СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

5 способів оптимізації блогу Blogger для SEO

Можливо, ви знову і знову чули, що WordPress - найкраща платформа для блогу  SEO Можливо, ви знову і знову чули, що WordPress - найкраща платформа для блогу SEO . Це тому, що WordPress має багато функцій і плагінів, які роблять оптимізацію легкою навіть для початкового блогера. Але що, якщо у вас вже є свій блог на Google Blogger? Якщо у вас немає фінансового сенсу переходити ваш блог на WordPress, і ви хочете дотримуватися Blogger, але все одно хочете оптимізувати Blogger для SEO, є певні трюки, які ви можете зробити. Тут я наведу і поясню 5 порад по оптимізації блогу Blogger для SEO.

 1. Введіть метадані вашого блогу
 2. Налаштуйте файл Robots.txt
 3. Створіть файл Sitemap
 4. Створіть сторінку помилки користувача 404
 5. Введення власного назви мета і код опису в кожному повідомленні

Введіть метадані вашого блогу

Мета-опис вашого блогу - це місце для короткого опису мети вашого блогу. Важливо націлити певні ключові слова в цьому описі. Наприклад, якщо ваш блог стосується подорожей, ваш мета-опис може читати:

"Travel Blog 123 - це туристичний блог, який фокусується на міжнародних поїздках , поради про поїздки , інформацію про політ , поради про поїздку в ресторані , а також про пропозиції в готелі для поїздок" . Мета-опис, який ви вводите для Blogger, має становити 150 символів або менше. Пам’ятайте, що мета-опис призначений для сканерів, щоб отримати уявлення про те, що ваш блог, і це не відразу ж видно глядачеві вашого блогу. Написання мета-опису високої якості з багатими ключовими словами для вашого блогу може допомогти вам визначити рейтинг цих ключових слів у Google.

Щоб ввести мета опис свого блогу, виконайте наведені нижче дії.

 • Увійдіть у блог Blogger
 • Перейдіть у меню Налаштування (ліва сторона), потім Параметри пошуку
 • Під метатегами натисніть [Змінити]
 • Увімкнути пошук описів> Переключитися на Так
 • Заповніть мета-опис у вказаному полі
 • Зберегти зміни

Увійдіть у блог Blogger  Перейдіть у меню Налаштування (ліва сторона), потім Параметри пошуку  Під метатегами натисніть [Змінити]  Увімкнути пошук описів> Переключитися на Так  Заповніть мета-опис у вказаному полі  Зберегти зміни

Налаштуйте файл Robots.txt

Власники веб-сайтів (або власники блогу) надають свої інструкції щодо свого сайту веб-роботам через файл robots.txt. Перш ніж продовжити цей крок, я хочу попередити вас, що ви повинні торкатися файлу robots.txt, якщо ви впевнені в HTML-коді. Якщо ви ніколи раніше не працювали з HTML-кодом, я б запропонував пропустити цей крок на даний момент (або переконати свого товариша, який робив це за вас). Причина цього полягає в тому, що код дуже легко закрутити, і тому дуже важко зрозуміти, що ви зіпсували. Тому, якщо ваш файл robots.txt йде вниз, це може призвести до того, що ваш блог взагалі не буде індексований Google.

При цьому використання спеціального файлу robots.txt у вашому блогері може бути надзвичайно корисним, якщо у вас є дублікати сторінок, наприклад, версія для друку. Причиною цього є те, що Google карає сайти, які мають дубльований вміст. Якщо ви не накажете сканерам не слідувати певним сторінкам у файлі robots.txt, вони вважатимуть щось на зразок сторінки для друку як дублікат вмісту. Щоб не додати посилання на певні сторінки, потрібно спочатку отримати доступ до файлу robots.txt. Для цього виконайте такі дії:

 • Увійдіть у блог Blogger
 • Перейдіть у меню Налаштування (ліва сторона), потім Параметри пошуку
 • У розділі "Сканери та індексація" натисніть [Змінити] поряд із Настроюваним файлом robots.txt

Щоб не додати посилання на певні сторінки вашого блогу, введіть наступний код:

User-agent: *

Disallow: /2017/07/SEO-Article.html

Disallow: /2012/07/Blogger-Tips-Article.html

І т.д., і т.д. Зверніть увагу, що вищевказаний код - це просто шаблон, і вам потрібно буде ввести свої власні сторінки до коду. Розділ URL-адреси сторінки, який потрібно ввести, починається після ".com". Для прикладу див.

