СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Yoast SEO 8.0 wprowadza integrację paska bocznego Gutenberga, ulepsza klasyczne edytor Meta Box

Yoast SEO 8.0 , zawierający pierwszą przepustkę wtyczki do integracji z interfejsem Gutenberga. Ta ważna aktualizacja zmienia także meta-box klasycznego edytora dla tych, którzy nie mają zainstalowanej wtyczki Gutenberga.

W przeszłości meta-box Yoast SEO był wyświetlany pod edytorem postów. W interfejsie użytkownika Gutenberga meta box został przeprojektowany, aby zmieścił się na pasku bocznym. Ci, którzy testują Gutenberga, również tymczasowo znajdą dodatkowe pole meta pod postem, ponieważ zespół Yoast nie dodał jeszcze wszystkich optymalizacji. W przyszłości użytkownicy będą mieli możliwość wyboru między nimi.

Zaktualizowany projekt wyświetla indywidualne optymalizacje w składanych panelach z kolorowymi wskaźnikami buźki w celu uzyskania informacji zwrotnej. Podgląd fragmentu i podglądu społecznościowego nadal można znaleźć w polu meta pod edytorem postów. Będą one bardziej zintegrowane z interfejsem użytkownika Gutenberga w kolejnej rundzie aktualizacji.

Yoast SEO 8

kredyt wizerunkowy: Yoast SEO

Yoast SEO 8.0 wprowadza również niektóre ulepszenia interfejsu użytkownika w meta-boxie do ulepszeń wyświetlanych w klasycznym edytorze. Organizuje wszystkie narzędzia Yoast SEO w składane panele, aby wygląd był czystszy niż zakładki z poprzedniego interfejsu użytkownika.

Organizuje wszystkie narzędzia Yoast SEO w składane panele, aby wygląd był czystszy niż zakładki z poprzedniego interfejsu użytkownika

Wersja 8.0 jest pierwszym krokiem w kierunku integracji Gutenberga. Zespół Yoast SEO pracuje nad wykorzystaniem modów do wyświetlania podglądów fragmentów i postów społecznościowych z paska bocznego, aby interfejs nie był podzielony na dwa meta-pola. Użytkownicy będą mieli w końcu możliwość przełączenia opcji wyświetlania meta-boxu, włącznie z tymi, którzy używają klasycznego edytora. Zespół pracuje również nad umożliwieniem użytkownikom tworzenia bloków z poprawnymi danymi strukturalnymi automatycznie dołączanymi do takich rzeczy, jak książki, przepisy kulinarne, produkty i inne określone typy treści.

WordPress.org ma kilka popularnych wtyczek SEO, a Yoast SEO jest obecnie liderem jeśli chodzi o integrację z interfejsem użytkownika Gutenberg. W ostatnim wsparciu wątek , Twórca pakietu All in One SEO Michael Torbert powiedział, że jego wtyczka jest „kompatybilna z Gutenbergiem i będzie otrzymywała nowe funkcje do pracy z nią na czas”. Torbert nie ma pełnej wersji Integracja Gutenberga przypisany do kamienia milowego na GitHubie.

Ramy SEO, kolejna popularna wtyczka SEO, wydaje się być w tej samej łodzi, jeśli Aktywność GitHub to jakiekolwiek wskazanie. Autor wtyczki, Sybre Waaijer, omówił możliwość wstawienia meta-boxu do paska bocznego Gutenberga, podobnego do implementacji Yoast.

Związane z

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?