СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

5 способів поліпшити Google Ranking в видачах з CDN

  1. 5 способів покращення рейтингу Google у 2018 році
  2. 1. Зменшити середню швидкість завантаження сторінки
  3. 2. Збільшити час на сайті AKA "Dwell Time"
  4. 3. Зменште показник відмов
  5. 4. Реалізувати HTTPS і HTTP / 2
  6. 5. Ускоріть індексацію в Google Image Search
  7. Резюме

Коді Арсено

Оновлено 22 червня 2017 року

Оновлено 22 червня 2017 року

Кожен хоче піднятися вище в SERPs і різниця між першою і другою рейтингом сторінки в Google може бути ніч і день, коли справа доходить до трафіку і генеруючи більше потенційних клієнтів для вашого бізнесу. Веб-продуктивність відіграє вирішальну роль у вашій стратегії для поліпшення рейтингу Google у видачах. A Мережа доставки вмісту (CDN) може допомогти вам досягти цих бажаних рейтингу першої сторінки п'ятьма різними способами; скориставшись коефіцієнтом ранжирування HTTPS, зменшивши загальний час завантаження, час зупинки, швидкість відмов і прискорення індексування зображень.

5 способів покращення рейтингу Google у 2018 році

Брайан Дін, експерт з SEO в Backlinko, нещодавно опублікував велике дослідження, в якому він і деякі з його відомих партнерів з даних, SEMRush, Ahrefs і багато іншого проаналізував 1 мільйон результатів пошуку Google . Метою дослідження було показати взаємозв'язок між рейтингами першої сторінки в рейтингах і факторами рейтингу Google. Нижче ми розглянемо, як CDN може допомогти вам реалізувати деякі знання, отримані в результаті висновків Брайана, а також додаткові фактори ранжирування, про які ви також повинні знати і зосереджуватися.

1. Зменшити середню швидкість завантаження сторінки

Звичайно, перший спосіб поліпшити рейтинг Google у видачах - це зниження середньої швидкості завантаження сторінки! Ми говорили це багато разів, але не можна стверджувати, наскільки це важливо. Google любить швидкі веб-сайти. Якщо є подібні сайти з порівнянними DA, довжиною контенту, зворотними посиланнями і т.д. Google, швидше за все, збирається вибрати найшвидший, щоб показати перший в SERP. В один момент Google подія пішла до тестування червоні мітки в SERPs, позначені як "Slow" для веб-сайтів він вважається недостатньо швидким.

Google говорив використання швидкості сайту в рейтингах веб-пошуку з 2010 року, і що більш швидкі сайти створюють щасливих відвідувачів, які витрачають більше часу на ваш сайт.

Прискорення веб-сайтів надзвичайно важливо. Швидкі веб-сайти означають задоволених клієнтів. PageSpeed ​​стає значущим для рейтингу . - Метт Каттс

У дослідженні Брайана Діна вони використовували швидкість домену Alexa для аналізу середнього часу завантаження 1 мільйона доменів. І не дивно, існувала пряма кореляція між середньою швидкістю завантаження сторінки та рейтингом Google у видачах.

Інший приклад дослідження, виконаний Moz кілька років тому, також показав, що, коли справа доходить до TTFB також існувала чітка кореляція між зменшенням пошукового рангу і збільшенням часу до першого байта. Сайти, які мають a нижче TTFB швидше реагують і мають більш високий рейтинг результатів пошуку ніж повільніші сайти з вищим TTFB.

Знову немає ніякої можливості довести будь-яку з цих статистичних даних 100%, тому що ви не маєте поняття, що ще роблять власники веб-сайтів. Можливо, ті, хто оптимізує швидкість і TTFB, також створюють зворотні посилання, краще працюють на сторінці SEO і т.д. Все, що ми можемо показати вам, це кореляції, але знову і знову спостерігається пряма кореляція між часом завантаження сторінки та позиціонування в видачах.

CDN може різко знизити час затримки та середню завантаженість веб-сайту, надаючи кешовану копію ваших активів з місця, ближче до відвідувача. Ми провели свій власний маленький кейс на різниця в латентності з і без CDN . Ми спостерігали середнє зниження затримки на 73%, просто включивши наш CDN. Також переконайтеся, що перевірити нашу посаду на 18 порад щодо оптимізації роботи веб-сайту .

2. Збільшити час на сайті AKA "Dwell Time"

Це один з тих факторів, які ніколи не були підтверджені компанією Google, але ви можете припустити, що вона існує певною мірою, і це "час на сайті". Попередній керівник Bing Tools, Duane Forrester, написав блог і посилався на термін, який називається деяким SEO Час затримки Час виживання - це в основному алгоритм показників відмов і показників часу на місці. Вона вимірює, як довго треба, щоб хтось повернувся до видань після натискання на результат. Пітер Мейерс, маркетолог в Moz, нагадав, що в один момент Google перевірив функцію, де, якщо ви натиснули лістинг, а потім швидко повернулися до видань, ви отримали можливість блокувати його . Таким чином, це припускає, що існує деякий тип алгоритму "часу зупинки", що відбувається за лаштунками.

Ви можете забезпечити більш тривале "час перебування" або час на сайті, переконавшись, що кожна сторінка вашого веб-сайту швидко завантажується. Багато людей, як правило, мають погану звичку оптимізувати свою домашню сторінку тільки тоді, коли вони дійсно повинні були розпочати з їх більш важким контентом. Наприклад, у блозі WordPress завантаження повідомлень зазвичай займає більше часу, ніж на домашній сторінці. Використання CDN гарантує, що всі ваші веб-ресурси будуть доставлені швидко, оскільки відвідувачі витрачають час на перегляд вашого сайту. Ми рекомендуємо принаймні одну хвилину або більше для тривалості “часу на місці”. Якщо вони нижчі, ніж ви, можливо, захочете поставити себе на місце своїх відвідувачів і подумати, чому це може відбуватися.

