СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

12 кращих плагінів Sitemap для WordPress для створення XML Sitemap

 1. Мапи сайту Google XML
 2. Краще Google XML Sitemaps для WordPress
 3. Список сторінок
 4. Мапа сайту XML і канали новин Google
 5. Генератор Sitemap для веб-майстрів
 6. Google Sitemap від компанії BestWebSoft
 7. Проста WP Карта сайту
 8. Потік файлу Sitemap для відео Google
 9. WP Карта сайту Сторінка
 10. WP SEO HTML Карта сайту
 11. Генератор мапи сайту SiteX
 12. Інструменти Smart Sitemap.xml
 13. До вас

WordPress є надзвичайно потужною і універсальною платформою - але ця універсальність також приносить варіанти; З варіантами виникає плутанина, оскільки у вас є багато вибору, щоб зробити навіть для найменших речей. Тут вам може допомогти цей список - список з 12 кращих плагінів WordPress для створення XML-мап . Як веб-майстер ви, очевидно, розумієте, наскільки важлива карта сайту не тільки для ваших користувачів, але і для вас як веб-майстра - це дозволяє сканерам пошукових систем обходити ваш сайт краще і ефективніше, а також зберігає ваш SEO в актуальному стані.

Мапи сайту Google XML

Мапи сайту Google XML

Посилання для завантаження

Цей плагін був оцінений у верхній частині людей і має більше мільйона установок - один з необхідні плагіни для вашого сайту WordPress . Він робить те, що він говорить у назві - генерувати і XML Sitemap, так що пошукові системи можуть краще виконувати повзання через ваш сайт і індексування його.

Він підтримує Google, Bing, Yahoo і Ask.com і автоматично повідомляє їх про сканування вашого сайту кожного разу, коли ви ставите нову посаду. Вона існує вже більше дев'яти років і все ще отримує повну підтримку від своїх розробників без грошей взагалі, якщо ви не хочете дати їм пожертву зі своєю вільною волею.

Краще Google XML Sitemaps для WordPress

Краще Google XML Sitemaps для WordPress

Посилання для завантаження

Як і з конкурентами - ви робите продукт і терпляче чекаєте, поки ваш конкурент зробить щось краще, а потім назвіть його теж. Цей плагін створить для вас чотири різні типи файлів Sitemap і включає підтримку модулів, що дозволяють використовувати власні файли Sitemaps - Sitemap, створені відповідно до Ваших потреб. Творці цього додатка стверджують, що мають неперевершену гнучкість, і ми, можливо, повинні погодитися з ними. Він доступний на декількох мовах безкоштовно.

Список сторінок

Список сторінок

Посилання для завантаження

Плагін переліку сторінок називався просто "Sitemap", але після повного ремонту і перезапису він тепер відомий як список сторінок. Високооптимізований розширення, яке має тільки одну мету - надає вам шорткоди, які можна вставляти в будь-якому місці сторінки; полегшуючи перегляд вашого сайту, не проходячи через нескінченні меню та підменю. Ви навіть можете додати додаткові параметри до коротких кодів, як вам подобається, і все це абсолютно безкоштовно і дуже оптимізовано.

Мапа сайту XML і канали новин Google

Мапа сайту XML і канали новин Google

Посилання для завантаження

Як випливає з назви, цей плагін створить різні типи файлів Sitemap для вашого веб-сайту, два з яких - Sitemap XML і sitemap для Новин Google. Це один із самих простих плагінів, які досягають цього - він не створює файлів, і вам, як веб-майстру, не потрібно проходити складний процес налаштування. Все це робить миттєво давати вам карту сайту для вашого сайту без будь-якої суєти. Він доступний безкоштовно на декількох мовах.

Генератор Sitemap для веб-майстрів

Генератор Sitemap для веб-майстрів

Посилання для завантаження

Цей плагін пропонує щось унікальне для веб-майстрів, які не можуть собі це дозволити розміщення веб-сайтів на виділеному сервері - це більшість. Якщо ви поділяєте свій хостинг з різними іншими установками WordPress, ви, швидше за все, маєте низьку квоту на процесор, а це означає, що вам важко мати щось інтенсивне процесора як плагін.

Цей плагін використовує зовнішню службу для створення мапи сайту для вашого сайту - це не миттєво. Тим не менш, він ледве використовує будь-які ресурси на вашому сервері і тримає ваш сервер хостів щасливим. Зовнішня служба безкоштовна до Sitemap 500 URL, але все, що вище, переходить на територію щомісячної підписки, для якої можна знайти ціни тут .

Google Sitemap від компанії BestWebSoft

Google Sitemap від компанії BestWebSoft

Посилання для завантаження

Цей плагін створює файл спеціально для Інструментів Google для веб-майстрів - що полегшує та полегшує збір інформації про ваш сайт в Інструментах для веб-майстрів. Це майже все це робить, хоча - немає ніяких доданих дзвонів і свистків, прямо в точку і абсолютно безкоштовно.

