СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

2016 SEO прогнозування слово хмара

У минулому році я написав повідомлення де я побудував слово хмара на основі моментології статті SEO прогнозів і порад для 2015 року. У цьому році я знову повернувся до нього з SEO-порадами і прогнозами на 2016 рік.

Для побудови цього року слово хмара, я використав цього року Momentology статті , Де 44 експерти SEO промисловості важили з ключами для органічного успіху пошуку в 2016 році. Моя методологія досить проста. Я схопив текст з статті, а потім використав його, щоб побудувати слово хмара. Отже - без подальших зусиль - ось слово «хмара» для прогнозу SEO цього року:

Отже - без подальших зусиль - ось слово «хмара» для прогнозу SEO цього року:

2016 SEO прогнозування слово хмара

Загалом, в цьому році слово хмара не сильно відрізняється від минулого року хмара слова. Тим не менш, для 2016 слово хмара слово, я зробив набагато краще роботу по очищенню непотрібних слів, таких як дієслова і власних імен. Що нам залишилося, це список слів, які набагато більш репрезентативні для гарячих тем і модних слів у індустрії SEO.

Ось список 50 найпопулярніших слів (залежно від кількості слів):

Ось список 50 найпопулярніших слів (залежно від кількості слів):

2016 Прогнози SEO Щільність ключових слів

Якщо ви будете слідувати SEO індустрії та / або перейти на SEO конференцій, цей список ключових слів повинен здатися дуже знайомим. Більшість історій SEO, які ми читаємо, зосереджені навколо цих тем.

Зрозуміло, що коли люди говорять про SEO, вони говорять про Google. У статті Momentology слово « Bing » навіть не з'явилося жодного разу. Буквально ніхто не говорив про Бінг . Що стосується слова " Yahoo ", це було згадано 3 рази однією людиною, і вони говорили про потенційну продаж Yahoo, а не про його важливість у сфері органічного успіху пошуку.

Існують також кілька інших сучасних SEO мов і концепцій, які досить часто з'являються в статті:

  • зміст
  • мобільний
  • даних
  • Користувач (и)
  • досвіду
  • бренд (и)
  • рейтинг (и)
  • app (s)
  • посилання / посилання / посилання
  • аудиторії

Ці ключові слова розповідають історію SEO сьогодні. Ми зосереджуємося на цих словах практично в кожній рекомендації та стратегії SEO, яку ми створюємо. Ми будуємо стратегії вмісту, оскільки #ContentIsKing. Ми використовуємо дані для підтримки наших рекомендацій. Мобільний телефон є пріоритетом для більшості роздрібних сайтів. Будівництво аудиторії, брендинг та досвід користувачів стають ще більш важливими для успіху SEO. Ми зосереджуємося на загальній корисності наших сайтів з точки зору відвідувача органічного пошуку. Ми живемо ці теми щодня.

Один термін, який не містився в моєму списку - але він з'являється в статті 4 рази - це штучний інтелект . Особисто я вважаю, що ми ще далекі від часу, коли більшість роздрібних сайтів може пристосуватися до зростання ІІ в пошуках, але факт полягає в тому, що AI відіграє велику роль у визначенні органічних результатів пошуку. Google підтвердив, що з оголошенням про їхню систему RankBrain:

RankBrain - це назва Google для системи штучного інтелекту для машинного навчання, яка використовується для обробки результатів пошуку, як повідомляє Bloomberg, а також підтверджено Google. [ джерело ]

Ну, ось про це сьогодні. Я сподіваюся, що вам сподобалося 2016 слово хмара слово. Привітання!

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?