СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

6 Чорні капелюхи SEO Стратегії, щоб уникнути

  1. Чому стратегії Black Hat не працюють
  2. Використання ключових слів, які не є релевантними
  3. Перевантаження ключових слів у вмісті
  4. Дублювання вмісту іншого сайту
  5. Спінінг статті
  6. Платні / перевантажені посилання
  7. Маскування сайту

Термін "чорна капелюх" є синонімом пов'язаний з лиходієм або поганим хлопцем. При застосуванні до пошукової оптимізації (SEO), чорна капелюх відноситься до стратегій, які вважаються неетичними і в порушенні угод про умови обслуговування (TOS). Ці чорні капелюхи стратегії були використані протягом всієї історії Інтернету для помилкового збільшення рейтингу сторінок і як спосіб обдурити пошукових роботів Google.

Чому стратегії Black Hat не працюють

Зображення через Flickr Петра Сейби

Google постійно стежить за останніми досягненнями в області інформаційних технологій, роблячи свої боти для сканування щодня розумнішими. Насправді, Google випускає оновлення алгоритмів приблизно 600 разів на рік. На додаток до чорних капелюх стратегії бути неетично і робити мало для поліпшення споживчого досвіду, вони також можуть зашкодити вашому SEO рейтингу.

Важливо знати найпоширеніші чорні капелюхи, щоб знати, чого уникати. Замість того, щоб намагатися обдурити систему, краще використовувати стратегії білого капелюха, які, ймовірно, покращать загальний досвід користувачів і отримають кращі результати конверсії. Нижче наведені деякі з найбільш поширених чорних капелюх стратегії протягом всієї історії SEO, які ви повинні уникати.

Використання ключових слів, які не є релевантними

Стратегія ключових слів є одним з найважливіших компонентів SEO. Вона передбачає визначення, а потім використання ключових слів, які шукає ваша цільова аудиторія. Включаючи ці ключові слова на ваш сайт, ви можете збільшити свій рейтинг, коли потенційні клієнти шукають ті конкретні слова або фрази. Однак ключові слова, що використовуються, мають бути релевантними для бізнесу та послуг або продуктів, які вона продає.

Заповнення веб-сторінки ключовими словами, які не є релевантними, може призвести до додаткових кліків на сторінці. Проблема, однак, полягає в тому, що ці кліки сторінок швидко вийдуть з сайту, як тільки вони зрозуміють, що вміст не відповідає тому, що вони шукають.

Перевантаження ключових слів у вмісті

Початковий випуск ключових слів змусив багатьох людей повірити, що вони просто повинні заповнити свою сторінку ключовими словами, які були пов'язані з їх типом бізнесу. Хоча це припущення є дещо вірним, можна мати занадто багато ключових слів. Переповнення ключових слів сьогодні залишається однією з найпоширеніших тактик SEO.

Перевантаження - це метод, який створює хаос і зміст, що не є природним і просто не має сенсу. Роботи Google розвивалися і можуть ідентифікувати ключові слова. Вони пристосувалися до розуміння основної граматики, структури речень і природного потоку комунікації, а сторінка, на якій перевершуються її ключові слова, не буде добре оцінюватися.

Дублювання вмісту іншого сайту

Створення якісний контент потребує часу, майстерності та знань кращих і останніх практик SEO. Крім того, вміст є одним з найважливіших на місці методів хорошого SEO сьогодні. Прагнучи скоротити час і дослідження ключових слів, деякі підприємства прийняли дублювання вмісту інших сайтів.

Дублювання вмісту є проблематичним, оскільки боти Google адаптували та регулярно сканували веб-сайти для повторюваного чи пов'язаного вмісту. Роботи Google також мають можливість ідентифікувати оригінального творця вмісту, тобто сайти, які скопіювали вміст сторінки, будуть ідентифіковані та займуть свій рейтинг SEO.

Спінінг статті

Спінінг вмісту був створений як спосіб збільшити кількість контенту на сторінці, не вкладаючи в нього багато часу або зусиль. Користувачі виявили, що, приймаючи одне речення, яке включало цільове ключове слово, а потім повторюючи його знову і знову, щоб сказати те ж саме по-іншому, вони могли б мати більше ключових слів на сторінці.

Введення семантики Google пошуку дискваліфікованого прямого вмісту. Звертаючи увагу на звичайну семантику повсякденної мови, боти Google тепер мають можливість ідентифікувати вміст і сторінки, які по суті перефразовують одне й те саме знову і знову, як імовірно, заповнені спамом і низькою якістю. Це означає, що зміст, який є ясним, стислим, і Добре складений важливіше, ніж будь-коли .

Платні / перевантажені посилання

Одним з початкових калькуляторів авторитету SEO були посилання. Сайт з багатьма зовнішніми посиланнями вважається справжнім і корисним. Однак, коли люди почали дізнаватися про важливість зв'язування, вони зловживали концепцією і почали зв'язуватися з усім і всім. Посилання торгових сайтів вискочили, і люди знаходили неетичні способи збільшити їхні посилання на сторінки. Деякі користувачі платили за посилання. Інші спамували розділи коментарів сторінок лише для того, щоб передати посилання на свою сторінку.

Це призвело до збільшення обсягу інтернет-контенту, який наповнювався спамом та нерелевантною інформацією. Роботи Google також адаптувалися до цієї зміни і почали звертати увагу на місцезнаходження посилання. Сьогодні результати базуються на якості посилань, а не на кількості. Крім того, у 2005 році Google поєднав інші великі пошукові системи та розробив план епідемії платних посилань. Введено атрибут nofollow, щоб власники веб-сайтів могли заборонити несанкціоновані посилання, які посилаються на їх сайт.

Маскування сайту

Маскування означає метод обманювання пошукових систем на сканування однієї сторінки, але надання користувачам іншої сторінки. Замаскована сторінка використовує стратегії SEO, які призводять до вищого рейтингу. Але, коли користувач натискає посилання, вони направляються на зовсім інший сайт. Сайт ідентифікує користувача за його IP-адресою і надсилає роботам Google одну сторінку, а користувачам - іншу. У більшості випадків сторінки розділені, оскільки вміст на другій сторінці є спамом, нерелевантним або містить шкідливий намір.

Мало того, що пошукові системи не люблять замасковані веб-сайти, це також може призвести до значних наслідків рейтингу. Веб-сайти, що використовують способи маскування, можуть бути повністю знятий з рейтингу і сайт в чорному списку. Веб-сайт із чорним списком запобігає ранжуванню на будь-якому з основних пошукових систем.

Інтернет був створений для надання користувачам бази даних корисної інформації, яка була легко доступна. Чорний капелюх методи руйнують, що досвід. Впровадження чорних капелюх SEO стратегії може призвести до втрати рейтингу і навіть можливість бути вилучені з SEO рейтинг повністю.

Хізер Харді

Хізер Харді - позаштатний автор, який спеціалізується на тенденціях у сфері нерухомості, подорожей та цифрового маркетингу. Вона любить орієнтуватися в цифровому світі і створювати вміст, який є цікавим і корисним.

Переглянути всі публікації

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?