Створити мапу сайту

Створення карти сайту для свого блогу допомагає сповіщати пошукові системи про нові створені вами публікації в блогах. Величезна частина успішного SEO має свіжий вміст, і наявність блогу як частини вашого веб-сайту - це найкращий спосіб зробити це. Тим не менш, також важливо мати динамічну мапу сайту, створену для вашого веб-сайту та вашого блогу, так що пошукові системи будуть повідомлені про цей новий вміст. За замовчуванням у Blogger немає опції sitemap. Однак можна використовувати Генератор мапи сайту Blogger , щоб допомогти створити карту сайту для Blogger. Цей інструмент створить повний Sitemap XML, який буде інформувати пошукові системи про кожну посаду вашого блогу, а не лише про нещодавно опублікований матеріал. Щоб створити мапу сайту, виконайте такі прості дії:

 • Йти до http://ctrlq.org/blogger/
 • Введіть URL-адресу блогу
 • Скопіюйте згенерований код для своєї карти сайту
 • Вставте його у свій файл Robots.txt
 • Зберегти зміни

Створіть сторінку помилки користувача 404

Сторінка помилки 404 з'являється, коли користувач намагається перейти на сторінку вашого сайту, яка не існує. Хоча це може статися через внутрішню проблему з однією з ваших сторінок, швидше за все, це помилка, створена користувачем. Дозвольте мені пояснити далі - якщо хтось переглядає ваш сайт, він вважає, що вони можуть вручну маніпулювати URL-адресою, щоб перейти на потрібну сторінку, а не перейти через налаштовані шляхи для переходу на певні сторінки і ввести неправильну URL-адресу. в кінцевому підсумку на сторінці помилок 404, як показано нижче.

Створення користувацької сторінки помилки 404 може бути дуже корисним, оскільки він може привести відвідувачів до робочої сторінки, якщо вони застрягли на вилученій сторінці або просто не існує. Нижче наведено кроки щодо створення користувацької сторінки помилки 404 для блогу Blogger:

 • Увійдіть у блог Blogger
 • Перейдіть у меню Налаштування (ліва сторона), потім Параметри пошуку
 • Натисніть [Редагувати] поруч із параметром "Власна сторінка не знайдена"
 • Введіть спеціальне повідомлення про помилку 404 із посиланням на іншу сторінку вашого сайту
 • Зберегти зміни

Введення власного назви мета і код опису в кожному повідомленні

Вставлення спеціального мета-заголовка та мета-опис для кожного блогу - це найкращий спосіб збільшити ваші зусилля SEO на рахунку Blogger. Якщо ви виконали попередні кроки, ви вже створили мета опис для вашого блогу. Цей наступний крок дозволяє створювати різні назви та описи для різних постів замість одного опису для всього блогу. Так що якщо у вас є один блог про вашу поїздку в Індію і одну про їжу, яку ви їли в Лондоні, ви зможете розрізняти ці посади для пошукових систем, так що ви будете ранжуватися на певні пости. Все, що вам потрібно зробити, це скопіювати та вставити наступний код у перший рядок HTML-коду кожного повідомлення, не забудьте ввести власні дані для "назви" та "опису":

<meta name = ”title” content = ”title” />

<meta name = ”description” content = ”description” />

<link rel = "автор" href = ”https://plus.google.com/118263379708360455835/posts />

Перші два рядки позначають назву та опис метаданих вашого повідомлення. Мета-назва може бути просто назвою вашої публікації. Для мета-опису просто напишіть короткий огляд того, про що йдеться, переконайтеся, що використовуєте відповідні ключові слова. Я б зберігав опис під 156 символами, оскільки це обмеження до показу Google на сторінках результатів. Для довідки введіть мета-назву та мета-опис у "оптимізатор фрагментів" (http://www.seomofo.com/snippet-optimizer.html), щоб дізнатися, як буде відображатися ваша публікація в результатах пошуку. Виконуйте ці вказівки щодо символів для всіх метаданих у майбутньому.

Третій рядок коду називається тегом rel = ”author”. Це стає особливо актуальним для оптимізації Google. Введення цього коду у ваші публікації позначає цю публікацію на вашій сторінці Google+ і допомагає створити вашу присутність в Інтернеті.

Я б написав ваш блог перед тим, як додати код, щоб переконатися, що немає ніяких проблем з HTML кодом. Нижче наведено кроки для введення власного назви та коду опису в публікацію в блозі:

 • Увійдіть у блог Blogger
 • Натисніть Повідомлення з лівого боку
 • Наведіть курсор на потрібне повідомлення та натисніть Редагувати
 • Клацніть HTML у верхньому лівому куті
 • Наведіть курсор на початок коду і вставте тут код вище
 • Переконайтеся, що кожен рядок відокремлений, закінчуючись на "/>" (як зазначено вище)
 • Зберегти зміни

Увійдіть у блог Blogger  Натисніть Повідомлення з лівого боку  Наведіть курсор на потрібне повідомлення та натисніть Редагувати  Клацніть HTML у верхньому лівому куті  Наведіть курсор на початок коду і вставте тут код вище  Переконайтеся, що кожен рядок відокремлений, закінчуючись на /> (як зазначено вище)  Зберегти зміни

Хоча я завжди рекомендую створювати свій сайт і блог на WordPress для цілей SEO, якщо ви застрягли на Blogger з тієї чи іншої причини, дуже важливо дотримуватися цих 5 кроків для оптимізації вашого блогу для SEO. Створення мета-заголовків і описів, карта сайту, сторінка помилки 404 і користувальницький файл robots.txt допоможуть вам побачити блоги в пошукових системах. Збільшення вашого рейтингу в Google призведе до збільшення кількості відвідувачів вашого блогу і, в кінцевому рахунку, до більш високого рейтингу конверсій. Зв'яжіться з нами якщо у Вас виникли питання.

Але що, якщо у вас вже є свій блог на Google Blogger?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?