СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

6 кроків для успішної комунікації про ваш проект

1

1. Розробка стратегії комунікацій

Стратегія комунікацій - це чітко спланований стратегічний підхід щодо впровадження комунікацій з розподілом ресурсів і тимчасовими рамками. Як і при стратегічному менеджменті, при розробці стратегії комунікацій необхідно визначити мету, прагнення, завдання, цільові аудиторії, канали комунікації тощо. Важливо відзначити, що ваші комунікації повинні бути спрямовані на поширення знань та досвіду як серед культурного і креативного секторів, так і серед широкої аудиторії. Також дуже важливо визначити очікувані результати і як ви плануєте їх оцінювати. Це все і є складовими вашої комунікаційної стратегії, яку ви повинні включити в свою заявку. Для зручності ви можете використовувати ось таку таблицю або розробити власну структуру.

Для зручності ви можете використовувати ось таку таблицю або розробити власну структуру

2. Інформування про підтримку з боку ЄС (visability)

Для того щоб отримати підтримку від «Креативної Європи», обов'язково потрібно розповісти, як ви забезпечите поширення інформації про підтримку з боку ЄС при виконанні проекту. На всіх друкованих або онлайн-матеріалах повинен знаходитися логотип «Креативної Європи», а під час заходів потрібне використання банерів з логотипом.

3. Доступність інформації

Інформація про ваш проект має бути доступною як на місцевому, так і на міжнародному рівні. Комунікацію потрібно проводити з різними цільовими аудиторіями, включаючи журналістів, партнерів і громадськість. Основним принципом комунікації в даному випадку повинна бути доступність і зрозумілість. Ви повинні не просто поширювати інформацію серед аудиторії - потрібно, щоб аудиторія уловлювала ваш посил. Недостатньо просто розповідати про цікаву подію, потрібно зробити так, щоб люди вас почули і прийшли на нього. У своїх проектах потрібно користуватися саме таким двостороннім принципом комунікації.

4. Цільова аудиторія та канали комунікації

Дуже часто при плануванні комунікації перше, що ставлять собі за мету організації, - це більше публікацій в медіа. Але статистика говорить, що тільки 7% аудиторії зараз споживають інформацію саме через ЗМІ. Це дуже відносний приклад, але він говорить про те, що важливо аналізувати статистику, простежувати, як саме ваша цільова аудиторія споживає інформацію. Наприклад, для молодих людей це буде онлайн, для людей старшого віку - газети і телебачення.

Наприклад, для молодих людей це буде онлайн, для людей старшого віку - газети і телебачення

5. Аргументуйте важливість вашого культурного проекту

Практично всі культурні організації стикаються з труднощами в просуванні проектів, так як для ЗМІ на першому місці залишається політика. Однак це не завжди так. Одним з яскравих прикладів, який служить тому підтвердженням, є рішення редакції «Нового часу» замість звичних портретів політиків на обкладинці опублікувати 10 осіб, які досягли успіху в сфері культури і, власне, є її обличчям. Головний редактор прокоментував це рішення так: «Культура - це майбутнє, а то, що відбувається зараз, - це вже минуле». Зараз існує тренд на культуру і важливо в нього влитися! Щоб допомогти вам у цьому, ми розробили для вас серію аргументів, що пояснюють чому культура і креативність важливі для різних сфер життя. Це не вичерпний список, його можна доповнювати. А потім ми разом будемо проводити інформаційні кампанії на кшталт «Що культура може змінити в суспільстві?». Потрібно не просто говорити про те, що культура - це важливо, але і чітко аргументувати, чому саме зараз і сьогодні це важливо для країни, міста або для вашої спільноти.

6. Яскраві приклади

Прикладів комунікації і маркетингу культури в країнах нашого регіону дуже мало. Тому сміливо запозичте цікаві закордонні практики, або створюйте власні творчі підходи. Наприклад, у The Guardian є портал для працівників культури, і один з його розділів присвячений комунікацій. Щотижня вони публікують кейс про те, як музеї, театри та інші культурні організації залучають свою аудиторію. Наприклад, «День Селфі в музеї»: всіх громадян, які відвідують музей, просять фотографуватися і опублікувати «себяшечку» в соцмережах.

А потім ми разом будемо проводити інформаційні кампанії на кшталт «Що культура може змінити в суспільстві?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?