3. Зменште показник відмов

Третій фактор і спосіб покращити рейтинг Google у видачах - це зниження рівня відмов на вашому сайті. Важливо відзначити, що показник відмов не такий самий, як час на місці (час перебування), як ми тільки що обговорювали раніше. Показник відмов - це відсоток відвідувачів, які залишають ваш сайт після перегляду лише однієї сторінки. Google визначає показник відмов як відсоток сесій на одній сторінці (тобто сесій, в яких людина залишила ваш сайт зі сторінки входу, не взаємодіючи зі сторінкою).

Брайан Дін витягнув 100 000 веб-сайтів і проаналізував їх у SimiliarWeb, і результат був пряма кореляція між показниками відмов і рейтингами в видачах.

Знову ж таки, це неможливо підтвердити на 100%, але багато хто з SEO-компаній припустили, що це був чинник ранжування років. CDN може допомогти, щоб відвідувачі не відскакували, навіть не потрапивши на свій сайт. Ви маєте короткий проміжок часу, щоб отримати вміст перед відвідувачами , інакше вони зникнуть (разом із вашим рейтингом відмов)!

47% споживачів очікують завантаження веб-сторінки за 2 секунди або менше. - Kissmetrics

Перевірте нашу публікацію на 20 способів зниження рівня відмов на своєму веб-сайті.

4. Реалізувати HTTPS і HTTP / 2

Четвертим фактором рейтингу і способом поліпшення рейтингу Google в SERPs є HTTP, і це включає в себе HTTP / 2 . Як ви знаєте, Google наполегливо працює HTTPS всюди щоб веб було безпечнішим. Ще в 2014 році Matt Cutts оголосив, що HTTPS тепер є легким рейтинговим сигналом і що з часом Google може посилити цей сигнал. Таким чином, працює HTTPS може допомогти вашому SEO рейтингу .

У прикладі дослідження Брайана Діна використання HTTPS виявило незначну кореляцію з більш високим рейтингом у видачах. Ми настійно рекомендуємо перехід до HTTPS раніше, ніж пізніше.

Коли справа доходить до HTTPs, CDN може допомогти вам досягти цього, але вам також потрібно буде забезпечити, щоб ваш веб-хост, сервер походження, працював і над безпечним з'єднанням. KeyCDN був одним з перших постачальників CDN, який запустив інтеграцію Let's Encrypt, що дозволяє нам надавати всім клієнтам безкоштовні SSL-сертифікати . Ви можете ввімкнути SSL і шифрувати за допомогою одного клацання на інформаційній панелі KeyCDN!

І не тільки це, KeyCDN також був одним з перших провайдерів, які запустили підтримку HTTP / 2, що дасть вам переваги в продуктивності, і так, ви здогадалися, допоможе поліпшити цей фактор швидкості. Станом на квітень 2016 року KeyCDN тепер також підтримує Стиснення HPACK через HTTP / 2 з кодуванням Huffman, який зменшує розмір заголовків у середньому на 30%!

Зверніть увагу, що Google заявив, що вага сигналу рейтингу HTTPS може збільшитися? Ну, починаючи 15 травня Chrome більше не підтримуватиме SPDY . Сервери, які не підтримують HTTP / 2 до цього часу, будуть обслуговувати запити Chrome над HTTP / 1.1, забезпечуючи такі самі функції користувачам без покращеної продуктивності HTTP / 2. У той же час, Chrome перестане підтримувати NPN розширення протоколу TLS, що дозволяє серверам обговорювати з'єднання SPDY і HTTP / 2 з клієнтами. З усіма цими змінами, що відбуваються навколо HTTPS, можна припустити, що коефіцієнт ранжирування буде збільшуватися. Переконайтеся, що при перенесенні на HTTPS і веб-хост, і постачальник CDN підтримують HTTP / 2! Ви не хочете піклуватися про це пізніше.

5. Ускоріть індексацію в Google Image Search

Пошук зображень Google - це тема, яку ми рідко розглядаємо в світі SEO або навіть в світі CDN, і все ж це дуже важливий фактор у видачах і дійсно може генерувати багато трафіку для людей. Ми написали цілий пост індексування зображень у видачах з використанням CDN .

  • Відповідно до a приклад Brafton Marketing , 63% кліків Google для пошуку зображень перетворюються на трафік сайту . Очевидно, це буде змінюватися від ніші до ніші, але це багато.
  • Кріс Пірсон зробив аналіз своїх пошуків зображень проти загального числа пошуків, які відбувалися за п'ять років. Він виявив, що за 5 місяців більш ніж 53% його загальної кількості пошуків прийшли у вигляді пошуків зображень .

Думайте про пошук зображень Google як простий виграш з меншою конкуренцією. Розміщуючи свої зображення на CDN, ваші зображення індексуватимуться швидше, і Google, швидше за все, буде виконувати їх на більш регулярній основі. Це означає, що ви маєте бачити пряму кореляцію з позиціями, які ваші зображення рангують у пошуку зображень Google.

Резюме

Як ви можете бачити, CDN, безумовно, може допомогти поліпшити рейтинг Google у видачах, забезпечуючи швидше завантаження веб-сторінок, а також швидше індексування зображень. Це може допомогти збільшити загальний час перебування на сайті AKA "час зупинки", зменшити показник відмов і допомогти вам отримати просте рішення для доставки ваших веб-активів через HTTPS, одночасно отримуючи вигоду від продуктивності HTTP / 2.

Зверніть увагу, що Google заявив, що вага сигналу рейтингу HTTPS може збільшитися?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?