СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Zapisz i zoptymalizuj obrazy do Internetu

  1. Wideo na temat otwierania, zapisywania obrazu i zapisywania go w Internecie

Aby otworzyć obraz w   Adobe Photoshop CS5   , musisz przejść do menu Plik - Otwórz i wybrać żądany plik Aby otworzyć obraz w Adobe Photoshop CS5 , musisz przejść do menu Plik - Otwórz i wybrać żądany plik. Możesz także otworzyć obraz za pomocą skrótu klawiaturowego Ctrl + O. Jeśli żaden obraz nie jest otwarty, możesz dwukrotnie kliknąć pusty obszar roboczy. Możesz także otworzyć plik z folderu, naciskając prawy przycisk myszy: kliknij i wybierz Otwórz za pomocą , a następnie wybierz program Photoshop.

I inny sposób otwarcia obrazu w programie: zminimalizuj program. następnie z folderu przeciągnij plik do paska zadań na przycisku zminimalizowanego programu Photoshop. Następnie, nie zwalniając przycisku myszy, przeciągnij do pustego obszaru roboczego lub, jeśli jest już zdjęcie, do szarego paska - do miejsca, w którym znajdują się nazwy obrazów.

Aby zapisać obraz w Adobe Photoshop CS5, musisz przejść do menu Plik - Zapisz , wybrać miejsce do zapisania, ustawić nazwę i zapisać Aby zapisać obraz w Adobe Photoshop CS5, musisz przejść do menu Plik - Zapisz , wybrać miejsce do zapisania, ustawić nazwę i zapisać. Ponadto tworzenie odbywa się za pomocą skrótów klawiszowych Ctrl + S.

Ponadto, jeśli wykonasz jakieś czynności z obrazem, możesz zapisać nie obraz, ale jego kopię, wybierając menu Plik - Zapisz jako i wpisując inną nazwę pliku.

Podczas zapisywania pojawia się okno dialogowe, w którym można wybrać opcje jakości obrazu. Im lepsza jakość, tym większa waga obrazu. Ponadto możesz zmieniać warianty formatu podczas zapisywania. Wybierając opcje, możesz zobaczyć wagę obrazu w kilobajtach w obszarze okna dialogowego po prawej stronie.

Obraz można zapisać   w różnych formatach Obraz można zapisać w różnych formatach . Jeśli pracowaliśmy z obrazem. w rezultacie mieliśmy kilka warstw, a następnie domyślnie proponujemy zapisanie obrazu w formacie PSD . Ten format jest formatem Photoshopa, umożliwia zapisywanie wszystkich warstw, a także ustawień nakładki na siebie. Dzięki temu zawsze możesz zapisać obraz w tym formacie, jeśli planujesz go później edytować.

Po edycji ostateczny obraz można zapisać w formacie JPEG, GIF lub PNG. Format JPEG jest odpowiedni dla fotografii lub rysunków z wieloma kolorami, odcieniami i przejściami, format GIF działa z 256 kolorami i obsługuje przezroczystość, a format PNG jest odpowiedni dla obrazów z nałożonym tekstem.

Otwórz dowolny obraz w programie Adobe Photoshop CS5 i utwórz na nim dowolny napis za pomocą narzędzia Tekst poziomy. Jeśli spojrzysz teraz na paletę Warstwy, zobaczysz, że obraz składa się teraz z dwóch warstw: warstwy tła i warstwy tekstu, które leżą jeden nad drugim. Pozwala to na dalszą edycję tekstu: na przykład poprawienie napisu, nadanie mu innego koloru lub zmianę lokalizacji bez wpływu na tło. Lub odwrotnie, możemy zmienić tło bez zmiany tekstu, pracując oddzielnie na każdej warstwie.

Jeśli zapiszesz ten obraz w najpopularniejszych formatach do przeglądania: JPEG, GIF lub PNG, warstwy zostaną scalone w jeden, a nie zobaczysz ich po ostatnim otwarciu programu w Photoshopie. Oznacza to, że nie będziesz już mógł osobno edytować warstw na obrazie. Dlatego do dalszej edycji zapisz obraz w formacie PSD: po ponownym otwarciu w Photoshopie możesz pracować z warstwami.

A po edycji, aby je wyświetlić lub umieścić w Internecie, obrazy są zapisywane w innych formatach.

Aby umieścić obrazy w Internecie, są one zazwyczaj najpierw optymalizowane - to znaczy, że ich waga jest zmniejszona. Optymalizacja obrazu odbywa się za pomocą menu Plik - Zapisz dla Internetu i urządzeń . W tym momencie obraz można zoptymalizować - aby zmniejszyć jego wagę. Optymalizacja obrazu to najnowsza operacja przed umieszczeniem go w Internecie, odbywa się ona po wykonaniu wszystkich innych operacji edycji.

Przejdź do tego elementu i na zakładkach w obszarze roboczym wybierz różne opcje wyświetlania: możesz wyświetlić oryginalny obraz, obraz po optymalizacji, obie opcje jednocześnie lub cztery opcje optymalizacji oferowane przez program Przejdź do tego elementu i na zakładkach w obszarze roboczym wybierz różne opcje wyświetlania: możesz wyświetlić oryginalny obraz, obraz po optymalizacji, obie opcje jednocześnie lub cztery opcje optymalizacji oferowane przez program. Obrazy w oknach można przesuwać za pomocą narzędzia Rączka , a także powiększać lub zmniejszać za pomocą narzędzia Lupka .

Po prawej stronie wybierasz formaty obrazu po optymalizacji, a także jakość zoptymalizowanego obrazu: na liście rozwijanej lub przesuwając suwak w oknie Jakość . Ponownie, im lepsza jest jakość - tym większa jest waga obrazu i tym dłużej będzie on pobierany od użytkowników, którzy go otworzą w Internecie. Konieczne jest wybranie najlepszej opcji - zarówno jakość jest akceptowalna, jak i mała.

Waga obrazu, oryginalna i zoptymalizowana, możesz zobaczyć poniżej, pod obrazem.

Po zakończeniu ustawień optymalizacji kliknij przycisk Zapisz poniżej.

Wideo na temat otwierania, zapisywania obrazu i zapisywania go w Internecie

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać w sekcjach „Wszystkie kursy” i „Użyteczność”, do których dostęp można uzyskać z górnego menu witryny. W tych sekcjach artykuły są pogrupowane według tematów w bloki zawierające najbardziej szczegółowe (w miarę możliwości) informacje na różne tematy.

Możesz także zapisać się do bloga i dowiedzieć się o wszystkich nowych artykułach.
To nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy kliknąć poniższy link:
Subskrybuj bloga: Droga do biznesu za komputerem

Głosuj i podziel się ze znajomymi zapowiedzią artykułu na Facebooku:

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?