СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

12 Кращі поради WordPress SEO та методи підвищення рейтингу

 1. Що таке SEO і чому необхідно оптимізувати свій сайт для пошукових систем?
 2. 1. Встановіть свої Посилання
 3. 2. Створіть карту сайту для свого сайту
 4. 3. Використовуйте Google Analytics
 5. 4. Використовуйте пошукові оптимізовані теми
 6. 5. Використовуйте SEO плагіни
 7. 6. Оптимізуйте носії
 8. 7. Зробіть свій вміст доступним
 9. 8. Використання правильного тексту посилання та прив'язки
 10. Що таке прив'язок тексту?
 11. 9. Створення високоякісного письмового змісту
 12. Високоякісний вміст:
 13. 10. Використання правильних тегів заголовка
 14. 11. Хостинг
 15. 12. Використання плагінів SEO
 16. Підведенню

Який красивий, візуально приголомшливий і багатофункціональний веб-сайт, якщо він не оптимізований для пошукових систем

Який красивий, візуально приголомшливий і багатофункціональний веб-сайт, якщо він не оптимізований для пошукових систем? Насправді, гіганти пошукових систем, такі як Google, Yahoo, Bing, AOL і т.д., недбалі щодо дизайну вашого сайту і красивих зображень, які ви могли додати до нього. Вони більше дбають про якісний контент, ключові слова, імена файлів, теги alt і багато іншого.

Розуміння того, що пошукові системи шукають на вашому сайті, може принести новий успіх вашому онлайн-проекту. Однак непорозуміння їх може вивести вас з бізнесу.

Що таке SEO і чому необхідно оптимізувати свій сайт для пошукових систем?

Ну, якщо у вас є і працює WordPress сайт, ви б знали, як важливо оптимізувати ваш сайт для пошукових систем. Не має значення, наскільки красиво створений ваш сайт або як ви створити веб-сайт , без належного SEO він не буде працювати в повному темпі. SEO-дружній сайт має більш високі шанси з'являтися на першій сторінці результатів пошуку і вести постійний трафік на ваш сайт.

SEO завжди була модним словом онлайн-світу. Врешті-решт, кожен бізнес хоче мати більш високі рейтинги і придумати перший серп Google. Тим не менш, часом, більшість з нас захоплюються пошукової оптимізації. Таким чином, найкращий спосіб полягає в тому, щоб зберегти речі простими і використовувати трохи здорового глузду.

Там, де WordPress пропонує сотні корисних плагінів SEO, які часто піклуються про поширені речі, є й інші поради та прийоми, які можна виконати, щоб змінити ситуацію.

У сьогоднішньому пості ми склали список простих методів SEO і кращих практик, які ви, як правило, забувають. Ці методи, якщо вони використовуються належним чином, можуть суттєво вплинути на те, як ваш веб-сайт буде розміщено в Google.

1. Встановіть свої Посилання

URL-адреси сторінок веб-сайту та публікації називаються Permalinks. На мові неспеціалістів, це те, що користувачі використовують у своїх адресних рядах, щоб дістатися до вашого веб-сайту та переглянути відповідну сторінку. Вони також використовуються іншими веб-сайтами та пошуковими системами для посилання на ваш веб-сайт.

WordPress поставляється з налаштуваннями постійної дозволу за замовчуванням, які дозволяють змінювати їх відповідно до ваших зручностей і потреб. Ці параметри можна знайти в налаштуваннях -> постійні посилання.

Це завжди найкраще, щоб змінити налаштування за замовчуванням на ім'я допису, тобто /% postname% /, оскільки їх легко запам'ятати користувачам і просте індексування пошуковими системами.

Ось кілька прикладів.

