СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Yoast WordPress SEO - Dostosuj wtyczkę SEO

  1. Panel administracyjny
  2. Nagłówki i metadane.
  3. Sieci społecznościowe.
  4. Mapa witryny XML
  5. Stałe linki.
  6. Okruchy chleba.
  7. RSS.
  8. Import i eksport.
  9. Edytuj pliki.

Po zainstalowaniu WordPressa wybrany temat i dostosowany, nadszedł czas, aby pomyśleć o wypełnieniu naszego bloga treścią. Jednakże, aby artykuły były dobrze rozwinięte w przyszłych zapytaniach i przyciągały wielu użytkowników do naszego bloga, musisz wcześniej zadbać o ten punkt, jak optymalizacja SEO artykułów . W WordPress można to zrobić za pomocą potężnej wtyczki - WordPress SEO by Yoast .

W RuNet istnieje również bardzo popularny analog pakietu SEO All in One, w zasadzie można go używać. Jednak Yoast WordPress SEO ma zauważalnie więcej funkcji. Możesz go pobrać z z strona lub możesz wyszukać wtyczki ( Wtyczki - Dodaj wtyczkę ), aby napisać SEO WordPress i zainstalować je stamtąd. Plugin zrusyfikowany, co jest dobre. Po instalacji poprosi o pomoc w jej ulepszeniu, pozwalając na zbieranie anonimowych statystyk i wysyłanie ich do autorów. Zdecyduj, czy ci pomóc, czy nie. W RuNet istnieje również bardzo popularny analog pakietu SEO All in One, w zasadzie można go używać Pod ustawieniami w panelu administracyjnym będziemy mieli nowy przycisk SEO - kliknij tam, a my zaproponujemy wyświetlenie prezentacji, która wyjaśnia, gdzie są karty i do czego służą. W zasadzie większość ustawień nie może nawet dotykać, domyślnie działają dobrze. Przejdźmy w porządku i rozważmy bardziej szczegółowo najważniejsze.

Panel administracyjny

W zasadzie nie ma co dotykać, jeśli jesteś jedynym autorem swojego bloga. Narzędzia dla webmasterów umożliwiają potwierdzenie uprawnień do witryny w niektórych usługach. Zasadniczo bez tego trudno je potwierdzić.

Nagłówki i metadane.

W zakładce „ Ogólne ”, jeśli nie chcesz, aby Yoast WordPress SEO zmienił nagłówki dla tych, które są skonfigurowane w szablonach, zaznacz pole wyboru Wymuszone przepisywanie tytułów. Ale lepiej nie dotykać. Warto także sprawdzić pole „ Użyj słów kluczowych w meta ”. Domyślnie słowa kluczowe dla artykułów są wyłączone, ponieważ obecnie wyszukiwarki wydają się je ignorować. Ale wciąż przepisuję klucze, na wszelki wypadek, i wiem, że wielu to robi i radzę ci

W zakładce „ Menu główne ”, jeśli nie jesteś zadowolony z szablonu wyświetlającego nazwę strony głównej, możesz go zmienić. Z jakiegoś powodu miałem podwójną pisownię nazwy bloga na stronie głównej, więc stworzyłem ten %% sitedesc %% szablon i to wszystko, separator i nazwa zastępuje się, najwyraźniej jest to cecha mojego tematu) Natychmiast przepisz opis strony i słowa kluczowe strony głównej. Ponadto, jeśli masz stronę Google+, możesz potwierdzić autorstwo artykułów za pośrednictwem tej wtyczki.

Ponadto, jeśli masz stronę Google+, możesz potwierdzić autorstwo artykułów za pośrednictwem tej wtyczki

Zasadniczo wszystkie pozostałe zakładki są identyczne. Jeśli nie ma żadnych wzorców nazw, możesz je również zmienić. Lista wszystkich wartości szablonów na karcie pomocy.

Sieci społecznościowe.

Ponieważ Nie uruchomiłem jeszcze konta na Facebooku (szkoda, wstydu), więc tak naprawdę nie wybrałem tych ustawień. Jak rozumiem, Facebook OpenGraph umożliwia ścisłą integrację witryny z Facebookiem i możliwość dodawania ogłoszeń do tej społeczności. sieć, otrzymuj dodatkowy ruch z tego miejsca, szczegółowe statystyki odwiedzających, przyciski „lubię” itp.

Mapa witryny XML

Tutaj możesz utworzyć mapę witryny dla wyszukiwarek. Ale nie uwzględnimy go, ponieważ robimy to za pomocą wtyczki Google XML Sitemaps (jest to buggy in yost)

Stałe linki.

Zasadniczo opis ustawień jest dość szczegółowy. Możesz usunąć / category / display z adresu URL strony podczas otwierania archiwów kategorii.

Przekieruj dołączony adres URL do strony nadrzędnej. Włączyłem to. Jeśli istnieje odwołanie do oddzielnego pliku, na przykład znaleziono zdjęcie z wyszukiwania, wówczas witryna zostanie otwarta za pomocą kliknięcia, a nie oddzielnego obrazu.

Możesz także wyłączyć komentarze drzewa. Polecam to zrobić dla dużych witryn z dużą ilością komentarzy w celu ułatwienia pracy wyszukiwarek. Nie dotknąłem, nie mam nic przeciwko robotom, niech działają 🙂

Przekieruj „brzydkie” adresy URL do permalinków. (Nie zalecane w wielu przypadkach!) Brzydkie - są to adresy z błędami lub dodatkami użytkownika. Nawet sam Yoast nie zaleca włączania tej opcji. mogą wystąpić konflikty z innymi wtyczkami. Cóż, będziemy słuchać jego rad)

Okruchy chleba.

Radzę, abyś włączył bardziej przydatną funkcję. jak zrobić bułkę tartą zdemontowany tutaj.

Breadcrumbs to łańcuch nawigacji, dodatkowa nawigacja w witrynie. Lista linków wyświetla pełną ścieżkę do bieżącej otwartej strony.


Ma to dobry wpływ na optymalizację SEO artykułów , ponieważ daje dodatkowe słowo kluczowe na stronie, poza tym jest wygodne na stronach o dużej głębokości stron. Moje dzieci wyglądają tak. Ma to dobry wpływ na optymalizację SEO artykułów , ponieważ daje dodatkowe słowo kluczowe na stronie, poza tym jest wygodne na stronach o dużej głębokości stron Aby wstawić bułkę tartą, musisz skopiować kod php podany na dole strony, do miejsca, którego potrzebujesz. Jak wybrać odpowiednie miejsce dla Ciebie przeczytaj tutaj )

RSS.

Tutaj możesz zarejestrować test i linki, które zostaną automatycznie dodane do Twoich kanałów RSS.

Import i eksport.

Jeśli używałeś innej wtyczki SEO do optymalizacji artykułów SEO , możesz zaimportować z niej ustawienia do Yoast WordPress . Możesz także wykonać ustawienia kopii zapasowej dla tej wtyczki.

Edytuj pliki.

Zakładka pozwala edytuj plik robots.txt i .htaccess. Ale w zasadzie można to zrobić za pomocą zwykłego Notatnika ++. Porozmawiamy o tych plikach nieco później. To są wszystkie ustawienia tej wtyczki.

Przeczytaj artykuł tutaj -> Jak w praktyce korzystać z wtyczki SEO Yoast WordPress .

Aby nie przegapić nowych interesujących artykułów i subskrypcji lekcji Kanał RSS i dodaj do twitter .

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?