . Це дозволить вам першими дізнаватися про всі нововведення в системі, планах і бета-тестах. Звичайно про деякі бетах в блозі можуть не згадувати відразу, але частіше за все саме там можна знайти інформацію.
Російськомовний варіант офіційного блогу дасть вам ту ж інформацію, але частіше з затримкою в тиждень-два, в порівнянні з англомовною версією.

3. Thinkwithgoogle

Thinkwithgoogle

Thinkwithgoogle відмінно підходить для пошуку нових ідей, кейсів і корисних інструментів для маркетингу. Ресурс примітний тим, що не обмежується cpc рекламою, і дає можливість вийти за рамки звичайного пошукового або медійного маркетингу. Також, якщо ваш бізнес проводить промо під свята - тут же можна ознайомитися з кращими кейсами лідерів ринку і просто порадами від Google з проведення промо. Посилання на сторінку з пропонованими інструментами тут .

4. SearchEnginewatch

SearchEnginewatch

SearchEnginewatch включає в себе інформацію не тільки по ppc, але і по SEO, SMM, контент маркетингу, аналітиці та т.д. Відмінно підійде для прочитання в обідню перерву або просто у вільний час. Статті зазвичай різноманітні - починаючи від інформації про нововведення і закінчуючи кейсами.

5. Searchengines

Searchengines

Я зазвичай розглядаю searchengines як російськомовний аналог попереднього ресурсу. Тут можна прочитати статті з обраної тематики (SEO, PPC, SMM), почитати прес-релізи або огляди виступу на конференціях. Але мінус такої ж як і у випадку з англо- і російськомовною версією блогу Google - інформація надходить через кілька днів-тижнів після публікації на англомовних ресурсах.

6. Certifiedknowledge

Certifiedknowledge

Certifiedknowledge кардинально відрізняється від попередніх ресурсів. Джерело являє собою сервіс по навчанню інтернет-маркетологів, з платним членством. Але скрізь є обхідні шляхи - тут є відмінний блог, який можна читати абсолютно безкоштовно і отримувати нові знання про ppc.

7. BlueFountainMedia

BlueFountainMedia

Bluefountainmedia також є не просто новинний ресурс, а маркетинг-сервіс. У блозі можна знайти багато корисної інформації не тільки про ppc або seo але і в цілому інформацію про digital marketing.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?