Погано Постійне посилання: www.yoursite.com/?p=3423 (Варіант за замовчуванням у WP)

Досить Постійне посилання: www.yoursite.com/this-is-easy-to-read (Варіант повідомлення в WP)

або Це: www.yoursite.com/2015/02/this-is-easy-to-read-too(Month та ім'я опції у WP)

2. Створіть карту сайту для свого сайту

Створіть карту сайту для свого сайту

Ваш веб-сайт може містити сотні сторінок, а для того, щоб Google індексував ваші веб-сторінки, потрібно повідомити Google про свою структуру веб-сайту. Створення мапи сайту Google XML надзвичайно просто. WordPress пропонує надзвичайно корисний плагін, званий Мапи сайту Google XML яка автоматично генерує карту сайту вашого сайту, яка допоможе пошуковим системам краще індексувати ваш сайт.

3. Використовуйте Google Analytics

Використовуйте Google Analytics

Google Analytics є популярним аналітичним інструментом, розробленим і пропонованим Google. Це абсолютно безкоштовно у використанні і допомагає вам відстежувати трафік вашого сайту. Інструмент дозволяє дізнатися про джерело трафіку, поведінку та інші важливі атрибути, які допоможуть вам краще досягти цільової аудиторії.

Google Analytics допомагає виконувати кілька різних завдань, включаючи розміщення сторінки помилки 404, вивчення поведінки відвідувачів, джерела трафіку, боротьби зі спамом для перенаправлення та багато іншого.

4. Використовуйте пошукові оптимізовані теми

Очевидно, WordPress пропонує безліч тем, які можуть бути використані, щоб надати вашому сайту міцний фундамент. Однак, замість вибору теми, яка виглядає красиво і естетично привабливо, виберіть тему, яка оптимізована для пошукових систем.

Оптимізована тема SEO має дві основні речі - швидкість і код. Добре написана тема з останніми передовими методами SEO гарантує, що боти Google будуть пробиратися через вихідний код і знаходити відповідний код.

Важливими факторами, які слід враховувати, є:

 • Відкрийте вбудовування метатегів у графіку, щоб покращити обмін у соціальних мережах
 • Доцільне використання тегів та заголовків мета-заголовка
 • Акуратна і чиста структура, яка використовує правильний і належний HTML.
 • Правильне використання канонічного мета-тега URL-адреси.

5. Використовуйте SEO плагіни

Використовуйте SEO плагіни

WordPress також пропонує багато плагінів SEO в тому числі Yoast SEO , Все в одному SEO плагін і багато іншого, що піклуються про ваш сайт і закликають вас додати Meta title, мета-опис, мета-теги, ключові слова тощо. Ці плагіни пропонують повне рішення SEO, доступне для WordPress.

Ці плагіни використовуються для покращення вашого веб-сайту на сторінці SEO відображаючи попередній перегляд фрагмента результатів пошуку Google. Вони також допоможуть вам створити XML-карту сайту для вашого сайту. Від додавання мета-деталей до аналізу контенту сторінки, SEO плагіни отримали свій веб-сайт.

6. Оптимізуйте носії

Медіа є важливою частиною будь-якого веб-сайту. Тим не менш, вони можуть або повністю зруйнувати або поліпшити ваші зусилля SEO. Як ви позначаєте та називаєте свої зображення буде визначати ваш SEO. При належному позначенні ви, швидше за все, підвищуватимете шанси на вищу позицію в пошуках зображень.

Просто завантаження зображення зі складною назвою не є гарною практикою SEO. Коли ви завантажуєте зображення на свій сайт WordPress, ви отримуєте можливість змінити його назву, додати невеликий заголовок, текст і опис. Використовуючи ці параметри, можна значно покращити рейтинг пошукової системи вашого веб-сайту.

7. Зробіть свій вміст доступним

Зробіть свій вміст доступним

За останні кілька років соціальні медіа набули величезної популярності. Сьогодні майже кожен веб-користувач працює в різних мережах соціальних медіа, таких як Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ і багато іншого. Здійснення спільного використання вмісту дає змогу читачам обмінюватися інформацією між різними соціальними мережами, перетворюючи на них великий трафік.