Проста WP Карта сайту

Проста WP Карта сайту

Посилання для завантаження

Цей плагін генерує XML і HTML мапу сайту для вашого сайту в момент, коли хтось відвідує їхні відповідні адреси - не за хвилину до або після того, як це зробить карту сайту. Те, що це дає вам, - це карта сайту, яка завжди оновлюється - адже вона буквально зроблена тільки тоді, коли вона відвідана. Це може бути лише маленьким процесорним інтенсивним процесом, але все це дозволяє утримувати всіх сканерів і показувати їм те, що ви хочете побачити якомога швидше. І це абсолютно безкоштовно.

Потік файлу Sitemap для відео Google

Потік файлу Sitemap для відео Google

Посилання для завантаження

Цей плагін є одним з декількох плагінів нульової конфігурації. Все, що потрібно зробити це встановити і тоді він обробляє всю роботу. Вона створить карту всіх відео на вашому сайті з YouTube, Vimeo, і Dailymotion - і вона робить це на льоту, так що карта сайту завжди актуальна, і тільки у випадку, якщо відео на вашому сайті видаляється або видаляється вниз, плагін навіть надішле вам сповіщення про вашу електронну пошту. Все для вас безкоштовно.

WP Карта сайту Сторінка

WP Карта сайту Сторінка

Посилання для завантаження

Цей плагін генерує карту сайту для ваших користувачів, а не для роботів - щось багато хто забуває. Ви можете зробити як хороший дизайн сайту, як вам подобається, але деякі люди як і раніше вважають за краще старий спосіб перегляду через акуратно вкладений Sitemap - це саме те, що цей плагін дасть їм.

За допомогою простого шорткоду в будь-якому з ваших постів ви можете вставляти карту сайту для свого сайту - ви навіть можете дати додаткові параметри шорткоду для фільтрації карти сайту, щоб ви могли мати деякі дуже конкретні мапи сайту. Все це навіть налаштовується з підтримкою CSS і підтримує кілька мов. Він навіть підтримує типи спеціальних повідомлень - все це безкоштовно.

WP SEO HTML Карта сайту

WP SEO HTML Карта сайту

Посилання для завантаження

Цей додаток додає функції до абсолютно іншого плагіна. Якщо ви випадково використовуєте Yoast SEO плагін для ваших потреб SEO - які ви, можливо, вважаєте, має більше мільйона встановлює - тоді цей плагін дуже корисний для вас. У плагіні Yoast SEO відсутня функція HTML sitemap, і цей плагін заповнить цей пробіл за допомогою налаштувань з налаштувань Yoast і побудови мапи HTML, яку ви можете вставити де-небудь з коротким кодом. Він надає різні варіанти для налаштування весь час тримати його простим і інтеграції все з Yoast SEO.

Генератор мапи сайту SiteX

Генератор мапи сайту SiteX

Посилання для завантаження

Цей плагін трохи інший - замість того, щоб переходити на ваш сайт і створювати відповідний мапа сайту, цей перехід проходить через панелі навігації і генерує вкладену карту сайту відповідно до того, як ви розробили навігацію вашого сайту. Це може бути корисно в певних ситуаціях, і ви можете бути в одному з них, так що якщо ви - це буде коштувати вам $ 15 за звичайну ліцензію з шести місяців підтримки.

Інструменти Smart Sitemap.xml

xml

Посилання для завантаження

Цей плагін ще раз генерує файл мапи сайту для вашого сайту на вимогу, виключаючи необхідність читання або запису дозволів на ваш сервер. Що відрізняється від того, що він підтримує декілька сайтів, так що ви можете мати одну карту сайту для мережі. Плагін також дозволяє встановлювати різні правила для того, як потрібно створювати мапи сайтів.

Він також може створити XML-файл перетворення, який може зробити XML sitemap доступним для читання в залежності від браузера - пошукові системи будуть ігнорувати цей файл. Вона також має функцію легкого імпорту / експорту для ваших налаштувань, тому ви можете передавати параметри між веб-сайтами та підтримує кілька мов. Це приходить з ціною 19 $ за звичайну ліцензію, хоча.

Тепер читайте: 10 кращих плагінів SEO для кращого рейтингу пошуку

До вас

Це було близько 12 великих плагінів для вашого веб-сайту WordPress, що містять як безкоштовні, так і платні плагіни - чи є преміум вартістю до вас, щоб вирішити, але безкоштовні всі варто спробувати залежно від ваших конкретних потреб.

Є деякі, які можуть зробити один конкретний тип карти сайту надзвичайно ефективно, а деякі, які просто додати тонни функцій, щоб грати. У будь-якому випадку, у вас є повний контроль і можливість зробити вибір - що робить WordPress ідеальною платформою для роботи з WP.

12 кращих плагінів Sitemap для WordPress 2016 року

4,3 (86,67%) 15 голосів

4,3 (86,67%) 15 голосів

Пов'язані

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?