СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Wykorzystaj obrazy i linki witryny do celów SEO

  1. Alt i tytuł tekstu
  2. Alt Text
  3. Tekst tytułu
  4. Nazwa pliku
  5. Tytuły linków
  6. Rozmiar obrazu

Wszyscy wiemy, jak ważne dostosowywanie zawartości tekstu z konkretne słowa kluczowe służy celom SEO (Search Engine Optimization) na Twojej stronie, ale co z obrazami?
Korzystając ze zdjęć na swojej stronie, nie myśl o nich po prostu jako o rozrywce wizualnej; pomyśl o nich jako o dodatkowym wzmocnieniu słów kluczowych w całej treści. Czy wiesz, że możesz dodawać przeszukiwalne słowa za kulisami do zdjęć ?! Tak, możesz.

Czuję, że każda pomoc pomaga, więc dlaczego nie wykonać tych kilku dodatkowych kroków (podłącz słowa kluczowe do kilku dodatkowych miejsc), aby pomóc Twojej firmie odkryć.

Alt i tytuł tekstu

Wszyscy wiemy, jak ważne   dostosowywanie zawartości tekstu   z   konkretne słowa kluczowe   służy celom SEO (Search Engine Optimization) na Twojej stronie, ale co z obrazami

Tekst Alt i Tytuł: Wciągamy nasze rękawice i świadczymy usługi sprzątania w Columbia, MO.

Obrazy witryny mają dwa „opisy”, jeśli chcesz. Są to tak zwane tagi alt i tagi tytułu.

Alt Text

Znacznik alt to „alternatywny” tekst, który będzie widoczny, jeśli z jakiegoś powodu obraz jest uszkodzony. Oczywiście nie chcesz, aby Twój obraz został złamany, ale pomyśl o tym w ten sposób: jest to dodatkowy sposób na wkradnięcie się do słowa kluczowego. BUM.

Tekst tytułu

Czy zauważyłeś kiedyś, gdy najedziesz myszką na obraz i pojawi się małe okienko? To tytuł obrazu! Nie możesz tego zobaczyć przez cały czas, jednak jest to kolejne dodatkowe miejsce na dodanie słów kluczowych.

Aby zachować prostotę i łatwość, jest całkowicie dopuszczalne używanie tych samych opisów zarówno dla tagów alt, jak i title. Dla tych opisów najlepiej trzymać się krótkich fraz lub zdań.

Podczas budowy Sunshine Cleaning , wykorzystaliśmy obrazy do SEO witryny. Przykładowy obraz, którego użyłem tutaj, pochodzi ze strony Usługi. Na tej konkretnej stronie zoptymalizowaliśmy słowa kluczowe: „usługi sprzątania w Columbia MO”.

Tekst alt i tytuł opisuje obraz, lub to, co oferuje Sunshine Cleaning, a także wykorzystuje słowo kluczowe, które zbadaliśmy dla tej strony. Jeśli najedziesz kursorem myszy na obraz dłoni wycierających zlew, zobaczysz tekst tytułowy.

Nazwa pliku

Zamiast nazywać obraz IMG68735, wypróbuj coś takiego jak „mop_cleaning_services_columbia_mo”, aby użyć słów kluczowych SEO.

Możemy nie brać pod uwagę nazw plików graficznych podczas dodawania ich do naszej strony, ponieważ kto je zobaczy, prawda? Źle.

Wyszukiwarki indeksują każde słowo zawartości na końcu witryny, nawet nazwy plików obrazów. Pamiętaj, aby umieścić swoje słowa kluczowe w nazwie pliku, ale utrzymuj je krótko i zwięźle.

Tytuły linków

Optymalizacja przycisków linków lub słów do specjalnie wybranych słów kluczowych może czasami stanowić wyzwanie.

Podobnie jak obrazy, linki mogą zawierać tekst tytułu w kodzie HTML za kulisami. Jest to kolejna doskonała lokalizacja do wyciskania słów kluczowych w celu optymalizacji SEO.

Na przykład na stronie Sunshine Cleaning Services znajduje się kilka obszarów, w których linkujemy do strony kontaktu. W tym przykładzie powiązany jest tekst ze stroną Kontakt:

Skontaktuj się z Sunshine Cleaning jeśli jesteś zainteresowany tymi dodatkowymi usługami, chętnie udzielimy Ci wszystkiego, czego potrzebujesz ”.

Jeśli najedziesz myszą na niebieski link, pojawi się tytuł linku: „Skontaktuj się z Sunshine Cleaning Columbia MO”. Chociaż tytuł linku jest opisowy, nie musi to być pełne zdanie ani dłuższa fraza, podobnie jak tytuły obrazków. Zachowaj zwięzłość i wyraźnie wskaż miejsce, w którym link zabierze Twojego gościa.

Rozmiar obrazu

Na koniec rozważ rozmiar używanych obrazów. Podczas gdy rozmiar nie wpływa bezpośrednio na SEO, ma to wpływ na Twoje Współczynnik odrzuceń . Jak długo będziesz siedzieć i czekać na załadowanie strony? Wyobrażam sobie, że to nie jest długie, może 3-5 sekund.

Jeśli masz obrazy z dużymi rozmiarami plików na swojej stronie internetowej, czas ładowania wzrośnie wykładniczo i może spowodować frustrację użytkowników ... mogą odejść, zanim jeszcze cię poznają! Rozważ utrzymanie rozmiarów plików poniżej 50kb, choć poniżej 30kb jest jeszcze lepsze.

Czy wiesz, że możesz dodawać przeszukiwalne słowa za kulisami do zdjęć ?
Możemy nie brać pod uwagę nazw plików graficznych podczas dodawania ich do naszej strony, ponieważ kto je zobaczy, prawda?
Jak długo będziesz siedzieć i czekać na załadowanie strony?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?