Додавання кнопок спільного доступу до вашого веб-сайту не тільки приводить трафік, але й підвищує довіру вашого веб-сайту. Це саме те, що нова технологія сайту Techie Nize зробив і побачив приріст на 20% в трафіку. Отже, ніколи не беріть владу соціальних медіа як належне

8. Використання правильного тексту посилання та прив'язки

Ви, напевно, знаєте, що додавання посилань на повідомлення має вирішальне значення, але ви, мабуть, не знаєте способів оптимізувати ваші зусилля SEO у зв'язку з посиланнями.

Посилання на ваші власні повідомлення: Більшість власників веб-сайтів часто забувають з'єднувати свої повідомлення з іншими повідомленнями на сайті. Взаємодія ваших власних постів прискорює ваші зусилля з SEO, а також покращує роботу користувачів на вашому сайті. Зрозуміло, необхідно підключати повідомлення, коли це актуально. Ніколи не зв'язуйте лише з метою зв'язування.

Протягом багатьох років пошукові системи розвивалися. Вони почали визнавати більше метрик для регулювання рейтингу. Однак, релевантність зв'язку - це одна метрика, яка виділяється від решти, яка визначається як якорним текстом, так і вмістом вихідної сторінки. Раніше Оновлення Google Penguin у 2012 році , якорінний текст вважався найпростішим способом для Google зрозуміти релевантність будь-якого сайту. Проте сьогодні він став методом покарання Google за ваш сайт.

Але це не означає, що якірний текст більше не має сенсу.

Google стежить за тим, як використовується якірний текст, і оскільки він може бути зруйнований, є певні дози та недоліки створення прив'язки тексту.

Що таке прив'язок тексту?

Давайте розберемося за допомогою прикладу. Припустимо, хтось пише повідомлення про відповідні факти про цільові сторінки. Цікаво знати приховану інформацію про нього, письменник витрачає години або, можливо, дні, щоб сканувати вміст, написаний іншими авторами, і думки багатьох інших користувачів. Припустимо, читаючи інформацію, письменник знаходить про психологічні наслідки використання різних кольорів на ваших цільових сторінках. Excite, він / вона почне писати про це.

Очевидно, що він / вона пов'язує статтю з оригіналом для автентичності і, пов'язуючи цей пост, письменник отримує можливість вибирати якірний текст для посилання, що вказує на статтю. Тепер можна скористатися "натисніть тут для отримання додаткової інформації" або щось відповідне, наприклад "психологічні ефекти використання кольорів на ваших цільових сторінках".

Таким чином, цей людський текст є обов'язковим для пошукових систем теж, щоб зрозуміти, що це цільова сторінка.

9. Створення високоякісного письмового змісту

Створення високоякісного письмового змісту

Що таке найбільш використовувана тактика SEO для розширеного рейтингу пошукових систем?

Це високоякісний, цікавий для користувача вміст.

Якщо ви керуєте блогом або корпоративним веб-сайтом, вам знадобиться якісний контент для того, щоб вищий рейтинг у пошукових системах.

Ідея якісного контенту пов'язана не тільки з посадою, яка вільна від граматичних помилок і орфографічних помилок, але й звертається до читачів.

Високоякісний вміст:

Google ненавидить змісту злодіїв і не займає часу на їх покарання. Додавання цитати з його джерелом до вашого веб-сайту є прийнятним, але крадіжка всього вмісту чи повідомлення в блозі не є. Очевидно, що ви можете написати про ту ж саму тему і створити ту ж саму ідею у вашому контенті, але не крадіть роботу. Візьміть ідею з інших блогів і напишіть її власними словами, щоб зберегти її унікальною.

Як згадувалося раніше, високоякісний вміст також означає публікації, які можуть спільно використовувати ваші користувачі зі своїми друзями та послідовниками. Ви можете писати особисті, смішні або ганчірські посади, які розповідають користувачам про веб-сторінки.

 • Корисна, інформативна та дієва

Насправді, люди отримують доступ до Інтернету, коли вони шукають цінну інформацію. Пропозиція їх саме те, що вони шукають, є ключем до успішного SEO. Повідомлення з інформаційного списку, навчальні посібники, уроки, які ви дізналися, навчальні посібники та посади з інструкціями дійсно корисні, оскільки вони допомагають вашій аудиторії дізнатися або допомогти вирішити певну проблему. Якщо ви вмієте писати вміст, який допомагає, навчає і інформує, ваш вміст вважатиметься більш якісним.

10. Використання правильних тегів заголовка

Що стосується хороших практик SEO, належне використання тегів заголовків є надзвичайно важливим. Однак, якщо ви просто новачок, ви можете не знати теги заголовків і як правильно їх використовувати.

Ви можете побачити теги заголовків у вашому редакторі, і їм дозволяється вибирати з заголовка 1 до заголовка 6.

Але який з них вибрати? Ви можете запитати.

Тег H1 завжди повинен бути використаний для назви повідомлення в блозі, і вкрай важливо, щоб ваш H1 був ясним і інформативним. Ваша назва повинна розповісти вашим читачам, що саме ваш вміст, і вони повинні бути зацікавлені в читанні всього вмісту. Як тільки ви правильно використали заголовок H1, ви хотіли б використовувати тег H2 для додаткових заголовків, а потім теги H3 і H4 для підзаголовків і так далі.

Використання тегів заголовків не тільки вирішальне значення для кращих практик SEO, але й для поліпшення взаємодії користувачів. Це дає вашим користувачам краще уявлення про ваш вміст і не відразу захоплює їхню увагу.

Бум! SEO смішно ЛЕГКО! Оберег WordPress SEO миттєво на WPAll.club .

11. Хостинг

Кожен може знати той факт, що Google ранжує сайт на основі швидкості сторінки в 2016 році і далі. Крім звичайних методів SEO, потрібно використовувати хороший і надійний хостинг для своїх сайтів. Одна річ, яка допомогла нам підвищити рейтинг вище, ніж наші конкуренти, використовує хостинг з SSD-дисками. Багато великих хостів, таких як Hostgator, Bluehost використовують традиційні жорсткі диски, хоча є й інші, на які можна розраховувати Fastcomet хостинг, оскільки він поставляється з дисками SSD.

12. Використання плагінів SEO

Використання плагінів SEO

Якщо ви новачок у SEO або аматорський експерт SEO, WordPress SEO плагіни приходять зручно для досягнення кращих методів пошукової оптимізації. Ці плагіни дозволяють автоматично додавати потрібну інформацію, а не вручну додавати мета описи, SiteMaps та інші важливі деталі SEO.

Ось деякі з найкращих доступних варіантів:

WordPress SEO за допомогою плагіна Yoast:

Yoast SEO отримала велику популярність серед користувачів WordPress з різних причин. Плагін допомагає вам звернути увагу на ключове слово в повідомленні в блозі, а також дозволяє додавати мета описи, назви та теги. Він навіть поставляється з функцією аналізу сторінки, яка допоможе вам поліпшити ваш контент і зробити його SEO-дружній.

SEO дружні зображення:

SEO дружніх зображень , як випливає з назви, допомагає оптимізувати зображення для пошукових систем під час руху значної кількості трафіку з пошукових систем зображень. SEO Friendly Images дозволяє інтегрувати ALT атрибут у ваші зображення, хоча вам потрібно буде подбати про ім'я зображень.

Підведенню

Є різні інші методики і тактики доступні там, коли справа доходить до SEO, але вищезгадані є одними з кращих, які можуть бути використані на вашому сайті WordPress.

Необхідно дати вашому контенту найкращий шанс знайти його на першій сторінці пошукових систем. Скористайтеся цими порадами та залучіть користувачів до постійного трафіку з Google та інших пошукових систем.

Біографія автора:

Мері Скотт є професійним розробником WordPress, який має величезний досвід у розробці веб-сайтів WordPress за менший час. Вона пов'язана з Stellen Infotech, провідною фірмою в області Розробка WordPress . Вона любить ділитися своїми знаннями з іншими в Інтернеті у вільний час.

Пропозиції, оновлення
і більше...

Що таке SEO і чому необхідно оптимізувати свій сайт для пошукових систем?
Що таке SEO і чому необхідно оптимізувати свій сайт для пошукових систем?
Com/?
Що таке прив'язок тексту?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?